Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydın
    Telegramın whatsapptan biraz farkı var, whatsapp gibi şarjınızı çokmharcamıyor
    Ve mesajlar direkt olarak bulutta tutuluyor
    Uygulama ayalarından son 2-3 günü tut derseniz eskileri telefondan kaldırıyor. Ama bulutta duruyor, istediğiniz an geçmişe ulaşabiliyorsunuz.
    Grubu sessize alarak da ekran açılması vb yi önleyebilirsiniz.
    Ben şuanda telegramda birçok gruba üyeyim, sessize aldım ve otomatik indirmesi kapalı ve cache süresi 3 gün. Böylece telefona yük olmuyor.
    Grup adminlerinden biri benim, üstteki anlattıklarımdan dolayı whatsapp gibi olmadığından farklı konulardaki mesajların çok sıkıntı olduğunu düşünmüyordum.
    İstediğiniz zaman tekrardan girebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/general-mobile-gm9-pro-kamera-korumali-kaliteli-soft-kilif-P294692117

şu kılıfı kullanan varsa cihazdayken resimlerini atabilir mi?
    Ben bunu aldım kendi kılıfından daha iyi elde kaymıyor daha ince telefon biraz daha küçülmüş oldu
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm9-pro-kilif-premium-mat-dokulu-yumusak-renkli-silikon-kilif-cok-hafif-arka-kapak-472118963

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar güncelleme ne oldu hala gelmedi mi ? Hala bekliyor musunuz ?
  • android 9 pie beta kurdum, Gcam kurdum nihayet
  • Ekran koruma olarak ne kullanıyorsunuz? Bendeki ekranı tam kaplamadi. Telefonu yeni aldigimda hiç koruma olmamasından iyidir diyerek mecburen taktım.

• Ekran koruyucu geldi tam takarken sağolsun kedim masanın üstüne atladı ekran koruyucu ve telefon full kıl oldu çöpe atmak zorunda kaldım deneyemedim bile şuan ekran koruyucususuz kullanıyorum görüntü kalitesi daha güzelmiş kamerada gayet iyi oldu XD

• ugurcanaydogdu kullanıcısına yanıt
    Gelen giden yok

• Ekran koruyucusuz kullansam zararı olur mu gorilla glass 5 var sonuçta ekran kalitesi ekran koruyucusuz çok güzel

• Jester61 kullanıcısına yanıt
    3 ayı aştı koruyucusuz kullanıyorum. Takınca tüm konfor gidiyor bence hiçbir telefona gerek yok hocam gg4ler gg5ler boşuna gelismis olamaz diye düşünüyorum

• Jester61 kullanıcısına yanıt
    5 aydır felan ekran koruyucusuz kullanıyorum. Bu süre zarfında telefonu düşürdüğüm de çok oldu kırışma çatlama yok sağlam. Lakin yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi kılcal çizikler var.

• y-prime Y kullanıcısına yanıt
    ya bu telefon için düzgün ekran korucuda yok hepsi yarım yamalak jelatinler var mı şu ince olan çizilmesin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: y-prime

5 aydır felan ekran koruyucusuz kullanıyorum. Bu süre zarfında telefonu düşürdüğüm de çok oldu kırışma çatlama yok sağlam. Lakin yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi kılcal çizikler var.
    Kılcal çizikler varsa çok iyi. Düzenli olarak kılıfta kullanılan cihazda bile çizikler oluştu (arka kapağında)

Zaten arka kapağı bir garip...Çizilmeye çok müsait

• Şöyle kullandığı ekran koruyucu dan çok memnun olan var mı yoksa telefoncuya gidip yaptircam

• korumasız illaki kılcal çizikler oluyor bende ekrana baktığımda o çizikleri görmemek için ön cama koruma taktırdım. oda küçük oldu ekranın kenarları açık kaldı.mesele edilecek bir şey değil ama tam olsa daha iyi olurdu. var mı ekran jelatini, kılıf veya kapaklı kılıf tavsiye edecek. bu arada cihazdan memnunum fiyatına göre güzel cihaz.
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle önerin için teşekkür ederim. Bendeki kılıfa benziyor baya. Sağ tarafında 2 tane delik var mı acaba tasarımında?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Hocam foto çekecek başka cihazım yok o yüzden atamıyorum ancak o linkten aldım ben de memnunum. kutudan çıkan kılıfa göre çok iyi tam oturuyor.

Alıntıları Göster
    Sağ tarafında 2 tane delik var mı hocam? Ben de aldım telefoncudan buna benzer fakat aynı mı bilmiyorum. Aynı şeye boşuna para vermeyelim. Sadece kılıfın detaylı resmini atarsan da makbule geçer.

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

Hocam foto yükledim görünüyor mu bilmiyorum ama evet 2 delik var yanında.

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

Hocam foto yükledim görünüyor mu bilmiyorum ama evet 2 delik var yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Hocam öncelikle önerin için teşekkür ederim. Bendeki kılıfa benziyor baya. Sağ tarafında 2 tane delik var mı acaba tasarımında?
    Var

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.