Şimdi Ara

500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3yıldır kullandıgım e63 adlı telefonum emekliye ayrıldı
    500-600 civarı bı akıllı telefon dusunuyorum
    telefondan beklentim nette rahatca gezinmek ve oyun oynamak uygulamalar falan filan ve en az 3 yıl idare etsin beni
    benim aklmda lumia 525 vardı ama onunda marketi cok zayıf diyolla
    benim aklımda htc desire 310 var ama bilmiyorum htc nasıldır
    sizin önerileriniz nelerdir?

• Xperia M

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia e1

• aklımdaki seceneklerden biri de xperia m
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.colomb

aklımdaki seceneklerden biri de xperia m

xperia m iyidir
  • Oyun ve net bu özellikleri en iyi discovery karşılar. Hem discovery sürekli güncelleme aldığı için de 3 yıl götüreceğine inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SosyaL- -- 2 Haziran 2014; 22:55:53 >
  • tamam uye oldunuz,tamam yorumda yazdınız,ama bı zahmet bırde turboya baglamayn yaa,once bılgı sonra fıkır sahıbı olun.

nexuslar bıle ıkı yıl guncelleme alamzken dıscovery nasıl 3 yıl alacak,6ay dır bu hafta verıyoruz dedıkelrı 4.4 nerde.mtk cıpsetıyle hangı kodlara kım verecek guncellemelerı v.s dıycemde neyse cok teknık olur.

kısaca gm nın ne mal oldugunu surda yalın halıyle orneklendıreyım,yınede adrenalın sever arkadaslar parasını gomebılır tabı onalrın tercıhı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 3 Haziran 2014; 8:18:37 >
  • servis....

500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon

• telefonumsu cihazlardan bazı sıkıntılar.....

......

500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon

• htc desire 310 nasıl sizce yeni bi model galiba
  • hocam dün aldım..Yazılanlara kesinlikle aldanmayın..Telefonda 1 GB ram ram var 4.5 ekran..En ağır oyunları yükledim hiç bir takılma yaşamadım..Ayrıca telefon oldukça kibar..Bu fiyata HTC Desire 310 dan daha iyisini alamazsınız..
  • Xperia M
  • Lumia 630 yada xperia m

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia m de cok övülüyor ama satışını yapan yer pek yok gibi internetten de almak istemiyorum :(
  • L525 candır dostum. 1 GB ram olsun çift çekirdek olsun ve stabil hiç kasmayan bir işletim sistemi var. Android alacaksan 1.5 milyarı gözden çıkartmalısın çünkü Android'lere çok az bazende hiç güncelleme gelmiyor. Örneğin; S3 4.4 almayacakmış. L525 i öneririm.
  • Desire 310 mediatek cipseti ile M nin yaninda hayli zayif kalir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurocak0852

L525 candır dostum. 1 GB ram olsun çift çekirdek olsun ve stabil hiç kasmayan bir işletim sistemi var. Android alacaksan 1.5 milyarı gözden çıkartmalısın çünkü Android'lere çok az bazende hiç güncelleme gelmiyor. Örneğin; S3 4.4 almayacakmış. L525 i öneririm.

Katılıyorum o fiyata lumiadan başka bişey alma benim bütçen 650 Tl idi lumia alıp en mantıklısını yaptım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM Discovery

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

tamam uye oldunuz,tamam yorumda yazdınız,ama bı zahmet bırde turboya baglamayn yaa,once bılgı sonra fıkır sahıbı olun.

nexuslar bıle ıkı yıl guncelleme alamzken dıscovery nasıl 3 yıl alacak,6ay dır bu hafta verıyoruz dedıkelrı 4.4 nerde.mtk cıpsetıyle hangı kodlara kım verecek guncellemelerı v.s dıycemde neyse cok teknık olur.

kısaca gm nın ne mal oldugunu surda yalın halıyle orneklendıreyım,yınede adrenalın sever arkadaslar parasını gomebılır tabı onalrın tercıhı..

şu adamı dikkate almayın, sony paralı elemanı. daha önce sp ile çekilen fotoğraflar diye başlık açtı, fotoğraflar başka makinaya ait çıktı.

5 ayrı nikle sistemli gmd kötülemesi yaparken de suç üstü yakaland işte:
    http://forum.donanimhaber.com/m_85002232/f_//tm.htm#85002232

birde sony çok iyi, sp 4.4 güncellemesi alcak gmd almıcak diyordun her yerde, milleti kandırıp durdun. yaklaşık 1000 tane mesajın var bu şekilde. Ne oldu sp nin kitkatına?
    gelmişsin hala gmd ile uğraşıyorsun utanmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tivac -- 4 Haziran 2014; 1:42:39 >

• Nasil sony elemaniysam g2 kullaniyorum hey allahim yaa,satislariniz kesildi galiba yine telpa bayileri bana sardi,farketmez kucugum saldirin,ben nickleri ile birlikte resim paylasiyorum discovery ilaallah etmis adamlari,forumda herkes pm.atip sorar isterse..

bır deyım vardır dınıme soven musluman olsa dıye ..

ayrıca az bıraz zeka parıltısı gosterın kardesım,esas hesabınız banlanmıs o arada dıger hesaptan taarruz etcen bana tamam onu anladıkta,barı cavit yerıne dırekt tersten nıye tivac dıye nıck alırsın hemde 2003 yılında ıkısıde ah cavit ahh bu yenı turkcell telefonu ve moto g sızın dandık dıscovery satıslarını kestı ıyıce kendını kaybettın yaa yapma boyle hatalar..

...

500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon 500-600 tl civarı alınabilecek en iyi telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 4 Haziran 2014; 8:15:01 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.