Şimdi Ara

General Mobile GM 22 Pro karşınızda: 108MP kamera, hızlı şarj ve uygun fiyat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• GM beni arasa bu telefonu bedavaya sana vereceğim dese inanın kabul etmem ben. GM piyasanın en berbat vasat telefonu. En adi malzeme kullanılarak yapılan bir telefon

• Gm8 telefonum garantisi bittikten 2 ay sonra şarjdan aldım telefon kapanmış bir daha açılmadı İzmir servisine götürdün şu anda sıfırı 1500 TL olan telefon için 9 15 TL tamir ücreti istediler. İzmirli arkadaşlara sesleniyorum Allah GM min İzmir servisine muhtaç etmesin. Hiç düşmedik çarpılma dık hiçbir hasar görmedik en ufak bir çiziği dahi olmayan telefonumu emekliye ayrılıp yeni bir telefon aldım. Telefondan şikayetim yok ama İzmir servisinin arıza tespitine inanmıyorum .

• Arkadaşlar işin komik kısmı ne biliyomusunuz G95 işlemciler 64 mp lik kamera çözünürlüğünü destekliyor. Bu arada snapdragon 730 gibi işlemcilerden iyi . Orta segmentte yer almış bir telefon oldu. Android one denen açık platforma gömme abuk bir yazılım kullanıyor. güncelleme desteği verecez diyorlar o kadar tırt ki.. Verse ne olacak 2020 de çıkmış işlemciyi takmışlar 2 sene geçmiş güncellik hakkında yorum yapıyorlar. yazık.

• Öncelikle yerli üretim in büyümesine karşı değilim fakat yerli üretim dediniz GM telefon en en düşük özelik ve en yüksek fiyata mal edilen telefon karı piyasaya sürüyor en son çıkan gm22 pro şarz işlemci sürüm ve fiyata çok olumsuz olmuş GM şirketine tavsiyem telefon özellikleri ni ve işlemci ve sürümü xami nin yaptığı gibi bütün telefon Lara en güncel sürümün gelmesi

• Gm 22 pro çok terbiyesiz bir telefon.

Sen alcan 128 gb depolama 256 değil.
    Sen alcan 60 hz ekran 90,120 değil
    Sen alcan 18w hızlı şarj 33w vs değil
    213 gramlık ağırlığıyla eski işletim sistemiyle eski Bluetooth eski wifi ile 5gsi de yok ödeyecen 5K TL.
    2K TL etmez!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GM sahtekarlıkta sinir tanımayan bir şirket sattığı telefonlara güncelleme vermeyen bir marka bende GM 9 pro mağdurlarından im yerli malı dedim aldım bir daha yerli malı bir cihazmı tövbeler olsun GM dünyanın en iyi telefonunuda üretse yine de almam zaten öyle bir şey olacağına yok ya almayın sonra çok pişman olursunuz benden söylemesi

• Fiyatı düşüş eğiliminde. Şu an 4.600 TL'ye satılan siteler var. Sırasıyla 4300 hatta birkaç aya 4000 liraya düşmesini bekliyorum.

Eğer geçmişteki hatalarını yapmaktan vazgeçtiyse GM firması, bence fiyatı biraz daha düşerse şans verilebilir.

• erAn_ kullanıcısına yanıt

Bugün Müşteri Hizmetlerine Whatsapp dan mesaj gönderdim Android 12 güncellemesi alacak mı GM 22 Pro diye. Yetkili kişi 2022 yılı içerisinde Android 12 güncelleme yapılması planlanmaktadır cevabını verdi. Güncelleme alıp almayacağı konusunda bile net konuşmuyorlar bilginiz olsun.

Bir de teknoloji portallarına gönderip, telefonu övdürdüler. Takip edebildiğim kadarıyla, hwp ve kerem enginar, bu fiyat, bu telefona fazla dediler. Diğerleri ful övmece….

fiyatı çabuk erimeye başlamış. 1-1.5k daha düşmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGP970OB kullanıcısına yanıt

Güzel yazmışsınız da en azından işlemci olarak Dimensity 700 gibi güncel bir işlemci,90 Hz ekran yenileme ve 33 W hızlı şarj ile gelebilirdi. Tamam donanımı geçtik diyelim peki Android one kapsamında olan GM neden telefonlarına söz vermiş olduğu güncellemeleri vermiyor? En az 2 yıl Android güncellemesi alması lazım GM telefonların.

• Teknoloji portallarında işler nasıl oluyor? Al bu telefon senin olsun ama biraz öv mü diyorlar?  

4.350'ye düştü fiyatı.

• Telefonun hiçbir özelliğine bakmadım, inceleme vs. de izlemedim çünkü gerek yok. GM telefon alınmaz, 5 plus ve 9 pro harici tüm telefonları çöptür ki aslında onların bile kronik sorunları oluyordu. Burda kriter şudur, Xiaomi gibi yan markalarıyla birlikte orta segmentte kendini kabul ettirmiş bir markanın bu segmentte çıkardığı üründen fiyat olarak 1 aşağısına satacaksın ki dikkat çeksin. Hem rakip markalarla aynı fiyata satayım hem de ekstra bir şey koymayayım dersen hiçbir tercih sebebin kalmaz.

• gm21 standart model aldık pro falan değil 2000 tl cıvarı

alma nedenı bende gm8 var,hoparloru cıftlı ve yuksek ses cıkarıyor ve bass lı ses cıkarıyor,kulaklık ıse kalıte saglam guclu bas tısler,kamera desen 1080p ama cok net cekıyor hem ön hem arka kamera cok net,flash guclu ve gece cekımı mesafesı ıyı

buna guvenerek nasıl olsa yerlı uretım dedık gm21 aldık pişman olduk

1.kulaklık kalıtesı dusmus ses daha az calıyor ve bass daha az verıyor

2.hoparlor teke dusmus ve daha ses verıyor ve tis sesler var bass pek yok

3.flash kısmaya gıtmıs daha az yanıyor,gece cekımınde ısık yetersız olsada kamera yazılım degerınden dolayı parlak cekıyor gece cok ıyı degıl net degıl

4.gunduz kamera cok net degıl beyaz seffaf poset varmıs gıbı cekıyor ve parlak cekıyor

eger paranız azsa alın bunu,yoksa 3 bın daha koyup 5 bın tl lık tel alın

yerlı uretım bos ıs parcalar çinden gibi

alınca kamera cekım sırasında atlamalı kesik kesik cekıyor goruntu serı ceksede konusma sesınde cumle kaybınız oluyor,galıba kamera kayıttayken ses yazılımı bozuk gelıyor yanı ızlerken goruntu ser aksada,ses kesıklı gelıyor soyledıgınız eksık anlasılıyor

ama guncelleme gelıyor 117 mb galıba guncelle kurunca arızalı fabrıka yazılımı,duzelıyor

gm22 cıktı ama buna bulasmayın eski kalite kalmamıs yapamıyorlar 5000 tl ye samsunga yada xıanomı falan bakın işte

bu sorunu soyleyen tek degılım,alırken deneyın,ama magazada kamera acsanızda anlamazsınız,eve gelın bakın,aksam cekın,gunduz evde cekın,yuzunuze bakın netlık yok beyaz naylon ardından ceker gıbı cekıyor,kamera lenste nylon yok ama

• acemiteknolojist kullanıcısına yanıt

hocam ben artık yorum yazmak istemiyorum sizle ilgisi yok,isteyen istediğini alsın bende google pixel 6 pro almak istiyorum ama kayıtsızı bile 14 bin tl civarı, google kullanan milyonlar var bu ülke de google com online telefon satış sisteminde Türkiye yok,Ülkede teknoloji sistemleri ile ilgili büyük küçük hiç kimse bu google telefonlarını getirip satmayı acaba neden düşünmüyor bu da ayrı bir mesele, bana göre google telefonları ülkemizde satılsa mi elma ve samsung satışları ciddi anlamda düşer, neyse bize herşey müstehak.

• Merhabalar, GM 9 PRO kullanıyorum, Youtube incelemelerine kanmıştım zamanında, ve kendime sözüm vardı bir daha GM almayacaktım o yüzden. Fakat GM 22 PRO'ya bakınca acaba bu sefer tamam mıdır diye düşünmeye başladım... Uzun süredir kullanan var mı? Nedir düşünceleriniz? 

• 1500 liralık telefona yazdıkları fiyata bak.

• akakce.com
    General Mobile GM 22 Pro 128 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-general-mobile-gm-22-pro-fiyati,1636700869.html

hala pahalı...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.