Şimdi Ara

General Mobile röportajı: GM 9 Pro, fiyatlar ve fabrika (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
3.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya Yorumların çoğu Kötü buda beni üzdü Bu insanlar bu ülkede belli bir yatırım yapıyor ve belli bir seviyenin üstüne çıkmaya çalışıyorlar.
    Kalkıp Iphone Asus Lg xiaomi markalar ile kıyaslayıp onları tercih etmek biraz bu insanların kalbini kıra bilir bizim daha duyarlı olmamız gerek. bence telefonun performansı fiyatına göre iyi biraz destek olunması gerek .

• GM5 PLUS ile ilgili 8.0 ın sorunlu olduğuna dair kendilerine müşteriden geri dönüş olmamış öylemi,yalancılar,girde generalmobile nin instagram hesabındaki gm5 plus kullanıcılarının yorumlarına bi bak,fabrika kurman güzel ama yalanla dolanla ilerleyemezsiniz,

• 3 bine 4gb telefon hemde gm yok artık...

Bimden (amele işi bildiğiniz) telefon aldım ucuz idareten diye telefonum kırılınca

999 a xaomi mi 5 plus aldım

J7 den hiç farkı yok hız fena güncelleme patır kütür geliyor yok haber olacak yok droid one olacak vb...

Piyasada satılan gmlerden alanlar var satabilse satacak o kadar vahim

Gm8 den hızlı var hesap et

Neye dayanarak 3 lira diyorsunuz?

Satamazsınız bu millet bu kadar saf değil maalesef bu kafada giderseniz yerli sloganı bile kurtaramaz sizi umarım bu yorumları okuyarak bir sonraki modelinizi belirlersiniz nasıl olması gerektiğini

• Hayır bide işin Devlet ayıbı kısmı var.

Madem diyosun ki yerli malı alın ozaman neden yerli üründeki ÖTV yi kaldırmıyorsun? bu biiir

Yerli maldaki kdv yi neden düşürmüyorsun? buda ikiiii

Samimiyetsiz yaklaşımlar işte.

Devlet kafası tuttuğumu öperim kafası. E böyle olunca üreten naapsın dimi oda diyorki tuttuğumu öperim.

Tam arap toplumları gibiyiz.
  • Ne o? Kendi kendine eğilip bükülen ve bunu kullanıcı hatası diyip diğer 8 arızayıda görmezden gelmek için çalıştıkları yer burası mı? Batın işallah batın, almam bir daha, aldırtmamda...

• Al işte yerli ve milli ruhu denen şeyin türklerdeki anlayışı ben malı nasıl geçiririm tam örneği madem vatandaşa güzellik yapmak istiyorsun kaldır ötv yi hükümet bu nasıl geçiririm diye düşünüyor, inadına almıyorum almayacağım da türk malı bu hükümet önce vatandaşı sömürüp keriz yerine koymayı bıraksın da sonra yerli milli adı altında birleşelim, apple almayın diyolar geçen gün videoda hulusi akar iphone dan video izletiyor. Hadi gelde bu hükümete destek ver...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam fiyat pahalı çünkü fazladan tuş koyduk dedi resmen.

Erdi Hocam siz sordukça ben oturduğum yerde heyecanlandım. Türkiye'de sizin gibi basına ülke gündeminde de ihtiyacımız var. Teknoloji noktasında da tek sizsiniz zaten. O kadar kenara sıkıştırdınız ki hikaye anlatmaktan başka bir cevap veremedi adam.

Yalnız umarım Türkiye'de olduğumuzu hatırlatmazlar bize. Erdi Bey'i yavaş yavaş lansmanlardan uzak tutmaya çalışmasınlar sonra
  • Discovery 1 etkisi yapması için Max. 2000 TL olmalı.

• u511 U kullanıcısına yanıt
    Eksik bence... %60 yabancı diyor %40 nedir? yongayı burada çakıp plastiği dışardan mı geliyor? o zamanda dengesiz açıklama. tuş düğme burada mı yapılıyor? %40ın hangi kalemler olduğunu merak ettim. " ayrıca video yarım herhalde.. diyor ki bugün anakart üretiminden montajlama hattına ordan testlere paketlemeye vs gözlemleyeceğiz... 03:12"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 12 Eylül 2018; 13:2:6 >
  • Çentiksiz ekran bulmuşsunuz şeyini arıyorsunuz.Allah applein batışını versin sj mezarında takla üstüne takla atıyordur şimdi.Estetikten ve simetriden yoksun cihazlar pıtırak gibi sardı ortalığı.Çentiği kapatsan alttan bi taraf elips üstü düz.Tam ekran yapsan ekran kasa oranı daha da düşüyor.Bide 18:9 mudur nedir orantısız oran var telefon elde şey gibi uzuyor.Kullanmadan yorum yapmayın cihaza.Altı üstü telefon tonlarca yazı yazmaya ne gerek var birde.

Telefonun tek eksiği fiyatı bence.2000 tl olursa alırım.

Telefon ekranı monitörler gibi düz ve en iyi sinema oranı 16:9 olursa gözüme çok hoş gelir.Normal dünyayı gördüğümüz göz gibi.

• Herşeyden önce erdi bey in sordugu soruları takdir ettim diger firmalardaki arkadaslar gibi egilip bükülmüyor bu gercekten gurur verici birşey o yönden ayrıca teşekkür ediyorum erdi bey e genel olarak fiyat pahalı hiç kendilerini oraya buraya atmasınlar 2900 3000 bandında sattıgın telefon nasıl 6 7 bin liralık cihazlarla kıyaslıyorsun zaten bastan bitiriyorsun herşeyi ne yazıkkı alıcısı olacaktır ancak öylede böylede o fiyat baya bi düşecektir cihaz evet fena degil genel özellikleri itibari ile ama o fiyat gercekten hiç mi hiç olmamıs daha yeni xiaomi türkiye garantili redmi note 5 cihazı 1950 tl aldım estetik dersen estetik kamera dersen kamera herşeyiyle mükemmel bir telefon 2000 hadi 2300 bandı arasında satsan anlarım ama hakikatten kusura bakmasınlar o fiyat herşeyi alıp götürür he söyle bir durum olur kutu içerigi zengin olur saglam bir kulaklık ek aksesuarlar vs yani gözü boyamak için kutu içerigini gercekten standart degilde futuristik birşeyler yaparlarsa ki sanmıyorum ozaman belki cıkar alıcısı ama hiç sanmıyorum işleri cok cok zor hele hele 3000 bin bandında lg v30 gibi cihaz var abi gözünü seveyim 128 gb snapdragon 835 işlemci var cihazda sagına solunadamı bakmadın ey general mobile....

• android one markasını kaldırıp satış yapsınlar gerçekten alırım(!)
    android one olunca beklenti içine giriyor insan. sonuçta bunu yazmadan da saf android ile shipleyebilirler cihazı. GM 5 Plus kullanıcısı olarak GM'ye tövbeliyim. Vay efendim üreticiler driver göndermemiş vay efendim onlara güncellemenin bozuk olduğu hakkında bir şey gelmemiş.. masal okumasınlar. Güncelleme sıkıntılı ayrıca dürüst bir firma olsalardı facebook'tan sahte hesaplarla güncelleme bana geldi süper diye haber yaptırmazlardı. driver meselesi için ise şunu söylemek isterim: exynos işlemci için custom build yapan geliştiriciler hiç bir zaman kaynak kodu istemediler ve genelde samsung'un yaptığından daha iyi romlar ürettiler. Hadi diyelim ki bunlar driver bekledi.. driverlı hali buysa ve en iyi hali buysa biz ney için düzeltme güncellemesi bekliyoruz? kısacası sahtekarlar. daha da ötesi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

Herşeyden önce erdi bey in sordugu soruları takdir ettim diger firmalardaki arkadaslar gibi egilip bükülmüyor bu gercekten gurur verici birşey o yönden ayrıca teşekkür ediyorum erdi bey e genel olarak fiyat pahalı hiç kendilerini oraya buraya atmasınlar 2900 3000 bandında sattıgın telefon nasıl 6 7 bin liralık cihazlarla kıyaslıyorsun zaten bastan bitiriyorsun herşeyi ne yazıkkı alıcısı olacaktır ancak öylede böylede o fiyat baya bi düşecektir cihaz evet fena degil genel özellikleri itibari ile ama o fiyat gercekten hiç mi hiç olmamıs daha yeni xiaomi türkiye garantili redmi note 5 cihazı 1950 tl aldım estetik dersen estetik kamera dersen kamera herşeyiyle mükemmel bir telefon 2000 hadi 2300 bandı arasında satsan anlarım ama hakikatten kusura bakmasınlar o fiyat herşeyi alıp götürür he söyle bir durum olur kutu içerigi zengin olur saglam bir kulaklık ek aksesuarlar vs yani gözü boyamak için kutu içerigini gercekten standart degilde futuristik birşeyler yaparlarsa ki sanmıyorum ozaman belki cıkar alıcısı ama hiç sanmıyorum işleri cok cok zor hele hele 3000 bin bandında lg v30 gibi cihaz var abi gözünü seveyim 128 gb snapdragon 835 işlemci var cihazda sagına solunadamı bakmadın ey general mobile....
    Erdi bey orada biraz tepeden bakmış yakışmamış.Aynı soruları samsung ya da apple yada diğerlerine sorabilirmiydi merak ettim.Şu nasıl bir cümle rahatsız oldum resmen.''Kulaklığı telefondan daha iyiydi''
  • Ekran

Kamera

Ses

İşlemci

Anakart

Batarya

İşletim sistemi

%40 nerede ? Kasa,tuş ve lehimlemeyi %40 olarak sayıyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Erdi bey orada biraz tepeden bakmış yakışmamış.Aynı soruları samsung ya da apple yada diğerlerine sorabilirmiydi merak ettim.Şu nasıl bir cümle rahatsız oldum resmen.''Kulaklığı telefondan daha iyiydi''

Alıntıları Göster
    samsung ve apple ın zaten marka algısı kalitesi bellidir erdi bey burda hepimiz için o soruları soruyor cok insan magdur edildi bu konuda güncelleme servis politikaları vs vs evet o cümlesi pek hoş olmamıs ancak zaten mal belli her defasında biz son kullanıcıyı düşünuyoruz yanına ek bir tus koyduk diyip 2900 tl satmak pek hoş bir durum degil aslında erdi bey orda yapılan yanlıslar ve daha sonradan da yapılabilecek yanlıslar için söylüyor bunları herşey zaten ortada ve net kendim ve ailem de de general mobile telefon kullanıldı kalite kesinlikle yerlerde servise sorunlu yolluyorsun hiç bir şey yapmadan geri gönderiyor daha bir sürü sorun sıkıntı cihaz toplayıp satmak herşey degil gercekten marka alıgı gercekten birşeyler yapmak istiyorlarsa ilk önce kendi topraklarında kendi insanı için bence bir kampanya yapıp ona göre belli fiyattan satması lazım en azından kendi insanıı düşünmesi lazım yine söylüyorum fiyat cok ama cok pahalı bunu aksi eden gercekten gözlerini kapatmıstır yada piyasayı bilmiyordur ama bu konuda hak veriyorum kulaklıgın telefondan iyi olması lafı pek hoş olmadı belki o hararetli konusmada yanlıslıkla söylenmiş olabilir...
  • Siz kimsiniz necisiniz nerden geldiniz merak ettim rütbe ile kullanıcı adı ilginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu firmaya gireyim de biraz bir şeyleri geliştireyim.

• 1- Kamerada neden OIS yok?
    2- SAR değerleriniz neden hâlâ çok yüksek ?
    3- Suya dayanıklılık neden yok ?

"Fiyatı düşük tutabilmek için" derseniz eğer ben de derim ki

!!! L G V 3 0 !!!

• 2900 TL dediği an kapattım videoyu. O fiyatin yarısına gider redmi 5 plus alırım daha kibar daha güzel. Güncelleme alır. Telefon konusunda sorun yaşamam en azından

• Evet yerli malı diyoruz bir GM 5 pulus kullanıcısı olarak Fiat çok fazla işiniz zor olsa da 2000 TL Bir Fiat gayet uygun olur bu millet de alırdı o fiyatla istenen satış oranına ulaşacağını hiç zannetmiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.