Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• O nasıl oluyor ki acaba?

En düşük radyo yayını 32kbps.
    Orta seviyeler 64kbps ve 96kbps.
    En kaliteli yayınlar 128kbps ve 196kbps.

Şimdi bir hesap yapalım..

En kalitesizi dinlese ki leş bir yayındır.

32*60*60=115.2mb eder saatte

En kaliteli yayını dinlese ki gerçekten iyidir.

196*60*60=705.6mb eder saatte

Yani boşuna dinlemeyin arkadaşın sallıyor biryerinden ama burada demeyin ban yeriz şimdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun kamerası aşırı kötü. Video bundan daha da kötü. On kamera flasi benim tenim beyaz olmasına rağmen siyahi yapıyor resmen beni. Cok kotu kameralar. Kullanan biri degilim ama lazim oldugunda rezil eder bunlar arka kamerayla cekilen foto. Ayarlar en iyi seceneklrdehttp://i.hizliresim.com/R1YXDa.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 30 Kasım 2016; 17:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

O nasıl oluyor ki acaba?

En düşük radyo yayını 32kbps.
    Orta seviyeler 64kbps ve 96kbps.
    En kaliteli yayınlar 128kbps ve 196kbps.

Şimdi bir hesap yapalım..

En kalitesizi dinlese ki leş bir yayındır.

32*60*60=115.2mb eder saatte

En kaliteli yayını dinlese ki gerçekten iyidir.

196*60*60=705.6mb eder saatte

Yani boşuna dinlemeyin arkadaşın sallıyor biryerinden ama burada demeyin ban yeriz şimdi..

kilo bit per second olacak o ibare. haliyle 8 bit = 1 bayt olduğuna göre bulduğunuz sonuç bit değeridir. bayt için 8'e bölmeniz lazım.

hazır girizgah yapmışken, telefonun şebeke ve görüşme sorunu tamamen kalktı mı?

• 1000 tl civarında gece yada düşükışıkta süper fotolar beklemeyin gün ışıgında gayet iyi ... gece yada suni ışıkta iyi performans için paraya kıyacaksınız . bu fotolardao telefonla çekildi ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 30 Kasım 2016; 18:25:34 >

• anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    8 saat demiş vatandaş 8 le çarpıp 8 e mi böleyim :)

Standart yayınlar 96kbps ve 128kbps dir. Hiçbir şekilde mantıklı değil..

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Çok güzel üstteki foto, motor sizin mi?

• Ara yüz yüklemeden anasayfadaki Google arama çubuğundan kurtulmanın yolu yok mu daha ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    cihaz 4g de iken şebeke dalgalanması ve ses problemi hala devam ediyor, ve sanırım geçecek bir sorun değil (kullanıcı bazlı bir sorun)

@-Arvelo- 1000 tl bandında bugün g3 yada paralel g4 alırsanız eğer, kamera olarak bu cihaza takla attırır.. Kamerası mukayese edilebilecek cihaz sayısı çok fazla..
    Ayrıca gündüz çekimleri konusunda en vasat telefonlar bile aynı görüntüyü yakalar. Şuan 800 tl lik redmi note 3 bile 13mp kamera ile geliyor ve çekimleri gm5+ dan aşağı değil..
  • yok hocam.. nexus 1 den beri bu böyle..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    32 kbps=4kb/s
    4*60*60=14,400 mb
    yada 196 kbps=24,5kb/s
    24,5*60*60=88,200 mb
    demiş..
    byte>bit (1byte=8bit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 30 Kasım 2016; 18:58:5 >
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağ olasın...

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    TuneIn Radio..

https://play.google.com/store/apps/details?id=tunein.player&hl=tr

8 saatte diyor ya çarpın 8 le

8 e bölüp 8 lemi çarpayım derken onu kastediyordum, çabanıza sağlık

tecrübe ile sabit deneyenler var hocam :)
    https://forum.donanimhaber.com/m_106796514/tm.htm
    1 dk=1mb yiyormuş tuneIn
    saatte 60mb 8 saatte=480mb en düşük kalitede oda..
    yoksa değerinize yanlış demek istemedim :)
    Hayır. Saat hesabı yapmışsınız bu sebeple 8 e bilinmesi gerekir dedim. Verdiğiniz veriler 8 saatlik olarak düşünülecekse arkadaşın dediği gibi çıkıyor 1 gn değil 100 mb normal

Anladım hocam. O halde biraz şanslı olmamız gerekiyor sanırım. Kronik olmaması güzel en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

1000 tl civarında gece yada düşükışıkta süper fotolar beklemeyin gün ışıgında gayet iyi ... gece yada suni ışıkta iyi performans için paraya kıyacaksınız . bu fotolardao telefonla çekildi ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

gmd modeliyle bu telefonla aynı yerden 10 kat güzel fotoğraflar çektim, cihazın kamerasının performansı zayıf.

• Google play verilerini temizledim uygulama silindi ya. Ana ekranda falan gözükmüyor aptoide ile baktım aç kısmına tıklanmıyor ne yapmalıyım?

Edit: Devre dışı kalmış uygulamalar listesine girdiğimde etkinleştir dedim geldi tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prolotus37 -- 30 Kasım 2016; 20:10:38 >
  • Telefon da alarm yerini bulamadım uyanamiyorum sabahları. Biri tarif etsin

• talha19 T kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan saate girin. Saat uygulaması açıldıktan sonra uygulamanın sol üst köşesinde çalar saat simgesi var,oradan uyanmak istediğiniz saati, alarm sesini falan ayarlayın.

• 
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.