Şimdi Ara

General Mobile GM 9 Pro, en iyi kameraya sahip yerli telefon olabilir! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
6.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muzaffer Bey siz misiniz?
  • General Mobile uzak durulması gereken bir markadır.!

Neden ?

Telefonun üzerindeki kılcal çizikler arayıp ,şarj soketi bozukluğu hoparlör bozulması ekran sararması vb bir çok hatayı ,sadece darbe almamış kılcal cizikleri bahane edilerek kullanıcı hatasıdır demeyi bırakmalı.

Daha önce verdiği sözleri ve vadettiği güncellemeleri vermelidir.
    Bir arkadaşımız hangi yerli marka güncelleme veriyor ki diye sormuş.

Öteki markaların patronları donanım haberler ve başka mecralara çıkıp biz Google in Türkiye ortağıyız ,biz android one'ız bizim olayımız
    bu, Pixel telefonlarla birlikte dünyada ilk güncellemeyi biz vereceğiz. En günceli hep biz sunacağız diye bir vaatte
    bulunmadılar.
    DH arşivde YouTube da ve bir çok yerde yazılı açıklamaları hâlâ ulaşılabilir.

Kullanıcı memnuniyeti öncelik olmalıdır. İste o tarihe kadar general Mobile pişmanlık tır.
    Malzeme kalitesi kötü ne kadar kusursuzca kullanmış olursanız olun mutlaka telefonlarında kronik hataları vardır bir yerden bozulur. 4g ve GM 5 plus modellerini uzun süre kullanmış biriyim.

Bir kaç arkadaş, ürünleri kullananların yorumları için simariklik, yok yerli malıdır sahip çıkalım vs demiş.
    Arkadaşlar bunlar öpücükle verilmiyor bizlere. Dar veya orta gelirli kişiler olduğumuz için zaten bu vb markalara bakıyoruz. İşte bu noktada verdiğimiz paranın hakkını almak istememiz çok normal değil midir?

Yada müşteriye söz verilmiş olan vaatlerin yerine getirilmesi talebinin nesi yanlış?
    Tabi ki yerli olsun bizim olsun . Dünya da sektörde önemli bir isme sahip markamız olsun gurur duyarız hepimiz ama bu marka büyüsün sahipleri çok zengin olsun diye paramızı sokağa mi atalım?

Sonuçta devlet markası değil ki bir Ahmet in bir Mehmet in markası ve zenginliği.
    Kaliteli ürün yaparak, müşteri memnuniyetini firma mottosu olarak çalışan her yerli markayı destekleyelim ama kullanıcıyı üzüyorsa başkaları üzülmesin diye uyarıda bulunmak benim boynumun borçludur.

Bu telefonu alan askeri ücretli, bu telefonu alan harçlığını biriktiren öğrenci , bu kişilerin mağdur olmaması için şimdilik bu markadan vb hataları yapan markalardan uzak durulmalıdır. !!!

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 9 Eylül 2018; 10:20:09 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Cümlesinin başına da herkes GM yi kötülüyor yazmış 😁
    Ulan neden acaba diye sormuyor da , onun yerine direkt savunmaya geçiyor.

Böyle olunca insanın aklına Muzaffer geliyor 😁👍

• Bir daha almam diyordum ama du bakalım 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 9 Eylül 2018; 10:59:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Orjinal kaynaklari hnagi sitedense keske paylasilmis olunsaydi .

Ayrica sitenize kullanicilar vs ile dh gforumuna upload yapilan gorseller EXIF bilgilerini korusa da dosya boyutlarini dusurmektedir bu da kalite kaybi demektir.

Sitenizde kayipsiz mudahelesiz upload imkani da olmali . Sanirim yer kaplama sorunu ile boyle bir politika almissiniz o zaman da harici upload sitelerine de upload yapilinca suan aklima gelmiyor ne hikmetse donanimhaber sunucularina upload edilmis linkleri paylasilmaktadir . Bu her zaman olmuyor sanirim bazi sitelerde otomatik kendi sunuculariniza upload yapip gorselllerin url leri bir bakiyorum ki donanimhaber li .
  • 5plusu 2senedir kullanan biri olarak uzak durmanizi oneririm.

Bataryasi kronik sorun naparsan yap 10ayda ölüyor. Ve ayrica 3000mah için performansı çok düşük 3 4 saat max kullanbiliyorsunuz.

Sarj soketi zaten efsane. Discovery serisinden beridir kronik her serisnde soketler cabuk bozulmakda.

Ekran citalari kendi kendine kavlamakda(servis kronik diyip degisdirdi ama garanti bitince gene kavladi elimde patladi)

Ve guncelleme konusu burasi farkli bir komedi ilk cikdiginda alacaksiniz vs diyen bu sirketin ceosu. Ama gm5plusa 8ayda verildi. Hep bahaneler ertelemeler yalamlar vs vs .. Gelen guncellemede sorunlar zinciri full sorun arama uygulamasi vs

• GM yerli değil

• Yerli (TDK) : Yurt içinde yapılan veya bir yurdun kendine özgü niteliklerini taşıyan

Hangi mühendisimiz yaratmış bu yeni kamerayı merak ettim 😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 9 Eylül 2018; 11:26:26 >
  • Bu general Mobile in ısınmayan, ekranının sararmadığı, şarj soketinin bozulmadığı, kendi kendine açılıp kapanmadığı telefonunu görmedim etrafımda çoğu kişi bu markayı alıyor discovery den beri hepsinde bu sorunlar var annem babamada kıbrıstan çok uygun fiyata 2 adet almıştım onlarda böyle ve servisi çok kötü kesinlikle almayın kıbrıstan aldığım cihazlar telpa cihazları garantili ve faturalı olmasına rağmen garanti kapsamına almıyor firma ücretli onarım yapabiliriz diyolar

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Telefon isinir isinmayan eleltronik alet yoktur.

• Söylediklerinize %100 katılmakla birlikte ülkeyi sürüm, darphane merkezi görüp, minimum hizmet sunmak hatta hiç sunmamak, kesinlikle cezalandırılması gereken bir tutum. Bu ceza elbette bu telefonu almamaktır. Diye eklemek istiyorum.

• GM ne zaman yerli oldu ?

• sd 660 mı? yerli ayağına 2500'e kakalayacaklar yine almanyada 2000 tl. yerli ya hani! o yüzden bize pahalı. pocophone 300 dolara sd 845 veriyor. bekleyip göreceğiz ama bence yine xiaomi meizu devam biz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lebendefrans -- 9 Eylül 2018; 12:19:2 >
  • Servisi yazılanların aksine çok iyi olan bir firma suya düşürdüm ücretsiz tamir, ekran değişimi saglandi. Ama şuan kullanmıyorum orası ayrı. Şarj sorunu ve güncelleme sorununda yazılımsal problemleri beni bitirmişti o yüzden değiştirdim.

• GM'nin servisi kötü demek haksızlık olur. 1-1.5 saatte cihazı onarıp teslim ediyorlar. Ancak cihazlarında kullandıkları parçaların çok kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim. GM 4G ve 5 plus ile hiçbir telefonumda gitmediğim kadar servise gittim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik detaylara bakıldığında zenfone 5 ailesi ve samsungun süre gelen sensörünü baz alıyor kötü sonuç vermesi sürpriz olur tahmini puanım 90 tam puan buda yerli firma için gayet yeterli bir skor bekleyip görelim öncelik fiyat.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.