Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
46.411
Cevap
280
Favori
1.612.171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★
Giriş
    93 Mesaj
    Selamlar.. 1000 Tl bütçem ve aklımda bu telefonu almak var.. Az çok bu sayfayı takip ettim ve 1. partilerde problem olduğunu fakat 2. parti, artı güncellemelerden sonra sorunların çoğunun halledildiğini gördüm yanlışım yoksa.. Eğer yanlışsam ve sorunlar devam ediyorsa almayacağım, tespitleriniz nelerdir? Ve eğer hala problemler devam ediyorsa bu bütçeyle hangi telefona yönelmeliyim sizce?
    (Not: Oyun oynamam; daha çok mail, wapp, video seyretme, müzik, google, word kullanımı ve okuma gibi bir kullanımım var. Telefonu en az 2-3 sene kullanmak isterim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 1:1:55 >

Bu tlefon işinizi görür 1. pari olayı taaa nisan cıkıslı cihazlar içindi. bu fiyat aralıgında alabileceğiniz en iyi telefon ben de 2tane var 4 aydır sorunsuzkullanıyorumbendealmadan burdaki yorumlardan kaygılıydım kafam karısmıstı aldımpişman olmadım...
    |
    |
    Belgarathh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevabın için teşekkürler, tamamdır o zaman bu telefon benim için, aslında 200-300 Tl extra vereyim daha iyi bir ürün alayım dedim ama gene bu telefonun özellikleri daha iyi gözüküyor.

Dediğim telefonları da epey.com'dan araştırdım;

Samsung Galaxy J7 Prime
    Huawei P9 Lite
    Lenovo K5 Note

Bu telefonlar dikkatimi çekti, sanırım GM 5 Plus f/p olarak daha iyi?

Bir de vatan telefonlara 6 mı yoksa 9 taksit mi yapıyor bir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 3:10:6 >
    |
    |
    oskurrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

• Çavuş
    93 Mesaj

Söylediğiniz ürünlerin garantili satışı yok, ayrıca mi5'in romu yokmuş anladığım kadarıyla, kendimiz yüklüyecekmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 4:13:36 >
    |
    |
    dhretireduser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eminonunde caminin hemen yanında delta servis var. Garantisi yok diye size kim soyledi?

Rom yuklemiyorsunuz ayrıca, cin romu yuklu geliyor yurtdısından. Delta servisde global rom yukleniyor, adaptorleri degisiyor, imei kaydı yapılıyor, garanti kagıdı icine konuyor ve o sekilde dagıtıcılara veriliyor. Siz kutusunu acıp kullanıyorsunuz sadece..

Edit: suan satılanlar ucuz fiyatlılar delta degilde evo servis cihazlarıymıs. onlarda cin rom u var sanırım. siz o yorumları okuyup rom kurmak gerekiyor dediniz buyuk ihtimal. yaklasık 2-3 hafta once aldım bende hem mi4 hem mi5 onlar deltaydı. toplamda 3 adet mi5 aldım hb den hepsi delta geldi. sormakta fayda var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 2 Kasım 2016; 4:33:17 >
    |
    |

Direkt gözünüz kapalı alınız efendim cihazı. Hayırlı günlerde kullanınız inşallah
    |
    |
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro
  • Çavuş
    93 Mesaj

İlginiz için çok teşekkürler ama yaşımdan tevellüt biraz geri kafalıyım bu konularda, garantisinin güvenilir firmadan olmasını tercih ederim, bir de çok fiyat dalgalanmaları olan ürünler bana güven vermiyor maalesef.. Baktığım dediğim gibi Gm 5 plus dışında
    Samsung Galaxy J7 Prime
    Huawei P9 Lite
    Lenovo K5 Note

bu ürünler oldu..
    |
    |
    dhretireduser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok saolun, yarın gidip bir de mağazada dediğim ürünleri inceleyim, görmeden olmaz tabii:)
    |
    |
    HARBINGER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yav hocam takılıyorum sakın almayın şu cihazı. Onlarca soruna rağmen alıcaksanız ne desem boş. Bende sizin gibi bir heves ile google amcaya güvenip nexus deneyimi yaşarım herhaldi dedim fakat cihazın üreticisi longcheer denen firma sanırım gm5 i bilinen en kısa vadeli maddelerden üretmiş olacak ki donanımsal açıdan kullanıcılar sorunlarla yaşıyor. Tabi bazı arkadaşlar henüz sorun yaşamadıklarını için haliyle negatif görüşte bulunmuyorlar haklı olarak.

Orta sınıfta samsung serisi pek f/p değil. Az biraz daha koyup Mi5, yada ikinci el bir note4 falan alın kafanız rahat eder gerçekten. Motorola G4 Plus çıkarttı yeni 1100 TL civarında şu sıralar Lenovo üretimi ona da bakabilirsiniz.

Bir arkadaşımız konu açtı sorunlarla ilgili onu biraz oku sonra almak istersen al. Fakat almadığın için hiç pişman olmayacaksın buna emin ol

Ek olarak bu cihazı senede 2 kez garantiye göndermeden kullanmanız zor. 3 yıl da ömrü olacağını hiç düşünmüyorum 4 ay oldu alalı ekranını şimdi den degistirdiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 2 Kasım 2016; 6:7:24 >
    |
    |
    Amd Ryzen 5 1500X @4GHZ||MSI B350 Tomahawk||Kingston Hyperx Fury 2X8GB [email protected] CL16 DDR4||Corsair Force LE 120GB SSD||WD 1TB Caviar Blue||Zotac GTX 1060 6GB AMP||HighPower 600W 80+ Element Bronze II||AOC 21.5" i2269VW||Xigmatek Asgard 382||Logitech G710+||Logitech G Pro

• Binbaşı
    1727 Mesaj

Instagram ve stelio 40 dk civarı chrome 10 dan fazla değildir heralde. Bir şey fark ettim yukarıdaki hat simgesi çok sık boş gösteriyor sonra tekrar çekmeye başlıyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj
    Hj

|
    |
  • Yarbay
    8520 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/m_70652467/tm.htm bahsedilen delta servisyorumlarını burdan okuya bilirisiniz...

O telefonlar arasından 16 gb hafızalı olanları direk eleyin zaten geriye kalanları karsılastırın... elinize alın inceleyin begendiğinizi alın. Çalışanlarasormayın hangisinden çok komisyon alıyorsa veya daha az satıyorsa onu önerirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 2 Kasım 2016; 8:33:14 >
    |
    |

parlaklık ne durumdaydı peki
    |
    |
    TUFF GONG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Otomatik orta

|
    |
  • Yarbay
    8520 Mesaj

3g mi 4g mi kullanıyosun
    |
    |

4g fakat %90 3g ye düşüyor sonradan

|
    |
  • Yarbay
    8520 Mesaj

grafikte anormal birdurum yokaslında ama ekran sürenaz enteresan ...
    |
    |

Bir daha düşünün derim, almaya karar vermeden önce bu yorumlara da bakın.. Seri farkı olmaksızın her cihazında sorun çıkabiliyor gm5 lerin
    https://forum.donanimhaber.com/m_121370023/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 9:44:4 >
    |
    |

Hat simgesinin boş göstermesi dediğiniz şebeke dalgalanması denilen olay.. işte o anlarda çağrı alırsanız karşı taraf ulaşamıyor size.. tavsiyem 3g ye alın cihazı. 3g de stabil çalışıyor (4,5 g de sıkıtı olan kullanıcılar için..)
    |
    |
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.