Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VERİ KAPALI WİFİ AÇIK PARA KESİPD URUYOR PARAM KALMADI YA YARDIM EDİN PAKETİMDE 76 KB İNT VAR HALA GİRSEM ONDAN KESER BU NE YA

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 12 Mart 2017; 23:14:23 >
  • üst kenardan aşağıya 2 kere sür açılan menüden veriye dokun kapansın... temel çözüm... paket alana kadar kapalı tut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

üst kenardan aşağıya 2 kere sür açılan menüden veriye dokun kapansın... temel çözüm... paket alana kadar kapalı tut...

Kapali zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel bir telefon arkadaşlar sorunsuz. Alacak kişilere öneririm. Kullanıyorum bayadır sorun yaşamadım.
  • ayarlar- uygulamalar- sağüst çark - özel erişim- sınırsız veri erişimi burada acık olan uygulama varsa kapatın
  • Kulaklıklar için bant uygulamasını tam olarak nereye ve nasıl yapıyorduk hatırlayan biri tarif edebilirse çok sevinirim yeni aldığım kulaklıklarda pinden dolayı sıkıntı çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

ayarlar- uygulamalar- sağüst çark - özel erişim- sınırsız veri erişimi burada acık olan uygulama varsa kapatın

Kapali hepsi

• Arkadaşlar bu telefonun çerçevesi nasıl değişir? Yetkili servise sordum ekranla bir depşşecekn350 kayme dedi. Bana pek mantıklı gelmedi. Belki bunu bana söyleyen kız pek bilmiyordur diye düşünüyorum. Bendeki telefon silver gri renkli. Telefonu eşime vereceğim için pembe ile değilsin istiyorum. Bu yapılabilir mi ne dersiniz?

• 4G ile başlayan olay olsa gerek... ben 2G ye geçerek çözdüm... ki 3G telefonlardada oluyor 3 GSM şirketinde de var bu olay...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

4G ile başlayan olay olsa gerek... ben 2G ye geçerek çözdüm... ki 3G telefonlardada oluyor 3 GSM şirketinde de var bu olay...

2 lira gitti ya

• sabit aramayı aktif et en çok aradıklarını ve sms merkezini sabit arama listesine kaydet 2. çözüm... paket alınca kapat...
  • Rıza.BN. kullanıcısına yanıt
    bunu bende çok merak ediyorum bende de pembe var başka bir renkle değiştirmek istiyorum :)
  • BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    tutankenshta kullanıcısına yanıt
    hemen jack ın başladıgı yerin dibine
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

3g yada 4gile ilgili değil telefonun ayarlarını kontrol ediniz ben 3 günde tüm internet paketimi bitirdim çift hat kullanmama rağmen 20 gün boyunca sadece wifi ile idare ettim ve hiç veri kullanımı olmadı@tutankenshta

@Arv3lo

dedikleri dogru cerceve ve ekran bir bütün olarak değişiyor @Rıza.BN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 13 Mart 2017; 15:29:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanozkaraa

bunu bende çok merak ediyorum bende de pembe var başka bir renkle değiştirmek istiyorum :)

Cihazları mı değilsek ne yapsak ?

• 01virüs01 kullanıcısına yanıt

Hocam onu biliyorum da çare olmuyor, fotoya bakarsan daha altında gözükmeyen şu ana kadar engellediğim toplam 53 tane adres var, her defasında farklı bir isimle yolluyorlar. İfade ekle seçeneği olmadan zor, çünkü tüm mesajlarda sonunda b217 kodu var ve tek ortak noktaları bu.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki bu işlem başka kulaklığı başka bi cihazda kullanırken sıkıntı yaratır mı notebook, tablet gibi?
  • BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum tamamen pini kapatmıyorsunuz çünkü. sonucta bant ile yapacaksınız bi deneyin derim
  • Cihazı alalı 6 ay oldu, ekranın sol üst köşesinde bir sararma ve bir adet ölü pixel var. Ayrıca pil de çok düzensiz bitiyor. %10'ken bir anda %20 oluyor. %25'ken bir anda %5'e iniyor falan... Benzer şikayetlerle servise giden oldu mu? Ne gibi bir tavırları oluyor?
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    ekran sararmasında cihazda vuruk kırık azik yamukluk sıvı teması vs yoksa ücretsiz değişiyor ölü piksel sorunuda bu şekilde hallolur. Düzensiz batarya durumunuda belirtirsiniz bataryada gerekli ölçümler yapılır sorun yazılımdamı pildemi değerlendirilir
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Ekranın çerçevesinde çok kırılgan ince bir çıta var, o çıtanın sol üst köşesiyle sağ alt köşesi kendi kendine soyuldu. Ekran da çok fazla kılcal çizik var, cebimde anahtara sürte sürte. Pek yere düşürmedim, ama kesin sorun çıkartırlar gibi... Pfff. Bakalım, inşallah siz bunu düşürmüşsünüz o yüzden olmuş demezler.
  • 
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.