Şimdi Ara

General mobile kendinden aşırı derecede soğuttu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güncelleme gelcek geliyor o tarihte bu tarihte 1 hafta sonra 3 gün sonra dendi dendi hatta hazır dendi bide bu açıklamalar oyle sıradan birinden değil firma yetkilisinden geldi ama hala ortada hiç bişe yok. Hadi bunlar o kadar önemli değil ama gerçekten berbat bir servisi var GM nin yani telpa kadar müşterini umursamayan bi firma görmedim ben. Hem umursamıyor hemde kandırıyor,kazıklıyor. Şarj soketimden alınan gereksiz para yetmezmiş gibi bide ekranda ölü pixel, bulutlanma(nokta şeklinde ışık parlaması) sorunundan gönderdik servise sağolsunlar ekranı değiştiler ama birde baktık IPS olan ekranımız yerine tft ekran takılmıs bi daha o işgence gibi servis süresini beklememek için eyse dedik kullanırız tft ekranı yapcak bişe yok hiç olmassa parlama ölü pixeden falan kurtulduk dedikki 1 hafta sonra ekran yine aynı şekil oluverdi servisle falanda uraşmadım tabi kullanoyoruz oyle bidaha yollarsak artık ne takarlar belli değil. Kısaca GM beni aldığıma alacağıma pişman etti bu kaliteden yoksun cihazı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 500 kere yazdım uyardım 100 kez senın gıbı alıp kullanan pısman olan arkadaslarda konu actı ama maelsef herkes her zaman dogruyu yapmıyor gecmıs olsun,gm servısıde cıhazlarıda cok sorunlu malesef..

http://forum.donanimhaber.com/m_92680847/f_//tm.htm#92697384
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Benimde bu konuyu açmamdaki amaç bu zaten baslakari görsün diye ilk aldiğınızda "Aa iyi telefonya bak aldik bu fiyata bu telefonu saolasin GM" diyosunuz ama sonra haftalar ilerledikce en ufak sorun yani kafaniza takmadan servise yollarim hallederler yollarlar 3-4 gune hatta giderim servise kendim götürürum(Telpada boyle bise olmasi zor cunku tek bir servis noktalari var) ayni gun alirim dediğiniz sorunlari telpa 2-3 hafta gibi bi sürede alıyorsunuz ustune bide para oduyorsunuz oda yetmiyor cihazinizin parcasi degistiriliyor daha kalitrsiz bise takiliyor(ips ekran cikartiliyor tft takiliyor ustelik bunla ilgili bilgide verilmiyor kisaca enayi yerine koyuluyorsunuz.). Kisacasi arkadaslar buyuk firnalara bosuna buyuk firma demiyoruz buyuk firmalar musteri memnuniyetini onemser bunlar kucuk esnaf kafasinda calisiyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas telefonu slrunsuz olan bitek benmiyimm?

• quote:

Orijinalden alıntı: enes363

Benimde bu konuyu açmamdaki amaç bu zaten baslakari görsün diye ilk aldiğınızda "Aa iyi telefonya bak aldik bu fiyata bu telefonu saolasin GM" diyosunuz ama sonra haftalar ilerledikce en ufak sorun yani kafaniza takmadan servise yollarim hallederler yollarlar 3-4 gune hatta giderim servise kendim götürürum(Telpada boyle bise olmasi zor cunku tek bir servis noktalari var) ayni gun alirim dediğiniz sorunlari telpa 2-3 hafta gibi bi sürede alıyorsunuz ustune bide para oduyorsunuz oda yetmiyor cihazinizin parcasi degistiriliyor daha kalitrsiz bise takiliyor(ips ekran cikartiliyor tft takiliyor ustelik bunla ilgili bilgide verilmiyor kisaca enayi yerine koyuluyorsunuz.). Kisacasi arkadaslar buyuk firnalara bosuna buyuk firma demiyoruz buyuk firmalar musteri memnuniyetini onemser bunlar kucuk esnaf kafasinda calisiyolar.

+1

• Yaş kaç? Ciddi soruyorum?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-emir

Arkadas telefonu slrunsuz olan bitek benmiyimm?

Yalnız değilsin.

• Wi Fi kullanıcısına yanıt
    Fanboyluk yapmaya gerek yok ben yaşadıklarımi anlattım tek bir cümlesinde yalan abartma yok.

• sorunsuz kullanan bende varım yaklaşık 1 yıldır. Telefonu sorunsuz kesim forumda pek şikayette bulunmaz ama sorunlu telefonu olanlar gelir foruma yazar oraya buraya vs daha çok göz önünde olur. Ama bu telefonun kronik sorunu olduğu ve telpanın ilgisiz olduğu gerçeğini değiştirmez. Evet GM'den bende soğdum ama telefonu seviyorum.
  • Yaşamamıs olman yasamican anlamina gelmiyor sarj sorunu olana kadar bende gayet memnundum telefondan sonra arkasi kesilmedi. Hee yine performansindan memnunum ona bisey demiyorum ama canimi cok sıktı servis artik haftalarca telefonsuz birakti haksiz yere para aldi bunlar gercekler hee teknoloji bu sans isidir insallahta hic sorun yaşamassin tabi.

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bende senle ayni fikirdeyim iste telefon evet iyi onceki mesajimda da söyledim zaten ama telpa o kadar ilgisiz ki yazdim yaşadiğim sorunlari yani artik telefonun performansi ilgilendirmiyo beni cok soğuttu telpa.

• Yaş kaç sorusundan fanboyluk çıkardığına göre henüz lise falan...
  • Wi Fi kullanıcısına yanıt
    Konumuzla kac yaşinda oldugumun hic bi alakası olmadiğindan doğal olarak "yaş kaç" sorusunu söylediklerime karsi cikma olarak algıladım. 19 yaşındayım bunuda öğrendiğinize gore konumuzla ilgili yasimla bagintili ne diyeceğinizi cok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CesarioDynas

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-emir

Arkadas telefonu slrunsuz olan bitek benmiyimm?

Yalnız değilsin.

+1

• İyi de arkadas android de kendinden soguttu beni ben napim. 2,5 yili gecti android kullaniyorum biktim eksiklerinden sorunlarindan. Her gun konu mu acim bende. Yillardir gelmesi gerekenler gelmis degil. Arayuzu berbat oturmamis. Sorunlar bitmiyor market rezalet. Her gun bnlari yazmaya kalksam onlarca konu sayfalarca yazi yazardim ama olmuyor iste. Google da dahil hic bir firma bizi pek dusunmuyor isini ciddiye almiyor. İki kurusluk donanimi ekliyorlar artik elin cinlisi bile en saglam donanimi koyabiliyor donankm bu kadar ucuzlamisken hala bnlarla kandieiyorlar bizi. Yillardir gelismedi bu platform. Her gun konu mu acicaz olmuyor işte bizi takmiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.