Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okuma35

dostum tamam benimde sormak istediğim o telpa Türkiyeye getiriyorsa neden satışını 28/06/2013 tarihinde yapmaya başlıyor ?

Yukarıda arkadaşın yazdığı birşey var stok hakkında. Onun doğruluğu merak konusu. Şu anda zaten heryerde cihaz stokta yok gözüküyor. Bakalım bizde bekliyoruz...Belki o tarihte bütün teknomarketlere stok gönderimi yapılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: bilginon

Arkadaşlar merhabalar. Balıkesir'deyim. Telefon benim de ilgimi çekti ve dün almak için telpa listesinde olan bir telefon bayisine gittim. Telefoncu tanıdık ve aynı zamanda 10-15 senedir bu işi yapan biri. Ellerinde kalmadığını söyledi. Bende "Ne zaman gelecek?" dediğimde aslında telefonun telpanın elinde olduğunu fakat piyasaya sürmediğini söyledi. Sebep olarak ise telefonlardan sattıkları müşterilerden 3 ü iade etmişler. IMEI kayıtlı değil uyarısı gelmiş. Anladığım kadarıyla BTK ile bir anlaşmazlık olmuş. Sorun düzelene kadar satışı yapılmayacakmış. Yani ürün varmış ama satışı yokmuş şuan. Saygılarımla.

var mı böyle birşey arkadaşlar

Bunu ancak Telpa cevaplayabilir... @yavuzselimyilmaz
  • ugurdeniz1992 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar,

O özelliği atlamışım özür dilerim, üründe Gorilla Glass 2 var. Bilginize

Saygılarımla
  • bence alınası bir tel yeni telefon aldım ama işte ne bileyim anneler günü babalar günü doğumgünü gibi özel günlerde alınası bir telefon bence 13000 antutudan almışsa çok iyi internettede izledim bayağı videolarını herkes memnun pil süresi ise eran açık klaması 4.5 ile 5.5 saat arası gibi ki bu yeterli sayılır bildirim ışığıda olaymış
  • @yavuzselimyilmaz

Diğer soruya cevap verebilecek misiniz..

Stok var da dağıtım yapmıyorsunuz, doğru mudur??

Saygılarımızla..
    Selamlar,

Tüm ürünlerin BTK kaydı yapıldı.
    Ürün bizde de yok, önümüzdeki hafta içerisinde ürünleri bekliyoruz.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

Selamlar,

Saygılarımla

Teşekkür ederiz bilgi ve ilgin için..
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

O özelliği atlamışım özür dilerim, üründe Gorilla Glass 2 var. Bilginize

Saygılarımla

Böyle bir özellik atlanır mı yav
  • quote:

Selamlar,

Saygılarımla

Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Peki telefonun fiyatında herhangi bir indirim veya bindirim(zam) düşünülüyor mu?
  • Blu Life Play'de gorilla glass yok. Bu modelde varmi? Bilgi kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi levent telpaya baktim ellerinde yok hatta incelemek icin cihaz bile yok

• Ben de bir fırsat paylaşayım...

Groupon'da Gold'dan yapılacak alışverişlerde 50TL indirim çeki 5 TL'den satışa sunulmuş.
    http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-gold-elektronik-alisveris/23068890

NOT : Groupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    Ayrıca 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.

Ancak Gold'da ürün stoklarda yok ve çek 15 Temmuz'a kadar geçerli.
    http://www.gold.com.tr/general-mobile-discovery-beyaz-cep-telefonu_u

Kredi kartı fırsatları ile birleştirilirse ürünün fiyatı 500 TL'nin altına inebilir...

EDİT : Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Teknik -- 20 Haziran 2013; 12:09:40 >
  • telefonumuzda gorilde varmış

telefonun herşeyi süper+ bi kendisi ortalarda yok.

ayrıca konunun ilk mesajları süper olmuş ve @Storm Worm bayağı bi emek harcayarak hazırlamış, şahsım adına teşekkür ederim.

arkadaşlardan birisi telpadan ürün alan telefoncunun IMEI muhabbetinden dolayı TELPA ürünü piyasaya çıkarmadığını söylemiş te bana pek inandırıcı gelmedi ya da inanmak istemiyorum :))
    edit: telpa yetkilisi yavuzselim bey imei konusunda sıkıntı olmadığını ürünün ellerinde bulunmadığını söylemiş.

ayrıca ürüne kılıf vb aksesuar için diğer konuda arkadaşlar birleşip ürün alma konusunda tekliflerini bildirmişti. İstanbul da bulunan yurtdışı alışverişinde tecrübeli bir arkadaş önderlik etse de istanbulda oturanlar olarak bi 10 tane alsak paylaşsak?

edit2: yavuzselimyilmaz ürünün haftaya ellerinde olmasını beklediklerini yazmış. Yani Darty'den ayın 15 inde aldığım ve kredi kartımdan geçtiğim ürünü ortalama 26-27 sinde ancak alabileceğim...

biz de iPhonecularamı benzemeye başladık ne onlar en azından geceden sıraya giriyordu biz 10 gün önceden girdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamitat -- 20 Haziran 2013; 12:17:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: €pisod€

Blu Life Play'de gorilla glass yok. Bu modelde varmi? Bilgi kesin mi?

Telpa yetkilisinin verdiği bilgi Gorilla Glass 2'nin telefonda yer aldığıdır. @yavuzselimyilmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Teknik

Ben de bir fırsat paylaşayım...

Groupon'da Gold'dan yapılacak alışverişlerde 50TL indirim çeki 5 TL'den satışa sunulmuş.
    http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-gold-elektronik-alisveris/23068890

NOT : Groupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    Ayrıca 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.

Ancak Gold'da ürün stoklarda yok ve çek 15 Temmuz'a kadar geçerli.
    http://www.gold.com.tr/general-mobile-discovery-beyaz-cep-telefonu_u

Kredi kartı fırsatları ile birleştirilirse ürünün fiyatı 500 TL'nin altına inebilir...

EDİT : Ekleme

Buradan 2-3 tane çek alsak bu çeklerin tamamını tek alışverişde kullanabilir miyiz?
  • ideos x5i satma vakti geldi
  • Suna cok sevindim iste

• takip
    Sence öyle bir şey mümkün olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

telefonumuzda gorilde varmış

telefonun herşeyi süper+ bi kendisi ortalarda yok.

ayrıca konunun ilk mesajları süper olmuş ve @Storm Worm bayağı bi emek harcayarak hazırlamış, şahsım adına teşekkür ederim.

arkadaşlardan birisi telpadan ürün alan telefoncunun IMEI muhabbetinden dolayı TELPA ürünü piyasaya çıkarmadığını söylemiş te bana pek inandırıcı gelmedi ya da inanmak istemiyorum :))

ayrıca ürüne kılıf vb aksesuar için diğer konuda arkadaşlar birleşip ürün alma konusunda tekliflerini bildirmişti. İstanbul da bulunan yurtdışı alışverişinde tecrübeli bir arkadaş önderlik etse de istanbulda oturanlar olarak bi 10 tane alsak paylaşsak?

telefonu kardeşim kullanıyor bu kılıf işine girecekseniz bende alabilirim. Bu arada benimde gördümlerimi paylaşayım kardeşim dün sabah 7 de telefonu şarjdan çekti iş yerinde wifi kullanıyor akşama kadar wifi açık şekilde kullanmış telefonu akşam eve geldiğinde saat 6.30 civarı şarjın %60 larda olduğunu söyledi. Pil durumunu merak eden arkadaşlar için yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.