Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz elbette sıfırlanacak. her garantiye giden cihaz ne olursa olsun yazılımı sıfırlanır test edilir ve geri gönderilir.
  • Bende 2 kulaklık var birisini ücretli yedek aldım 2 kulaklık da 2 kere bozuldu kendim telpaya gittim numara bile almadım kulaklıkları denemek bile istemeden hemen alıp yenisini verdiler telefonu cebimden çıkartmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 kulaklık var birisini ücretli yedek aldım 2 kulaklık da 2 kere bozuldu kendim telpaya gittim numara bile almadım kulaklıkları denemek bile istemeden hemen alıp yenisini verdiler telefonu cebimden çıkartmadım

Ayrıca orjinal kulaklık ile şarkı atlama google asistan gibi yerlere girme olayı yaşayanlar için şöyle bir şey ekleyeyim bana öyle sorun varsa içeride bir kısa devre hatası oluyor kulaklık değişmek çözüm olmaz cihaza müdahale etmemiz gerekir diye bilgi verdiler bende öyle sorunlar yoktu kulaklığın biri hiç çalışmıyor diğerinin sağ teki çalışmıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: CaLdeRoNTR

Bende 2 kulaklık var birisini ücretli yedek aldım 2 kulaklık da 2 kere bozuldu kendim telpaya gittim numara bile almadım kulaklıkları denemek bile istemeden hemen alıp yenisini verdiler telefonu cebimden çıkartmadım

Ayrıca orjinal kulaklık ile şarkı atlama google asistan gibi yerlere girme olayı yaşayanlar için şöyle bir şey ekleyeyim bana öyle sorun varsa içeride bir kısa devre hatası oluyor kulaklık değişmek çözüm olmaz cihaza müdahale etmemiz gerekir diye bilgi verdiler bende öyle sorunlar yoktu kulaklığın biri hiç çalışmıyor diğerinin sağ teki çalışmıyordu

Bende kargo ile gönderdim hocam direk değiştirdiler diğer kulaklığı ne kadar nasıl temin ettiniz hocam bende alayım yedek dursun diyorum biraz dandik bir şeye benziyor bozulursa kalmamayım.

• Ben sadece kulaklık yolladım direk değiştirdiler Sivas'dan cihazını yollamanıza gerek yok.
  • arkadaşlar sd kart yerine sim kart nasıl takıcam yardımcı olabilecek varmı ?
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    50TL değerinde kaliteli görünen GM kulaklığının neresini dandik buldunuz? + 60TL kadara satıyorlardı diye biliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Gelmez..
    Saçma değil tamamen ticari kaygı, Android One<nexus<pixel..
    nexus ve pixel cihazlarda 64 bit işlemci varken tek amaç android one ı geri planda bırakmak, keza nexus un önüne geçme riski google için sıkıntı olurdu..
    Netice, 32 bit, 64 bit ne fark var arasında diye kendini kandıran kullanıclar güruhu..
    Yıl 2016 1,5 gb ramli cihazda bile 64 bit işlemci varken, 3 gb ramli gm5+ ta gerek duyulmamış..

Ulan ha bu tel olmuş dedik aldık paçalarından sorun akmaya başladı..

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

50TL değerinde kaliteli görünen GM kulaklığının neresini dandik buldunuz? + 60TL kadara satıyorlardı diye biliyorum...

Hocam 15 günde sadece konuşmaya kullandığım kulaklık bozuldu değiştirdiler sıkıntı olmadı ama annemin 2 yıllık asus kulaklıgi halen kullanıyor bi sıkıntısı yok.

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    50 TL değeri neye göre belirlediniz hocam, telpa nın satış fiyatına göre mi?
    Malum philips kulaklıklar bile 30 TL iken bunun piyasa değeri olsa olsa 15 TL

"GM markasının kendi tasarımı" cihaz A'dan Z'ye Longcheer'e ait..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 29 Kasım 2016; 9:27:41 >
  • Selamlar, bir kaç sorum olacak benim. Kulaklığın jakını oynatınca kulaklığın tuşuna basmışım gibi işlemler yapıyor. Yürürken şarkının durması çok sinir bozucu bir durum alabiliyor, her seferinde keyfim kaçıyor. Mikrofonsuz kulaklık kullanma harici bir çözümü var mıdır bunun ? İkinci olarak, telefonumun güç tuşu epey yumuşadı. Telefonu masadan kaldırırken bile yanlışlıkla basılabiliyor. Garanti bunun değişimini ücretsiz olarak yapıyor mu ? Bunu sorun olarak sayıyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

50 TL değeri neye göre belirlediniz hocam, telpa nın satış fiyatına göre mi?
    Malum philips kulaklıklar bile 30 TL iken bunun piyasa değeri olsa olsa 15 TL

"GM markasının kendi tasarımı" cihaz A'dan Z'ye Longcheer'e ait..

Yedek almanın bir mantığı yok o zaman hocam 30 50 TL arası güzel bi kulaklık alayım birde Jack kısmına bant çekerim mis.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    50 TL ye dünya markası onlarca kulaklık bulabilirsiniz.. GM nin kulaklığı çokta alelade bir kulaklık değil bence..
  • Gary Bell G kullanıcısına yanıt
    kulaklık girişindeki metal bölüm 4 pinden oluşuyor, farklı marka kulaklıklarda üniversal olarak 3 pindir.. elinizdeki kulaklığın en üst kısmına ince bir bant çekerseniz durum düzelir.. power tuşu konusunda servisle görüşün isterseniz.
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    pin olayını yanlış anlamışssınız sanırım... Pin denilen yer metalkısımlardır plastikler değil. Telefonun kulaklıgı 4pin mikrofonlu kulaklıklarda 4 pindir. sadece en baştaki kısım gm5 kulaklıgında daha kısa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 29 Kasım 2016; 14:14:25 >
  • 64 bit işletim sisteminin şuan için sizeekstra sundugu birşey yok merak etmeyin. Konu hakkında yetersizbilgiye sahip ve sürekli telefonu kötüleme çabasında olan insanların söylediklerinede itibar etmeyin @-Arvelo-
  • Gary Bell G kullanıcısına yanıt
    orjinal kulaklık değilse telefon tümkulaklıklar uyumlu değil yukarıda farkının resmini attım... bazı kulaklıklarla sorunsuz çalışırken örneğin Iphone kulaklıgı ile uyumlu değil.
    Kendi kulaklıgındabu sorunu yaşıyorsanız kulaklık tamoturmamış olabilir. Biraz bastırın bir TIK sesi gelecek tamoturdugunda ... Tümbunlara reğmen sorun yaşıyorsanız servisegönderin
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    siz mesajı yanlış anlamışsınız sanırım.. aynı şeyden bahsediyoruz.. ben ince plastikleri ayraç olarak görüyorum siz metal kısımları.. en tepeye ince şerit halinde bant çekilince 4 pin oluyor sorun çıkartmıyor..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Pİn den bahsederken metal kısımlar sayılır pin dediğinizde gidip satıcıya 3 pinli kulaklık dersek mikrofonsuz kulaklık alınır ve 4. pin mikrofon içindir aynı şeyden bahsetmiyoruz aslında ...

Burdaolay telefonun kulaklık girişinde birmetal pin var tam girişte oplastik sayesinde kulaklık oraya temas etmiyor sorun cıkartmıyor olay bundan ibaret illaha mikrofonsuz kulaklık almak gerekmiyor.
    Plastik kısımları sayıyorsanız onun ismi pin değil bahsettiğim şey bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 29 Kasım 2016; 16:10:59 >
  • Canturq kullanıcısına yanıt
    onun için sd kart harcamak gerekebilir... çift taraflı bant almanda fayda var...
  • 
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.