Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koc28

Arkadaşlar akşam şarj ediyorum sabah bakıyorum yüzde 50 gitmiş şarj nedir bu

Kabloyla alakası yok bu işin uyku sorunu var hala yazılım gelecekte düzelecek
  • Merhaba, Type-C'yi normal micro USB'ye dönüştüren bir aparat var mı? Telefonun şarj aleti 5V/2.5A verebiliyor ve bu Raspberry Pi 3 beslemek için mükemmel bir değer. Telefoncunun birinden USB kablosu aldım ama nedense çok büyük kayıp oluyor. Telefonla gelen USB kablosunu normal micro USB'ye dönüştürmek mümkün mü?
  • Daha temin şarjdan sonra telefonu kapatip aciyodum kapattim no command diye bişey cikti internetten cozum ararken bekledikten sonra acildi sizin de basiniza geldi mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egmn101

Daha temin şarjdan sonra telefonu kapatip aciyodum kapattim no command diye bişey cikti internetten cozum ararken bekledikten sonra acildi sizin de basiniza geldi mi ??

Telefonu acarken ses acma tusuna basmissiniz recovery'e girmis. Endiselenecek birsey yok.
  • bssdtmz kullanıcısına yanıt
    Bilseydim daha önceden pioner düşünebilirdim ama artık snopy ramoage invoker aldım. Bazen sorun çıkartmadığı da oluyor, bazen tuş vs. hiçbir şeye tepki vermiyor ama genellikle klasik o kulaklık sorunlarıyla karşılaşıyorum.
  • Maalesef yok

• Bu telefon tam bir hayal kırıklığıdır.
    50 tane güncelleme geldi halen aynı sorunlar.
    Bir daha bu telefonu kullanan yeni modelini de almayı düşünürmü en az yarısının düşünmeyeceğinden eminim.
  • asrin43 A kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyordum. Yorumunuzdan ötürü tereddüt etmeye başladım. Memnun kalmadiginiz yönleri açar mısınız rica etsem?

• http://www.webtekno.com/general-mobile-gm6-nin-fiyati-ortaya-cikti-eger-dogruysa-bekledigimizin-cok-ustunde-h26614.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

2 ayda 400 lira fiyat kıran asus'un rekorunu 1 ayda 1000 tl fiyat kırarak general mobile egale edecek sanırım.

• StackOverflow S kullanıcısına yanıt
    şarj -ısınma -sensör -mobil ağ çekmeme

En önemli sorun şarj diğerleri idari ediliyor bir şekilde, ısınmada büyük sorun ki ben hiç oyun oynamam.

Gece gene %50 lerde bıraktım , sabah %10 idi uyandığımda (7saat)

Bir ara düzeldi şarj sorunu hangi sürümdü bilmiyorum ,devamlı güncelleme geliyor sonra gene bozuldu.

Bu paraya bu kadar ama ,zaten işlemci ram hepsini kullanmıyor cihaz.

Kesinlikle donanımdan çok yazılıma bakmak lazım telefon olayında.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    o parayi kimse vermez o telefona. eger dogruysa bu fiyati bulanin ictiginden bende istiyorum :D

• General Mobile GM 5 Plus vs Xiaomi Redmi Note 4
    Yunanistan incelemesi...

https://www.youtube.com/watch?v=BaakP7pm5X4
  • Telefondan memnunum şu ana kadar tek sıkıntısı şarj problemi. Yatarken bırakıyorum kalkınca bir bakıyorum %10-15 şarj gitmiş.Onun dışında kulaklık girişinin standart olmaması dezavantaj.

• Sayafaya ekleyip hazırlık yapmıslar sadece ceptelefonlarından girince karsınıza cıkmıyor bile. 1000tl nin altında olacak fiyatı ... @etkinus @bssdtmz

telefonunuzda muhtemelen uykuya girmeme sorunu var pil grafiklerini paylaşmış olsaydınız bunu daha net şekilde göre biliridik şarj olduktan sonra kapatıp acın muhtemelen bu sorun çözülür...
    işlemci ve ram kullanımı yaptıgınız işe göre değişir. %100 kullanım beklemeyin işlemci veya ram %100 oldugunda telefonunuz zaten donma takılma yapar.
    @asrin43
  • AltaNora kullanıcısına yanıt
    pil garafiklerinizi paylaşırmısınız ?
  • telefon cayir cayir yaniyor yok mu bunun caresi

sarj berbat

haporler durduk yere patladi

alcak olanlar baska telefonlara yonelsinler

• Yine başlamış komik komik aslı astarı dayanagı olmayan yorumlar...
  • Arkadaslar yuksek fiyatlara cep telefonu almak istemiyorum acikcasi 1 sene icerisinde sıkıliyom telefondan bu sebeple bu telefon yada tavsiye edeceginiz bir telefon varmi fiyat konusunda sorun yok ama cok fazla para vermek istemiyom 5.5 inc resmi gafantili olsun cok asiri oyun oynamam bidr telefonda batarya sorunu yasamak istemiyom 1 gunu rahat cikartsin

• Sattim. Bazi yalaklar gibi sattigim telefonun konusunu kirletmicem. Hadi hayirli traslar
  • 2 saat gidiyor ekran süresi normal kullandımda. Gerçekten lenovo vibe p1 imi özlüyorum. Keşke google adam gibi bir yazılım yapmış olsaydı şu telefona yazık gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.