Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah allah eminmisiniz blu ile karıştürıyor olmayasınız bi alıntı yaparmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir s4 kullanıcısı olarak yorum yapmam gerekirse gerçekten fiyatın göre SÜPER bir cıhaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler THL W8 ile karşılaştırıldığında cpu ve gpu performansı olarak hangisi daha iyidir?

İkiside aynı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdx

Allah allah eminmisiniz blu ile karıştürıyor olmayasınız bi alıntı yaparmısınız

Merhaba Arkadaşlar,

O özelliği atlamışım özür dilerim, üründe Gorilla Glass 2 var. Bilginize

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

Merhaba Arkadaşlar,

Saygılarımla

Böyle bir özellik atlanır mı yav

Yalancının kaynanası olsunmu :) abi naptin ya solenmezmi bu ;)

• Bu konunun açıldığı iyi olmuş. Diğeri neydi öyle karmakarışık. İlk mesajdan kalite belli oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Saygılarımla

Böyle bir özellik atlanır mı yav

Yalancının kaynanası olsunmu :) abi naptin ya solenmezmi bu ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

Bir s4 kullanıcısı olarak yorum yapmam gerekirse gerçekten fiyatın göre SÜPER bir cıhaz

teşekkürler. özellikle de bu forumdaki insanların önyargılarından uzak, objektifvari yorumlar yapması ne güzel...

bazı arkadaşlar halen fiyat/performans değerlendirmesi yapamıyor malesef.

Gerçek anlamda bu telefonun 400 TL civarlarında, markalı ağabeylerinin de 750 civarlarında olması gerekirken malesef olmuyor, gerek vergi deyin, gerek şirketlerin yüksek kar oranları deyin ne olursa olsun sonuçta son kullanıcıya bu fiyatlara mal ediliyor.

ve başka üzüntü verici nokta aldığımız her cihaz ithal olmasından dolayı ülkemizdeki paranın dışarıya akmasına neden oluyor... gerçi bu insanlar yerli yapım telefon olsa yine ithala yönelir de neyse

EDİT: bi daha yazıp konuyu kirletmeyim dedim.

ilk mesajdaki gorilla yok yazısını kaldırması için Storm Worm'a pm atıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamitat -- 20 Haziran 2013; 13:56:30 >
  • Aynen oyle. Bazi arkadaslar fiyatina gore normal tarzi yorumlar yapmislar. Soyle bir ornek vereyim daha net anlasilabilir. Bundan 5-6 ay once 500 tl ye lg l5 almistim. Bu telefon maxi puan ile 550 tl ye geldi. 100 tl hediye cekini saymiyorum hepsiburada sartlari biraz kotu oldugu icin. Lg l5 ile karsilastirma bile yapilamaz. Lutfen bunlari gorerek yorum yapalim

• Biraz konu dışı olacak.İzleyenler Slam Dunk animesini bilirler.Animedeki Sakuraginin ''Gori ,goril,gorilla'' diye seslenmesini anımsattı bu telefondaki yeni haberdar olduğumuz özelliği. Nerden aklıma geldiyse artık :D

• Gorilla Glass 2 varsa kafamda dolaşan en büyük sorun çözüldü demektir. Çok iyi bir haber.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

Teşekkürler bu konu beni iyice aydınlattı fakat size bir sorum var.

Arkadaş sormuş gorilla glass va mı diye sizde maalesef yok demişsiniz,yani bu telefonun ekranı plastik mi?

Gorilla glass yoğken biZ vadık

Napak gülek mi panpa
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler bu konu beni iyice aydınlattı fakat size bir sorum var.

Arkadaş sormuş gorilla glass va mı diye sizde maalesef yok demişsiniz,yani bu telefonun ekranı plastik mi?

Gorilla glass yoğken biZ vadık

Napak gülek mi panpa

İyi ki efekt var da insanların espri yaptığını anlayabiliyoruz
  • Yav bi git,Allahını seversen.
  • Gionee E3 ile aynı kasaya vs sahip olduğundan onun kılıflarının uyacağı düşünülüyor.

Kenarı tırtıklı kılıf. kargo parası var ve toptan galiba
    Tıkla

Kapaklı Kılıf
    tıkla

Standlı Kılıf
    Tıkla

ilk konuda var da kapaklı ve standlı gione e3 diye arayınca gördüm.

almayı düşünen arkadaşlar birleşip alma niyetiniz yok mu :) telefon 10 güne gelcek, bunu alsak 20 gün de bu sürer :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: €pisod€

Blu Life Play'de gorilla glass yok. Bu modelde varmi? Bilgi kesin mi?

Telpa yetkilisinin verdiği bilgi Gorilla Glass 2'nin telefonda yer aldığıdır. @yavuzselimyilmaz

Bilgi icin sagolun hocam açıkcası tek çekincem buydu rahatladım valla 1 hafta daha bekledikten sonra bende almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarDusT -- 20 Haziran 2013; 14:27:21 >
  • quote:

Selamlar,

Tüm ürünlerin BTK kaydı yapıldı.
    Ürün bizde de yok, önümüzdeki hafta içerisinde ürünleri bekliyoruz.

Saygılarımla

hocam size zahmet durumu açıklığa kavuşturmak için gorilla glass test videosu hazırlayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

quote:

Selamlar,

Tüm ürünlerin BTK kaydı yapıldı.
    Ürün bizde de yok, önümüzdeki hafta içerisinde ürünleri bekliyoruz.

Saygılarımla

hocam size zahmet durumu açıklığa kavuşturmak için gorilla glass test videosu hazırlayabilir misiniz?

+1

Birisi mutlaka test yapmalı ki açıklığa kavuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1tiger1 -- 20 Haziran 2013; 14:28:25 >
  • Ben telefonu aldim verdikleri jelatinide biraz kotu taktik. Ne kilif ne jelatin var. O yuzden ben de hayatimda hic sevmedigim kilif olan cekmeli kilif dusunuyorum. S3 icin olan cekmeli kiliflardan alip nir deneyecegim en azindan kilif ve jelatinler piyasaya cikana kadar idare etsin.

• Birisi quandrant benchmark yapıp ss atabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.