Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17971798179918001801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ekran ve çerçevenin arasındaki plastik kısım cıktıgında da onu ücretsiz olarak yapıyorlar. Ekrandaki kılcal çizikler ise sıkıntı değil. Basettiğim dediğiniz gibi düşme vurma çarpma izleri ve çizikleri onlarda zaten belli olur. servise götürün yada gönderin ücret cıkarda siz yaptırmak istemezsseniz geri istersiniz cihazı zaten ücret cıkarsa para ödenmeden tamir edilmiyor
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, sonucunu yazarım. Tekrar teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu cihazım ekranıyla başka bir cihazın ekranını karşılaştırdım. Benim cihazın kontraatını birazcık yükseltebilirsem süper olacak. Işık ayarı değil. Kontrast ve keskinlik ayarı nasıl yaparım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 7.1 ile birlikte night mode özelliği kayboldu bende. Night mode enabler uygulamasıyla aktif ediyordum simdi uygulamanin sayfasina girdigimde (play store) uygulama bu sürümle uyumlu değil diyor. Aynı sey basina gelen var mi? Cok asiri kullanmasam da gece iyi oluyordu bu ozellik.

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Twilight yükleyin o da bildirim çubuğuna geliyor daha güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Twilight kullandım, gereksiz. Şunu muhakkak deneyin:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.panagola.app.bluef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    hocam bant uygulamasi yerine pioneerin kulakligini kullaniyorum oneririm. 30 liraya mediamarkttan satin aldim su ana kadar temassizlik yonunden bi sikinti cikarmadi. kulaklik girisinde plastigi mevcut ve orjinal kulaklikla benzer sekilde. oneririm

• arkadaslar bu custom rom olaylarinda da uyku sorunu mevcut mudur? onerecek olsaniz stabil bir rom hangisini onerebilirsiniz?

• bssdtmz kullanıcısına yanıt
    kulaklık konusunda aklımızda bulunsum tam model vs varsa onuda belirtirseniz daha iyi olur.
    Rom konusuna gelince bu telefon için stabil rom zor çünkü sürekli yenileniyor. uyku problemi için 7.2 yi bekleyin derim. 7.1 den sonra bende de ara ara uykuya geçmeme durumu oluyor farkedince yeniden başlatıyorum düzeliyor. en güzeli şarjdan sonra kapat aç yapmak
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    hocam nexustan devam edebiliosaniz edin. telefon iyi hos ama bas agritio biraz. genel ozellikleri iyi ama tavsiye etmiorum acikcasi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_pıoneer-se-cl501-r-tamamen-kapalı-dinamik-kulak-içi-kulaklık-kırmızı-1103020.html bahsettigim model bu veya bu seriden bir tanesi. genel olarak memnunum. jack konusunda sikintisi yok. bass yonunden biraz dusuk kalio ama ses net ve temiz. ayrica son ses ayarinda bozulmadan yuksek ses verebiliyor. fiyat konusunda bu seri 30 40 civari oynuyor. tavsiye ederim.

• bssdtmz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. 30 dolara komple ekran, orta kasa, arka kapak, 2 tane de ekran koruyucu aldım. 2 sene daha götürür.

• faruk F kullanıcısına yanıt
    ne diyelim. sizin icin daha hayirlisi olur insallah.

• Telefonu etrafındaki ince çerçeveleri kırık kullanmanın zararı var mıdır?

Bende bir miktar kırıldı. Bu haliyle bence daha hoş duruyor. Gerçekten 2.5D ekran görünümü oluyor.

Zararı yoksa hepsi kırılsa iyi olur diyorum.
  • Arkadaşın telefon şarj olurken yüzdesi düşüyor bazen şarj olmuyor nedendir format mı gerekir ?

yenıden abslatınca sadece yuzde 0 gidiyor sabaha kadar cok ılgınc bır durum bu ay uncellem de gelmedı hala pzt gelır demısdım ama gelmedı bakalım
  • Kil-Jaeden kullanıcısına yanıt
    Kablo bozulmuş olabilir.

• Arkadaşlar akşam şarj ediyorum sabah bakıyorum yüzde 50 gitmiş şarj nedir bu

• koc28 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşta da aynı sorun vardı yukarıya yazmış bir arkadaş kablo bozuktur diye. Diğer kabloyu taktık normale döndü. Yedek kabloyu yani..
  • Herkese merhaba, aylar once bu foruma cihazla ilgili memnuniyetsizligimi yazmistim. Yakinlik sensoru sorunu, telefon cekmemesi, son olarak da sarj soketi bozulmasi hepsini yasadim. Servise goturdugumde ise 48 saat denilen servisin 2 hafta boyunca hic bir sey yapmamasi iyice sinirimi bozdu ve tuketici hakem heyetine basvurdum. Basvurumdan 2 ay sonra aradilar, telpa savunma gondermis, telefon bozuk degildir dava haksizdir diye :) sanki ben cok egleniyorum spor olsun diye hakem heyetine gidecegim. Neyse rezilliklerini bir kez daha kanitladilar boylece. Telefon bilirkisiye gitti bu sacma savunma uzerine. Ondan da bir ay sonra bedel iadesi kararı cikti hakem heyetinden. Hakem heyeti karari cikinca Telpa bir sorun yaratmadi, 1 hafta icinde yatirdilar parayi. Telefondan bezmis olanlar icin yazmak istedim hikayeyi, usenmeyin bence...
  • 
Sayfa: önceki 17971798179918001801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.