Şimdi Ara

General Mobile GM 22 Pro karşınızda: 108MP kamera, hızlı şarj ve uygun fiyat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç ay önce 5000 e S20 FE alınıyordu iki telefon arasında dağlar kadar fark var şimdi ise bu fiyata bunu alacağıma üzerine az biraz daha ekler Samsung M52 5G alırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • markalar artık anca kamera yarıştırıyor.

• Bunlar telefon değil tablet

• m52 varken ,bu ne olduğu belli olmayan ürünü hayatta almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 25 Ocak 2022; 19:43:22 >
  • General Mobile telefonlar köylü telefonu ama o fiyatlara kusura bakmayın köylüler çıkamaz. 5 lira verebilecek bir köylü gider iPhone SE 2020 alır geçer.

• Gm21 Pro
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/general-mobile-gm-21-pro.html

Gionee M15
    https://m.gsmarena.com/gionee_m15-ampp-10931.php

Gm21 Pro önceki modeli Gionee M15 in basılmış hali güvenilir mi bu marka gerisini siz düşünün...

• çıkış fiyatı düşer illaki 4000 bine filan iyi telefon olur.

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Ona bile gerek yok aslında, M32 bile yeter, bir daha samsung almayız diyorduk, hanımın telefon bozuldu, 3500tl civarına M32'den daha iyi bilinir bir seçenek bulamadık, 2 haftadır kullanıyor çok memnun...

• Kendimi bildim bileli bu GM telefonlari oyuncakcidan çocuklara alınan oyuncak telefon gibi geliyor. Cididiye alamıyorum bir türlü.

• GM9 pro kullanıcısı olarak bu firmanın telefonunu aldığım için çok pişmanım.. sözde "android one" projesindeki telefona sadece bir sürüm güncellemesi verdiler onda da bir sürü hata var. Kesinlikle uzak durmanızı öneriyorum. güncelleme ve yazılım konusundaki sabıkalarını araştırın mutlaka..

• General mobile demek ana baba bedduası demek büyük ah almışsın demek kısacası felaket demek.

• bide uygun Muş 108 Mps mis işlemci heliyo 95 daha nekadar ileri gidebilir birkere o işlemci denildiği gibi o zelliklerde kamerayı desteklemez bile 2016 kalmıştır general mobile bu böyle bilinmelidir oppo da aynı hatadan ilerliyor işlemci yok kamera idi ram idi vermiş coşkuyu ama nafile Samsung gibi bir dev firma bile snapdragon işlemci kullaniyor şuan redmi not 9 pro sq 720g işlemci 5000 batarya 33 watt hızlı şarj 64 Mps kamera var fiyatı 3.200 3.500 ki bu telefona 5 çeker şuan mi lite 5 g ne gibi en düşük işlemci olarak onkullanilmalidir sq 778g ki buda günümüze uymuyor az işlemci yatırım yapalım 8 yerine 6 GB ram olsun adam akıllı çalışsın bari

• 5.000 ? ??????????????

Yerliliğiniz nerede peki sizin ??

• Kimse 5 bin vermez bu cihaza. Ederi 3 bin bile değil. Eski işlemci, ips ekran, düşük watt hızlı şarj, android 11. 5 bini hak edecek özelliği yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyattan bağımsız beyazın tasarımını beğendim

• 12 MP den fazlası telefonlarda gereksiz ve daha iyi görüntü de sağlamaz

• Gm 21 pro gerçekten kamerası çok harika. Xiaomi redmi note 10, 10S, poco X3 pro modellerinin kamerasını inceledim ve inanın yakınlaştırma, zoom ve netlik konusunda Gm 21 pro'yu daha başarılı gördüm. Gm 22 pro daha iyidir sanırım. Fiyat ve performans olarata başarılı. Helio P ve G serisi işlemciler bayağı çoğu Snapdragon işlemciden başarılı.

• 4000'e poco x3 pro aldık bu fiyat nedir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.