Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: O.M.F.

Kullanıcı hatası diyebilirler hocam

Aslında reele baktığımızda öyle görünse de hiç bir şekilde zorlama veya hor kullanma durumu yok. Ama dediğiniz gibi her 100 arızalı cihazdan 70 inde kullanıcı hatası damgası yediğimiz ülkemizde benim sorunuma da bunu demeleri muhtemel. Gocunmam
  • Ferdi9050 kullanıcısına yanıt
    Fakat hocam bi arayın sorun derim yada bi gönderin servise para isterlersede cihazı göndermeyin deyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajinco

şarj soket arızasından olayı servise verdim ve cihaz yamuk olduğu için 660 tl ücret çıkardılar.
    dilekçemi yazdım yarın tüketici hakem heyetine gideceğim.
    cep telefonunu neden cepte taşıyosunuz diyen arkadaşlara selam ederim

Sifiri zaten 900 ? uzerini tamamlayip sifir almak daha mantıklı. En azindan 2 yil garanti olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajinco kullanıcısına yanıt
    GEçmiş olsun... YAlnız sizin cihaz baya sağlam yamulmuş demekki... Normalde 290 tl ye yapılıyor değişiyor ekran ve çerveve bir bütün. 660 dediğine göre sizde anakart zarar görmüş.
    Öncelikle adı cep telefonu olması cebe koyup istediğimizgibi davranmayı gerektirmiyor.Cepte dikkat edilmez ise bu son kaçınılmaz...
    Geçmiş olsun umarımhaklı cıkarsınız...
    Ücretsiz değişimoldugunu söyleyenler var.
    Cebe sokup cıartırken özellikle kot pantolonda cebin kenarlarına sürtünmekten atyıor genelde o kısımlar.
    Ücretsiz değişiyor

• Beyler radyoyla alakalı bi gelişme var mı?

• GM 4G için bugün android 7.1.1 güncellemesi dağıtıma başladı
    Sanıyorum ki bir aksilik olmazsa bu hafta içinde en geç bize de gelecektir :)
  • Beyler Google playdan uygulama yavaş iniyor internetim hızlı olmasına ramen sebebi nedir?

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    iss kim kesin google servisi engellediler ondandır...
    Geçmiş olsun bükülmemesi gerek, bükmemek te gerek tabi. Allah belamızı verdi bulaştık gm ye. O kadar dikkatli kullanıyoruz ki bir şey olmasın diye. Garanti var ama yok.

Kardeşim ben de bu cihazı ilk çıktığında almıştım. iki üç sefer sağlam düşürdüm, sonra bi ara telefonu ayaktayken göz hizamda bi yere koymuştum sonra bir baktım dikkatlice telefon yamuk, harbi harbi yamuk düşmeden yamulacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle cebimdeyken yamuldu. Bilmiyorum şimdi nasıl bir yol izlenmeli. Ayrıca pilinde problem var %20 den %15 e direk düşüyor sonrada direk sıfırlanıyor bazen kapanıyor falan. Ayrıca arka kapağında sararmalar oldu benimki rose gold olandı.

Şimdi ne yapmalıyız sence ve sizce arkadaşlar?

• JessePinkman kullanıcısına yanıt
    Benim de arka kapak yıllardır sigara içiyor gibi sapsarı bir hâl aldı. Ne yapacağımı şaştım. Bi ümit garanti yolunu denemekte fayda olabilir.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Kamera uygulamanız nedir?

• servise sor... mantıklı cevap verirler heralde...

• 4g leregüncelleme gelmiş bugün yarın bizede geliyor demektir hadi bakalımmillet 7 yi görmedi daha :)
  • Resme bakarak yardımcı olurmusunuz bu cihazın bootloadreı kapalımı root acık mı teşekkurler

http://i.hizliresim.com/YqlvYj.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

iss kim kesin google servisi engellediler ondandır...

İss ne hocam

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    internet servis sağlayıcı... TT ise kesin internet sansürüne denk geldin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

4g leregüncelleme gelmiş bugün yarın bizede geliyor demektir hadi bakalımmillet 7 yi görmedi daha :)

bu telefonda 7 yi degil 17 yi gorsek farketmez, Bu fiyata bu tel ,napcan,napcan

• 
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.