Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
46.411
Cevap
281
Favori
1.611.299
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    375 Mesaj
    Yanliz güncelleme yi yaptıktan sonra sorunlar çözüldü ama sarz a taktığımda şu an %32 de tamamen dolmasına 1saat 50dk.kaldi diyor normalmi sizce
    İ5 4670K islmeci Gigabayte z97p-d3 anakart Sapphire r9 380 2gb ekran karti Gskill 8gb (2*4) 1866mhz ram Zalman z3 kasa Corsair vs650 psu Seagate 1tb hdd Samsung es6140 led tv- monitor General mobile 5 plus mobile
  • Yarbay
    8520 Mesaj

Vatan bilgisayar da da 999 tl bence diğerleri fırsatcılık yapıyor zam gelecek haberi cıktı onlar ellerindeki mallara zammı kafadan koymuslar demekki
    |
    |
    Pulstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O süre değişir siz kendiniz zaman tutun
    |
    |
    recepsahin30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oskurrr

Aynen hücresel veriyi ekran parlaklığı ni kapatınca 1.50 den 1saate düştü
    |
    |
    İ5 4670K islmeci Gigabayte z97p-d3 anakart Sapphire r9 380 2gb ekran karti Gskill 8gb (2*4) 1866mhz ram Zalman z3 kasa Corsair vs650 psu Seagate 1tb hdd Samsung es6140 led tv- monitor General mobile 5 plus mobile
  • Teğmen
    211 Mesaj
    200 tl lik zam neymis oyle yuhhh bence yeni cikaracak telefon fiyati yuksek olacak ona yukselttiler fark cok olmasin diye cunku otv zammi daha uygulanmadi resmi olarak
    |
    |

Gittigidiyordan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim20 -- 14 Ocak 2017; 20:8:31 >
    |
    |
    TUFF GONG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam da bu mesaj ne alaka? Gittigidiyordan aldığınız firma yada şahıs sizin muhattabınız bu telefon yada üreticisi değil ki
    |
    |
    selim20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Ben telefondan genel olarak memnunum ama okuduğuma göre ilk 7.1.1i Sony xperia x alacakmış Türkiye'de. Buna çok uyuz olurum işte. Çünkü bize ne söylendi alırken güncelleme konusunda?

İlk bu cihaz alacak güncellemeleri denildi.

En önemli artısı bu cihazın. Böyle olursa bi daha asla gm almam. Onun dısında telefondan memnunum.

Teknisyen arkadasla konusdum banada zam haberini o vermisdi hepsi guncelleniyor dedi
    |
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Ortalama olarak 1 saat 15 dk da şarj doluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8520 Mesaj

75dakika bu cihaz için çok erken bir dolum. İLkcıktıgında 100 dakika idi son güncellemelerlemi ulaştı bu 75 dakika olayına Anlamadım dogrusu. Burdan szle birlikte2 kişi 75 -76 dakikaları söyledi diğer tarafta 2 saat i bulan şarj süreleri var bunda da bir birliktelik ve standart yok sanırım
    |
    |
    recepsahin30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telpa sitesinde hala 999 vatan bilgisayar halen 999 dan satıyor internetten direk suanda satın alabilirsin... önceden daha ucuz geliş fiyatına aldıgı telefonu 1200 tl ye satma derdin bence onlar. maliyetleri aynı satan adam yeni malı yüksek ücretten almadıysa direk 1200 tl ye cekmesi soygun yapma derdi. BElkide en başkatan böyle düşünüldü ocaga kadar 1000 tl den zorlarız ocaktan sonra zam şubatta lansman nisanda yeni telefon cıkınca gm5 yeniden 900 tl ye düşer yeni telefon 1200 den gelir... ...
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk olarak gm 4g aldı zaten 7.1.1 VE evet haklısınız bu konuda gm5 politikası eleştirilmedilir. Sen amiral gemin GM5deyip diğerine güncellemeyi verip gm5 için 1,5 ay bekletiyorsan kusrabakma Nerde kaldı senin android one olma özelliğin... 4g android one BU gm5 android Two olsun ozaman ... HA sony 7.1.1 türkiyede ilk veremedi lakin gm yetkilileri biraz daha beklerse Gm5 ten önce verecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 8 Ocak 2017; 17:5:26 >
    |
    |
    kamilkamilov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamda ben 4g den geçtim ilk nesil android onelar içinde aynı politikayı uyguladı
    |
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynı politika derken ?
    |
    |
    Technomaniac Gm 4G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GM4 son güncellemesini alacağı için önceliği ona verdiler, sonra da yabancılar için Noel tatili araya girince uzadı bence. Düzeltilmesini beklediğiniz sorununuz veya 7.1.1'in getirecekleri ile ilgili büyük beklentiniz yoksa kafaya takmayın bu kadar. 2018 Mayıs ayına kadar er ya da geç her güncellemeyi alacak. Eğer olur da son ayda çıkan güncellemeyi almazsa asıl ona tepki göstermek gerek.

HAngisinin son güncellemesi hangisinin ilk güncellemesi beni bağlamıyor. ARkadaş BU firmanın YÖnetim Kurulu başkanı Bu firmanın Genel müdürü ne demiş ne sözvermiş ve ne yapmış bunlar beni bağlıyor.
    Gm benim babamın oğlu değil eleştirilmesi gereken yerlerde de eleştirmek gerekiyor...

YAbancıların Noel tatili vs Google gibi küresel firmaları bağlamaz takvimlerini yaapcalşarı işleri etkilemez bakkal dükkanımı bu kapatıp gideceksin...

Bunun büyük beklenti yada getirdikleri ile dealakası yok basit bir satıcı çalışan da değil Koca bir firmanın yönetim kurulu başkanı cıkıp diyorki bu Android one platformu cihazı GüncellemeleriG ile birlikte Türkiyedeilk bu cihazlar alacak. güncellemecıktıktan 15 gün sonra maksimum cihazlarımız güncellemeleri alacak. Tahaddüt veriyorsak bu tahaddür arkasında daduracagız bu bizim şirketpolitikamız açısından önemli önce kullanıcıların güvenini kazanacagız ..... vs vs vs ...

Bunu nerdesöylüyor gm5 röpörtajında... Yok 4g nin son güncellemesiymiş önceo alacak diğerlerini sonra verilecek vs demiyor. Bir şirketin yönetim kurulu başkanı cıkıp bunları söylüyorsa arkasında duracak duramıyorsa ben kurumsal firmayın demesin. 2018 mayısa ben hangi cihazı kullanırımAllah bilir zaten senede 2 büyük güncelleme ya gelir ya gelmezonuda zamanında veremiyorsan hiç ben en güncel yazılım vs diye reklam yapma.

İnsanlar bir malı cıkardıgında onlailgili sözler veriliyorsa o sözleri tutumadıklarında onlara hatırlatmak lazım onların adına bahane üretmek değil. Bugün deseki arkadaş güncellemeyi şu tarihte vereceğiz oda kabul tarih te vermiyorsun bugün başka cihazlar7.1.1 vermeye başlamış senin daha tarihin bile belli değil.

Eleştiri gerektiğinde eleştirmek lazım...
    |
    |
    Anil.K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    87 Mesaj

Bunlarda 2 çeşit ekran var benim bir önceki GM beyaz ama dokunmatik algılamiyordu şimdiki biraz mat ama dokunmatik super
    |
    |
    x-calibur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozkul1988

Bunlarda 2 çeşit ekran var benim bir önceki GM beyaz ama dokunmatik algılamiyordu şimdiki biraz mat ama dokunmatik super

iki telefon var benım ki beyaz parlak dokunmatiği iyi degil diğeri mat ekran dokunmatik on numara
    |
    |

BEnde de 2 telefon var biri daha parlak ama dokunmatiklerinde fark yok @ozkul1988

@seven44
    |
    |
    Bahsedilenler: seven44 , ozkul1988 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.