Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekranı değiştiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dokunmatik sapitiyor tek vasiyorun ikli basiyir ekrani ac kapa yapınca düzeliyor rexil telefon alnayin

yukaridaki yazıyı bubtelegonla yazdim dok7nmatigin rezillliginin kanıtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 10 Ocak 2017; 20:58:11 >
  • turklucky kullanıcısına yanıt
    sizin telefonu sıfırlamışlar resmen :)
  • @oskurrr Hocam dokunmatik sorununu screen test programıyla fotoğrafını çektim. bakın alt kısma orasını algılamıyor ya da dümdüz sağdan sola çekince çizgiyi üste aşağıya çekiyor.bu rasgele yerlerde oluyor hep aşağıda olmuyor. yeniden başlatınca düzeliyor. %99 yazılımdan dolayı oluyor bence. servise yolladım format atıp geri gönderdiler. servisten gelince bi süre olmadan kullandım şimdi tekrarlamaya başladı. sıfırladım tekrar sıfırlamak istemiyorum ya.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 10 Ocak 2017; 21:24:15 >

• telefona hard reset attım şimdi de bildirim çubuğu kendi kendine aşağı iniyor
  • kırılmazcam varsaondan yapabiliyor yoksa da servise gönder hiç uğraşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

kırılmazcam varsaondan yapabiliyor yoksa da servise gönder hiç uğraşma

jelatin cam vs yok serivse yolladım ama dalga geçer gibi yazılım atıp geri gönderdiler
  • Sadece plastik bant için ekran mı değişiyor? Ya bantlar tekrar çıkarsa yine mi ekran değişecek? Bu değişim için ücret talep ediyorlar mı?
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    metal kısımdadahil ekran omple olarak değişiyor. Ücretistemiyorlar ezik vuruk kırık yamulma vs yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepsahin30

Dun gece konaklama olaydan sonra telefon evrim geçirdi normalde gece şarj dolduktan sonra çıkarıp uydugumda sabah şarj %80 kere düşüyor su şimdiki duruma bakın

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

hocam bu nasıl oldu anlatır mısınız, benim telefonun şarjı çok hızlı bitiyor.

• videosunu cek ve video ile birliktetekrar serviseyolla. ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

videosunu cek ve video ile birliktetekrar serviseyolla. ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

gm asistanı devre dışı bıraktım şuan sorun yok gibi

• Guncelleme alan yok galiba
  • s7 de bu hafta içinde 7.1 vermeye başlayacakmış bizimkiler hala bekleyin diyor 4g alalı 40 gün oldu üzerine birde ocak güncellemesi aldı... Bizimtelefon güncellemeyi acaba diğerlerinden önce alabilecekmi... hadi aldı diyelim diğer markalar 1 hafta sonra aldıktan sonra ne anlamı kaldı android one ın ...

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 11 Ocak 2017; 16:12:43 >
  • Hocam bu durum istem dışı oldu telefonun şarjı tamamen bitmişti şarja taktım şarj kablosunun ucu ve telefonun şarj giriş yeri ateş gibi oldu 1saate sonra taktım şarj almaya başladı neden oldu anlamadım
  • güncelleme geldi

sanırım 7.1.1 değil

• ocak 2017 güvenlik güncellemesiymiş
  • orhanozel82 kullanıcısına yanıt
    ocak güvenlik güncellemesi
  • orhanozel82 kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi. Hata düzeltmesi ve güvenlik yaması. Şebeke dalgalanması düzelecek mi acaba?

• Rutin ocak güncellemesi... Bunuda google veriyor gm dagıtıyor.. Bunu verene google 7.1 imi vermedi gm5 e ... Verdi lakin sıkıntısı var demekki Gm dagıtmadan önce onu düzeltmeye çalışıyor muhtemelen... (sadece tahmin ) hayır böyle bile olsa bunu acıklamalı

• 
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.