Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
24
Favori
127.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pemaxs

nasil arkadaşlar telefon memnunmusunuz? ben halen gm 4g kullanıyorum işimi görüyor şarj hariç. değiştireceğim ama taksitli olarak bayiden gm8 almayi dusunuyorum.
    Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. GM5 Plus'ı satarak geçtim. Şarj konusunda herhalde onu, diğer birçok telefon gibi, sollar geçer.
  • Gm8 otg destekliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cwtch -- 15 Mayıs 2018; 8:42:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nisan ayı güncellemesi yayınlandı.

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7" - 720p Ekran ★★

Nisan ayı güncellemesi yayınlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yeni katıldım aranıza bu insanlar ne bekliyor anlamıyorum 800 liraya telefon alıyorsunuz.tamam özellik olarak çok iyi bir telefon değil ama ortalama bir insanın yapabileceği herşeyi karşılıyor.tüketimin bu kadar yoğun olduğu bir toplumda bu paraya bence alınabilecek bir telefon soft androidten dolayı akıcı 1 haftadır kullanıyorum takılma yaşamadım.mail whatsup interneti kullanıyorum.sosyal medya bir tek eksisözlük ve twitter kullanıyorum cok yogun olmamakla beraber 10-15 telefon görüşmesi ve clash of clans oynuyorum sabah 8 de sarjdan alıyorum gece 12 de yüzde 25 falan kalmış oluyor.benim için yeterli eski teelfonum xiaomi redmi 4x gi 2gb/16 gb internette site açılmaları daha yavastı ama 4100 mah bataryası 2 gün götürüyordu.Telefonları ihtiyaca uygun aldığınız zaman eger kronik bir sorun yada telefon problemli değilse çok sorun yaşanacağını zannetmiyorum
  • General mobile GM8 i 1 ay odu alalı biraz önce farkettim.alt kısmında 2 adet hoparlör ses çıkışı var . Birine elinizle kapattığınızda titresimi hissediyorsunuz soldakini kapattıgınızda hiç titresim yok.ses yok.tek delikten sagdakinden ses cikiyor.bu normalmi standart mı yoksa birisi arizali mi?lutfen sizde deneyip yorum atarmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermayuha -- 21 Nisan 2018; 11:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ermayuha

General mobile GM8 i 1 ay odu alalı biraz önce farkettim.alt kısmında 2 adet hoparlör ses çıkışı var . Birine elinizle kapattığınızda titresimi hissediyorsunuz soldakini kapattıgınızda hiç titresim yok.ses yok.tek delikten sagdakinden ses cikiyor.bu normalmi standart mı yoksa birisi arizali mi?lutfen sizde deneyip yorum atarmisiniz.

• Tek hoparlör var zaten, diğeri mikrofon.

• ermayuha E kullanıcısına yanıt
    Onlardan biri mikrofon biri haparlör çünkü. İkisi de haparlör değil. Normal yani.

• Hopörlerden cızırtı geliyor telefonun. İlk başta yoktu. Sonradan kendi kendine cızırtı yapmaya başladı. Ayrıca kulaklıkla konuşurken ses gitmiyor.
  • Asetonnn kullanıcısına yanıt
    General Mobile Telpa kullandigi malzemeler daha dogrusu Cin deki fabrikasinda kullanilan parcalar kalitesiz olusundan beklenenden cabuk deformasyon bozulma gorulmektedir. Bu tur ve benzeri sorunlardan bircok kullanici sikayetcidir yillarca garanti dahilinde onarim ile parca degisimi yapilacaktir ama garantisi bittiginde hapi yuttunuz . Bazi durumlarda da kullanici hatasi degip fahis fiyatlarla parca degisimi de talep etmektedirler .Tum bunlar General Mobile TELPA telefon ve tablet konularinda bolca dile getirilmektedir.

Benim gozlemledigim ortalamadan fazla bozulmalar meydana geldigidir bir de forumda bahsedilmemis uyelerin arizalarini da katarsak varilacak kani sudur : Kalitesiz elde kalmis eskimis parca bilesenlerini bu sekilde zararsiz tuketmek.... Kazanan Cinliler olmakta ...
  • güncellemeden sonra ekran titremesi yaşayan varmı
  • General Mobile 8 donanimsal sorunlarindan da bahsediliyor ..

Ekrani kamerasi donanimsal sorunlu ...

Hizli sarj Quick Charge 3.0 yok 5 Volt 2 Amper yani klasik yillar oncesine ait yavas sarj degeri var. Video da 2 Amper i bile gormedigi ifade ediliyor anca 1.7 Amper ...
  • Merhaba arkadaşlar

Şöyle bir sıkıntı var

Telefon prizde ve powerbankte sorunsuz şarj oluyor

Araç sarjina taktigim zaman sürekli şarj oluyor-şarj olmuyor döngüsüne giriyor sanki hızlıca kabloyu tak çıkar yapmış gibi

Fakat arabanın kendi usb soketine takınca yine sorun yok fakat o da çok yavaş doldurmuyorneredeyse

Aynı araç şarjinda diğer telefonlar sorunsuz şarj oluyor

(Note 8,huawei p smart ve ıphone 6s denedik)

• Merhaba, dünden beri kameramda sorun oldu, ekranda tuşların hiçbiri yok ne çekebiliyorum ne döndürebiliyorum sadece odaklama çalışıyor. Açıp kapamayı denedim uygulamayı devredışı bırak durmaya zorla denedim değişmedi. Bu sorunu yaşayan var mı

• 64gb modeli nerden satın alabilirim
  • ben satıldıgını hiç görmedim şehir efsanesi gibi :) ama şuankide yetiyor tabi extra işler yapmayacaksınız
  • Arkadaalar telefonu alali bir hafta oldu ekran biraz buyuk geldi gm 1 den sonra onun disinda cok guzel buldum ama bazen arama yaparken cevir sesi tam bitecekken ses seviyesi dusuyor ( cevir sesinin) sonra konusma yaparken karsidakine ses gitmiyor kapatip tekrar ariyorum duzeliyor. Gunde bir yada iki kez oluyor. Sizce sorun mu vardir? Yoksa sebeke operator kaynakli falan midir?

• Snapchat kullanırken 18:9 ekranın sıkıntısını büyük yaşıyorum ekrandaki sanal tuşları nasıl kapatabilirim bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daydreamer. kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla sanal tuşla kapatılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.