Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba.ilk sayfadan beri takip ediyorum. ilk fırsatta almayı düşünüyorum.

bu arada gorilla glass için linkteki video yu izledim ben. buyrun sizde izleyin.

http://www.silikonvadisi.tv/safir-cam-gorilla-glassin-yerini-alabilir-mi/
  • Resim ekleyemedim ancak skor 3901 aldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmm10

Resim ekleyemedim ancak skor 3901 aldi.

S3'ten biraz kötü ama yinede iyi sonuç çıkarmış.S3'le Discovery'yi aynı aynı kefeye koymamak lazım nede olsa s3 discovery'nin 2 katı fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1tiger1 -- 20 Haziran 2013; 16:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

Hint versiyonunda uykudan uyanmama sorunu olmuş. Bunda da olur mu acaba?

Bu problem s3de de vardi ama herkese olmadi. Sans isi biraz

• an itibari ile bende kullanmaya başladım şimdilik bir problem yok gayet güzel görünüş ve ekranı
  • Evet genel performans bakimindan cok fazla fark yok gerci. Antutu daha saglikli sonuclar veriyor aslinda arkadaslar paylasmisti sonuclari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Cihazı en az 1 ay sonra alacağım (keyfimden değil para yok ) O zamana kadar eksiği gediği çıkar meydana büyük ihtimalle. Ama ben bu telefondan ümitliyim. Android dünyasının gelmiş geçmiş en iyi F/P telefonu olabilir. GM bu gibi telefonları getirirse Samsung vs. ekmek yiyemez. Benden söylemesi.

Hocam siz samsungu general mlbile büyüklüğünde bir firma olarak goruyorsunuz herhalde :D

• okuma35 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam nereden aldınız ve beyazmı ?
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    tşk ederim hocam izmirden devinim telekom var ordan 599/12 aldım vade farksız beyaz renk
  • Gorilla olmasına çok sevindim
  • Bende beyaz buldum ama kapalı kutu kontrol edemiyorum cihazı. o yüzden telefoncunun önünde bekliyorum alsam mı almasam mi diye fiyat da nakit 560 dedi daha pazarlık yapmadım. Burası Kayseri ya hani ;-)

• Güncelleme sıkıntısı olmazsa bu fiyatla ortalık darmaduman olur. S3 ve One X ayarında neredeyse yarı fiyatına cihaz.
  • @Storm Worm hocam güzel bir konu olmuş, hepinize teşekkürler. Arkadaşıma aldırdım ürünü. Bende biraz kurcaladım, baktım telefona. Hakikaten hoş, albenisi olan ve f/p canavarı bir telefon. Ekim yada kasım ayında bende kapacağım bir tane.
    Birde ilk mesajdaki sorulardan gorilla class olayını düzeltitseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailsss -- 20 Haziran 2013; 16:24:52 >
  • Öncelikle herkese teşekkürler.Gün içerisinde mesai de olduğum için foruma giremiyorum.Fakat boşluk bulduğum anda buradayım.Akşamları konuyu yoğun derecede takip edeceğim.Gorilla glass 2 olduğunu öğrendik sorularda düzenlendim.Ayrıca teşekkürler bölümüne de eklemeler yaptım.Şimdi incelemeleri konuya ekliyorum.
  • Bence al. İlk partiden alan bayiler telpadan teli 514 liraya almışlardı şimdi ise telpa bayi çıkış fiyatı 544 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Cihazı en az 1 ay sonra alacağım (keyfimden değil para yok ) O zamana kadar eksiği gediği çıkar meydana büyük ihtimalle. Ama ben bu telefondan ümitliyim. Android dünyasının gelmiş geçmiş en iyi F/P telefonu olabilir. GM bu gibi telefonları getirirse Samsung vs. ekmek yiyemez. Benden söylemesi.

Hocam siz samsungu general mlbile büyüklüğünde bir firma olarak goruyorsunuz herhalde :D

TR'de demek istemiştim
  • bu cihaz "blu life play" ile aynı cihaz değil o zaman. çünkü blu'da gorilla glass yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 20 Haziran 2013; 15:22:57 >
  • İncelemeler eklendi.Blu Life Play ve Gionee Elife E3 için yapılan incelemeleri eklemeli miyim ? Bu konuda kararsız kaldım.İsteğinize göre onları da ekleyeceğim.

@soniquakee

Varmış hocam başta yanlış bilgi verilmiş.Düzenledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 20 Haziran 2013; 15:24:21 >
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    http://browse.feedreader.com/c/latest_gadgets_and_more/358707063

şurdaki sitede gorilla glass yok diyor o yüzden bi sorayım dedim.

"...Life Play has no Gorilla Glass coating on the screen panel it possibly make it scratches on the part of it..."
  • Çok aklıma yattı telefon almayı düşünüyorum ama sanki yeni versiyonu çıkacakmış gibi geliyor 1 ay sonra 2gb ram 16 veya 8 gb rom ve 2000 üzeri pille öyle birşeyi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.