Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.1 hafta önce ben de gm5 plus alarak aranıza katıldım.yalnız bende şöyle bi sorun var:ekranda ara ara siyah bi ok çıkıp kayboluyor.bazen hiç çıkmıyor bazen de 1-2sn ekranda kalıp kayboluyor.hard reset attım ama yine de sorun düzelmedi.yazılımsal olduğu belli,tüm güncellemeleri de yapılmıştı.bilgi sahibi olanlardan yardım talep ediyorum.şimdiden herkese teşekkürler..
  • Merhaba arkadaşlar ekranın sağ üst tarafında sararmalar başladı bunlar çoğalır mi garantiye versem bir işe yarar mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek SIM'li versiyonunda SD kart girişi var mı?

• ahmetal2 A kullanıcısına yanıt
    O sorun çoğu kullanıcıda var 7.1.1 ile düzelir muhtemelen
  • Hocam küçük yazılar okunabilsin yeter bana. Çok iyi fotoğraf kalitesi beklemiyorum zaten gerçekten iyi fotoğraf çekmek istesem DSLR alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Merhaba arkadaşlar ekranın sağ üst tarafında sararmalar başladı bunlar çoğalır mi garantiye versem bir işe yarar mı acaba

Serviste ücretsiz işlem yapılıyor hocam

• Pil rekorum ve yeni ana ekran ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★ ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Telefon 2g deyken sarji çok iyi gidiyor sürekli wi-fi kullanım ile

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• predator93 kullanıcısına yanıt
    2G/3G geçişi kolay olsa ben de telefonumu hep 2G'de kullanırım.

Şu geçişi tek dokunuşla kolaylaştıracak bir uygulama veya widget'a rastlayamadım.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Önceden bende 2g de kullanırdım o zamanlar bir sürü widget vardı. Mağazada 2g 3g diye aratırsanız bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Önceden bende 2g de kullanırdım o zamanlar bir sürü widget vardı. Mağazada 2g 3g diye aratırsanız bulabilirsiniz

Hocam tüm uygulamalar telefonun lgili ayarlar bölümüne yönlendiriyor.

Yani listeden seçim yapmak gerekiyor. Tek dokunuşla geçiş yapan çok az.

Ben nadiren mobil internet kullanıyorum; misal paketimde 1 GB limit var ve çoğunlukla bitmiyor. Bu nedenle sürekli 3G açık olması anlamsız geliyor. Ancak kullanacağım zaman da kolayca geçmek istiyorum. Öyle olmayınca da 3G'de bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

valla ben memnunum bunun için aldım ve beklentimi karsılıyor

Hocam bir şey sorucaktim. Telefon kilit ekranında kalıyor bazen ekrana dokunulmuyor desen girip acamiyorum. Kapatıp açınca düzeliyor sebebi nedir acaba bilginiz varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Hocam bir şey sorucaktim. Telefon kilit ekranında kalıyor bazen ekrana dokunulmuyor desen girip acamiyorum. Kapatıp açınca düzeliyor sebebi nedir acaba bilginiz varmı

Hocam aynısı bana da oluyor sebebini halen bilmiyorum kapatıp açmaya gerek yok yanınızda başka telefon varsa anne veyababaniz vs çağrı atın düzeliyor genelde hızlı hareket edince oluyor veya tam bildirim gelince açarken denk geldim ben.

• Konuya bir göz atayım dedim. Herkes çeşitli sorunlar yaşıyor şaşırdım. Anlaşılan Gm 4gden daha sorunlu bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: predator93

Telefon 2g deyken sarji çok iyi gidiyor sürekli wi-fi kullanım ile

Adam ekran süresi rekoru kırdı lan valla helal olsun ilk mesaj editleyin 7 saat 40dakika gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 4 Aralık 2016; 3:48:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Hocam aynısı bana da oluyor sebebini halen bilmiyorum kapatıp açmaya gerek yok yanınızda başka telefon varsa anne veyababaniz vs çağrı atın düzeliyor genelde hızlı hareket edince oluyor veya tam bildirim gelince açarken denk geldim ben.

Bir saat falan telefon kenarda kalınca öyle kalıyor açılmıyor desen giremiyorum ilk defa bugün iki defa bu sorun oldu

• Mrblar ,telefonu alali bi hafta oldu bi sorum olcakti, kulakligini satan bi site vb biyer varmi acaba

• arkadaşlar herkese merhabalar bende bir sıkıntı var.gece yatarken telefonu %25-30 arası iken şarja bırakıyorum haliyle sabah kalkıp işe gideceğim.sabah bir kalkıyorum telefon android deseni girin diyor pin istiyor.şarj %85 de kalmış.bunlar ne manaya geliyor beni aydınlatırmısınız?
  • Merhaba arkadaşlar, telefon bu sabah hiç açılmadı. Dün yüzde 90 civarındayken uyudum sorunsuz çalışıyordu ama sabah kapanmış ve bir daha açılmıyor. Sadece şarja takınca ışığı yanıyor, var mı başına gelen ya da önerisi olan?

Edit: Aranınca telefonun açık olduğunu fark ettim ama açma kapama tuşu çalışmıyor ne yazık ki, bir günde nasıl bozuldu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterElodin -- 4 Aralık 2016; 12:24:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MasterElodin kullanıcısına yanıt
    Recovery mod da mı açılmıyor?

• 
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.