Şimdi Ara

Genpa'nın İnanılmaz Servis Hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazımın power tuşu basmamaya başlamıştı. Önce sağ kısmı gitti. Devamında komple gitti tuş. 21.10.2013'te Etiler Genpa'ya saat 12.30 civarı elden teslim ettim. Belki değiştirirler diye düşünüyordum. 22.10.2013 saat 09.00 civarında onarımın tamamlandığı cihazı teslim alabileceğim ile ilgili mesaj geldi. Çok şaşırdım, bu kadar kısa sürede hallettiklerine göre muhtemelen tamir ile uğraşmayıp cihazı değiştirdiklerini düşünüyordum. Fakat tamir etmişler. Power tuşu flexi değiştirilmiş. Forumda benzer problemi olan arkadaşlar vardı, tecrübemi paylaşmak istedim. Yarım günde hallettiler cihazı..

• Şanslıymışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple storeun gelecegini duyunca hizmeti ilerletmisler heralde

• Bu haberi duyduğuma çok sevindim. benim de power tuşum sorunlu ve her gün okula giderken bahsettiğin genpa servisinin önünden geçiyorum :) İnşallah ben de aynı hızla karşılaşırım. Servise verip de cizik falan alırsam ama fena haller olur :)
  • Ankaradaki genpa bana birkaç saat içinde vermişti. Neredeyse 1 yıl olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hksdejavu

Bu haberi duyduğuma çok sevindim. benim de power tuşum sorunlu ve her gün okula giderken bahsettiğin genpa servisinin önünden geçiyorum :) İnşallah ben de aynı hızla karşılaşırım. Servise verip de cizik falan alırsam ama fena haller olur :)

Sabah giderken bırak akşam dönerken alırsın. Benim cihazım da çiziksizdi. Kayıt alan bayan "On-Arka koruma bandı var, hafif çizikler var" yazmış. Çok şükür herhangi bir zarar verilmemiş serviste. Ama çizilseydi hak iddia edemezdim, buna dikkat edin..

• Benimde home tuşu bozulmaya başladı ücretsiz tamir ediyolar mı? Telefonun garantisi 2 seneydi sanırım, benim 1.5 sene oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

Benimde home tuşu bozulmaya başladı ücretsiz tamir ediyolar mı? Telefonun garantisi 2 seneydi sanırım, benim 1.5 sene oldu.

Garanti bunun için var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hksdejavu

Bu haberi duyduğuma çok sevindim. benim de power tuşum sorunlu ve her gün okula giderken bahsettiğin genpa servisinin önünden geçiyorum :) İnşallah ben de aynı hızla karşılaşırım. Servise verip de cizik falan alırsam ama fena haller olur :)

Hocam bogazicimi okul ? Yoksa akmerkez yönünemi gidiyorsunuz :D

• Yahu arkadaşlar benimde power tuşu bozuldu sonra ekran gitti.Tel çalıyor ama görüntü yok.
    Götürdüm bugün genpaya salak karı ios 7'de iphonumu bul açık olduğu için alamayız dedi onu kapatman lazım dedi.Ekran gelmiyor nasıl yapacam dedim biraz tartıştık verdim zorla cihazı.Akşama doğru güncellemişler işlem yapılamadı teslim alın diye.
    Bu tarz bi durum yaşayan var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 22 Ekim 2013; 23:20:10 >
  • Garanti şans işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Yahu arkadaşlar benimde power tuşu bozuldu sonra ekran gitti.Tel çalıyor ama görüntü yok.
    Götürdüm bugün genpaya salak karı ios 7'de iphonumu bul açık olduğu için alamayız dedi onu kapatman lazım dedi.Ekran gelmiyor nasıl yapacam dedim biraz tartıştık verdim zorla cihazı.Akşama doğru güncellemişler işlem yapılamadı teslim alın diye.
    Bu tarz bi durum yaşayan var mı acaba ?

Başka bir ios cihazdan veya icloud.comdan cihazı çıkart tarzı bir yazı var ona tıklaman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Apple storeun gelecegini duyunca hizmeti ilerletmisler heralde

• Benim kameramda leke var genpa garantili cihaz versem acaba cihazı değiştirirler mi ?
  • benimde ıphone 5ım var. ön ve arka kameranın ıcıne toz doldu. ekranda ölü pixel olustu. sizce yenisinimi verirler ben 0 vermelerını cok ıstıyorum acaba 0 vermelerı ıcın bırde sorunlara wifimi yazsam anlarlarmı
  • Knocknight kullanıcısına yanıt
    Evet boğaziçi. Hayırdır? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

benimde ıphone 5ım var. ön ve arka kameranın ıcıne toz doldu. ekranda ölü pixel olustu. sizce yenisinimi verirler ben 0 vermelerını cok ıstıyorum acaba 0 vermelerı ıcın bırde sorunlara wifimi yazsam anlarlarmı

Test Ediyorlar Orda Wİ-Fİ Problem Olmadıklarını Anladıkları Zaman İnkar Edebilirler.
  • Teleservice olsa cihazı değiştirir. Ben bu tamir işlerini sevmiyorum , Genpa da çok tamir yapıyor , onun için özellikle Teleservice garantisinde olan cihazları tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

benimde ıphone 5ım var. ön ve arka kameranın ıcıne toz doldu. ekranda ölü pixel olustu. sizce yenisinimi verirler ben 0 vermelerını cok ıstıyorum acaba 0 vermelerı ıcın bırde sorunlara wifimi yazsam anlarlarmı

Test Ediyorlar Orda Wİ-Fİ Problem Olmadıklarını Anladıkları Zaman İnkar Edebilirler.

peki bendeki ölü pixel ve kameralara toz kacma olayı için değiştirirlermi cihazı ?

• Yengec1907 kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadarıyla ölü pixelin tamiri yok yani değiştirirler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.