Şimdi Ara

General Mobile röportajı: GM 9 Pro, fiyatlar ve fabrika (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
3.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş ne GM, ne vestel, ne apple, ne samsung benim babamın malı değil. Öncelikle yerli kavramında da çoğu kişi ile aynı fikirde değilim. Ben adına yerli dedi diye bir firmaya hizmet etmeyeceğim, firma bize hizmet edecek. Çünkü bu ülkede yerli olan tek kavram, bu millettir. Ayrıca millet, devlet için değil; devlet, millet için vardır. Bu nedenle adı ister GM olsun, ister Ahmet, bu firmalar asıl yerli olan bizleri, milleti düşünerek hizmet verecekler, bize uygun fiyatla ürün sunacaklar. Gelelim GMye, ben kullandım, tavsiye ettim, cihazların donanımını zaten yabancı ülkeler tasarlıyor ve üretiyor. Montajı da GM yapıyor. Bunu da düzgün yapamadığını gördüm. Araştırabilirsiniz, cihazların birden fazla kronik sorun çıkıyor ve malının arkasında kesinlikle durmuyor. Servisi Telpa, güya 1 saatte, 1 günde tamir yapacağı reklamını yapıyor ama maalesef en kötü kaportacı, elektrikçi bile bunlardan daha iyi servis hizmeti veriyor. Ben 2 tane GMyi çöpe attım, çünkü kullanılmaz haldeler, daha da almam, almak isteyene de diyecek birşeyim yok.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    maalese bizdeki yerli denen firmalar bizde milleti dürtelim derdindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 12 Eylül 2018; 15:22:17 >
  • kullanıcı odaklılık bu değildir kesinlikle değildir.
    Bkz. Xiaomi açıklaması.
    fiyat fiyat fiyat gerisi yalan.
  • Pazarlama taktiğidir belkide. 3000'den çıkıp birden 2000'e düştüğünü düşünün. insanların algısı; "3000'lik cihazı 2000'e satıyorlar." şeklinde oluşmaz mı? Batan geminin malı misali, peynir ekmek gibi satılmaz mı? Hiç düşünmeden alınır. Ve herkesin elinde aynı telefondan, Kızılay dağıtmış gibi adeta :)

• u511 U kullanıcısına yanıt
    Verdiğim rakam reklam bedelleri, dağıtımı, vergisi herşeyi dahil edildiğinde çıkan rakam. Örnek olarak GM 4 200TL - 250TL idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lvlono L kullanıcısına yanıt
    Yok o iş öyle değil.
    Bizim milletimize has sayılabilecek genelde ortadoğu bölgesinde bulunanların çok yaptığı bi taktik bunların yaptığı.
    Bi bu fiyattan çıkalım yolabildiğimiz kadar tavuk yolalım sonra düşürürüz fiyatı taktiği bu.
  • Rahmetli Türkeş bile almaz bunu o paraya şaka gibi firma.

Yerli üretimin bize çare olmayacağının da bir ispatı gibi bu.

Yerli fındık zeytin gibi yerli ama pahalı.

Ben de biliyorum Çin’den geldiğini merak etmeyin.

Sözde yerli telefona bu fiyat çekenler müstakbel sözde yerli araba için en az 100 bin lira isterler o da ölü doğar.

Şaka gibi memleket yerli ama pahalı.

• Forum yöneticilerine sesleniyorum ben mobilden neden videoyu izlemek zorundayım. Rezil herifler sizi otomatik video açmayı kapatsanıza!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 12 Eylül 2018; 16:16:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La genel müdüre bari kolu uygun gömlek bulup çıkarsaydınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Bak vallahi doğru ama araba fiyatını yanlış yazmışsın :D

Yerli oto bugünün şartlarında enaz 500bin lira olur, ayrıca onda da ÖTV KDV olur. Bizdeki hükümetler finans yaratmak yerine vergi

ile ülkeyi döndürmeye çalıştıkları için normal sonuç.
  • dediğiniz sıkıntıları hiç görmeyenler var neden onlarda sıkıntı yok... sallamasyon sıkıntılar...
  • Yeni çöpünüz hayırlı olsun. Bu parayı bu telefona yatıracaklara Allah akıl fikir versin
  • Chrome mu kullanıyorsun?

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Samsung tarayıcı.

• Chrome da otomatik oynatma kapatılıyor. Samsung tarayıcıyı bilmiyorum maalesef.

• Kalitemizi alsınlar denesinler diyor zaten herkes denedi ve beğenmedi hep kronik sorun.Keşke kronik sorunlarıda söyleseydi.3000 tk ye bozuk telefon.Al garantiye yolla dur.

Ben yerli telefon üretime destek vermek isterimde bu GM telefonlar hep hatalı.Vestel ise sar değeri aşiri yüksek sinirin bir tık altında.

Firmalar bile Türkiye'nin yansıması.

• Oğluma aldığım general Mobile telefon arıza yaptı 15 gün oldu hâlâ parça bulup takmadilar neymiş dışardan gelecekmiş satış sonrası hizmet yok tavsiye etmem

• Muzaffer Bey diyor ki Oreo güncellemesinde sorun yok, bize böyle bilgi gelmedi. Halbuki kendi servisleri bile 7.1.1 yüklüyor. 8.0 sıkıntılı diyor. Ya Muzaffer Bey durumu kurtarmak için yalan söylüyor. Ya da kendi servislerinden haberleri yok ??

• lg g6 alır, arkama bakmam

• İlk discovery telefondaki kronik şarj soketi sorununda kullanıcıları mağdur etmeme sözü verip daha sonra servise gönderilen telefonlardan garanti dışı diye ücret isteyen kişi değil mi bu adam? Bir daha gm tövbe. Vaktinde bir kere güvenip herkese aldırıp mahcup oldum, bir daha asla. Bundan sonra sadece xiaomi. Beni kimseye mahcup etmedi. Ayrıca o donanıma o fiyat yerli edebiyatıyla bile imkansız. İnşallah ithal telefonlara (vergi+vergi)*(vergi+vergi) sözü felan almamışlardır hukumetimizden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.