Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ampere programı orjinal şarj aleti ve Aukey Q3 şarj aleti ile max 2,4A gösterdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg'nin quik memo+ uygulamasini bizim cihazlarda kullanmanın yolu yok mu?

• Hücresel ağ sinyali hep yeşil olurdu ilk defa turuncu oldu ve şarji bugün çabuk tükendi sebebi nedir acaba?

• Eğer değiştirmek gibi bir isteğiniz var ise bence hiç kuşku duymadan satıp bu telefonu tercih edebilirsiniz. Teknik özelliklere zaten bakmışsınızdır değecek kadar teknik farkı var zaten forumda dolaşan arkadaşlar bu konuda bilgileri yeterince var bende zen5 kullandım aşırı sağlam bir telefondu zen6 da keza öyle ama zen6 nın boyut konusunda taşınmayacak derecede bu telefon ise hem ince hem daha ufak yani boyut konusunda memnun kalırsınız zen6 yı koyacak yer bulunmuyor :)
    Ayrıca biraz daha bekleyerek zenfone nin yeni çıkacak telefonlarını beklerseniz bence daha mantıklı olacaktır. Zen3 bomba gibi geliyor gibi gözüküyor ama fiyat konusunda biraz daha çok verirsiniz belki ama en azından yeni çıkmış bir telefon almış olursunuz her ne kadar bu da yeni olsa bile yazın birçok modelle birlikte belki gm bile yeni telefonunu piyasaya koyacaktır. Telefonunuz çalışıyorsa ve sağlamsa yaza kadar idare edebilirseniz yazın (Mayıs Haziran arasında )telefon almanızı tavsiye ederim.

• M4 agua kullaniyorum 1 yildir pedere verip bunu alayim dedim hafizayi 8-32 ye gb ti 2-3 bataryayi 2.500-3000 e yukselticez ama 900 tl verilirmi bu cihaza beylelr ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon şarjı 8 di şarja taktım. 27 olmuş kşarjdan çıkarmayıp yeniden başlattım 54 e çıktı. telefon daha 1.5 haftalık. noluyor şimdi kapattım kapalı şarj olsun. bozuk bataryalı telefonda böyle oluyodu 1 haftalık cihazın bataryasımı bozulur ya

@oskurrr hocam siz telefon hakkında çok bilgilisiniz sizi etiketleyeyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 27 Kasım 2016; 18:26:0 >
  • Kuzen 6.0.1 li gm 5 almis birinden ama imei degistirilmis bugun update yapayim diyor. Yaparsa imei ucar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Arvelo-

telefon şarjı 8 di şarja taktım. 27 olmuş kşarjdan çıkarmayıp yeniden başlattım 54 e çıktı. telefon daha 1.5 haftalık. noluyor şimdi kapattım kapalı şarj olsun. bozuk bataryalı telefonda böyle oluyodu 1 haftalık cihazın bataryasımı bozulur ya

Hocam kapatıp açarsan oluyor o bataryada ki tutarsızlığı sarj olurken onu yapma bende de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

telefon şarjı 8 di şarja taktım. 27 olmuş kşarjdan çıkarmayıp yeniden başlattım 54 e çıktı. telefon daha 1.5 haftalık. noluyor şimdi kapattım kapalı şarj olsun. bozuk bataryalı telefonda böyle oluyodu 1 haftalık cihazın bataryasımı bozulur ya

Hocam kapatıp açarsan oluyor o bataryada ki tutarsızlığı sarj olurken onu yapma bende de oluyor.

hocam şimdi %30 şarj olmadı mı yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

hocam şimdi %30 şarj olmadı mı yani

Bilemiyorum hocam onu da full dolana kadar reset felan atma telefona.

• Kabloda temassizlik sorunu var Kabloyu garantiye yollasam degistirirler mi?

• Ben de denedim ama yüklemedi, Pixel Launcher yükledim çok hoşuma gitti onu kullanıyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi googlenes -- 27 Kasım 2016; 23:7:29 >
  • Android 64 bit değil miydi antutu 32 diyor ve 42k aldım puan. Neden dusuk?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, ilk çıktığından beri note 2 kullanıyorum, ekran ekran kırıldı yaptırdım yeniden kırıldı, artık değişse de çalışmama riski yüksek olduğundan bu şekilde kullanıyorum, kısaca telefonu değiştirme vakti geldi. Bu telefon ilk çıktığından beri gündemimde.

Sensor,
    pil,
    kulaklık seçmesi,
    şarj soketi,
    ışık sızması,
    ekran sararması
    gibi yaygın problemleri vardı diye hatırlıyorum.

Bu sorunlarda acaba son durum nedir?

Telefonda oyun oynamıyorum, sadece clash of clans onuda her talafon çalıştırır herhalde, daha çok doküman okumak şeklinde geçiyor, çok fazla telefon konuşmam yok, günlük max 1 saat, müzik dinleme konusu bluetooth kulaklık ile yapıyorum note 2'de ama muhtemelen onun BT versiyonu yüzünden kopukluklar oluyor arada. İnternet paylaşımı önemli hattımın internetini bazen labtopa paylaştırıyorum ve bu konu önemli bununla ilgili olarak telefonun çekim gücü de önemli, ışık sızması önemli değil, sensor konusu önemli, kulaklık konusu çok önemli değil ama bazı durumlarda hoparlör bağlamam gerekebiliyor, bu durumda hoparlör jakını seçmesi fena olur. Ekran sararması konusu önemli.

Gittigidiyorda 850 TL'ye alınabiliyor. Sizce bu fiyata rakipleri var mı?
    Yerimde olsanız ne yaparsınız?

Teşekkürler

• android one cihazlarda 32 bit..
  • Zenfone 6 satılır ama yerine GM5+ alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

android one cihazlarda 32 bit..

Hocam 64 ile 32 farkı nedir

• donanım+yazılım+programlar üçüde 64 bit oldugunda farkı hızı.. bizim cihazlar donanım olarak desteklese de yazılım olarak google 32 bit tercih etmiş..
    şöyle diyelim:
    sd4x işlemci serisi fiat,
    sd6x işlemci serisi audi,
    sd8x serisi ferrari olsun..
    bizim cihazlar da audi performansı varken google fiat motoru kullanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

Hocam cihazın uykuya geçmediği halde iyi performans almışsın.

• 
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.