Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (645. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
333
Favori
3.370.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar. Sakın ha sakın cihazı 599 ₺ den pahalıya satan yerlerden cihazı almayın. Fırsatçılara fırsat vermeyin. Bugün REAL denen o hipermarket cihazın fiyatın 649 ₺ yapmış. Burayı okumayanlar alıyorlar. Ancak lütfen fırsatçılara fırsat vermeyelim. Sabredin... Stok sıkıntısı artık olmayacak gibi gözüküyor. Lütfen almayın. Fırsatçılara fırsat vermeyin. Bu yazıyı da ilk sayfaya ekleyelim...
  • ugurdeniz1992 U kullanıcısına yanıt
    hocam incelemedim ama bence malzeme kalitesi olarak ikiside aynıdır bekleyemem diyeler beyaz alsınlar siyah silikon klıf kullansınlar buda bi tercih bence
  • siyah silikon kılıf+ekran koruyucu kargo bedava ilgilenenlere
    http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781
    1.5 hafta oldu sanırım bende telefon var mı diye oraya sormaya gittiğimde kalmadı ama 2 haftaya kadar gelecek dediler. Fiyatı ne kadar dediğimde 650 TL demişlerdi. Sanırım en baştan beri 650 TL'den satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

siyah silikon kılıf+ekran koruyucu kargo bedava ilgilenenlere
    http://www.sanalpazar.com/General-Mobile-Discovery-Siyah-Kilif-ekran-Koruyucu__isp9897781

telefonun orijinal rengiden farklı renk kılıf kullanan arkadaşlar fotoğraf ekleyebilirler mi acaba? telefonun çerçevesinin rengini kapatıyor mu kılıf önden görünümde merak ediyorum da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistt5

1.5 hafta oldu sanırım bende telefon var mı diye oraya sormaya gittiğimde kalmadı ama 2 haftaya kadar gelecek dediler. Fiyatı ne kadar dediğimde 650 TL demişlerdi. Sanırım en baştan beri 650 TL'den satıyorlar.

Real'e ilk partta gelmişti ve onları olması gereken fiyat olan 599₺'den satmıştı... Cihazı gidin Telpa'dan alın alacağınız fiyat 599₺'dir. Bu fiyattan 1 ₺ bile fazla satanlar açık açık çakallık yapanlardır....!!!!
    telefonum beyaz ama siyah silikon klıf siparis ettim yarın gelir sanırım resmini çekip koyarım
  • Beyaz renginde sadece arkada kapak beyaz. ön siyah arka beyaz oluyor ve buda bence kötü gösteriyor telefonu. diyahta ise önde arkada siyahrenk uyumlu daha kaliteli duruyor. S3 gibi malesef ön taradı beyaz olmadığı için kötü gösteriyor beyaz. Ben siyah aldım çokta güzel
  • omer_dky O kullanıcısına yanıt
    Şahsen mavi rengi bekliyorum....
  • Xperia U cihazim var bu cihaz ile takas etmek düsüncesindeyim varsa teklifleriniz degerlendirilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: barann79

Beyaz renginde sadece arkada kapak beyaz. ön siyah arka beyaz oluyor ve buda bence kötü gösteriyor telefonu. diyahta ise önde arkada siyahrenk uyumlu daha kaliteli duruyor. S3 gibi malesef ön taradı beyaz olmadığı için kötü gösteriyor beyaz. Ben siyah aldım çokta güzel

Tasarim zaten one x in cok benzeri ve genelde one x in tasarimi begenilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parlayan Yıldız

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Hangi renk hocam ?

Beyaz hocam

Hayirli olsun en kisa surede ekliyorum

• qwerty042 Q kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Yarın deneyip sonucu yazarım
  • İlk sayfada arada bir rezerve var oraya ekleyebilirsiniz hocam bende stok konusuna ekliyorum en kisa surede

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_dky

telefonum beyaz ama siyah silikon klıf siparis ettim yarın gelir sanırım resmini çekip koyarım

eyvallah ömer, bekliyorum foto'yu.
  • sizce siyah için biraz daha beklemeli miyim ? yoksa beyaz sipariş vermeli miyim ? birde beyazda sararma olur mu bir süre sonra ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xds789 -- 31 Temmuz 2013; 22:55:34 >
  • mrb arkadaşlar. discovery customizer ile imei yedeği alıyorum. başarılı diyor ama yedeğimi bulamıyorum hiç bir yerde. ( bu işi anlatan arkadaş hafıza kartında imei yedek isimli bir dosya olmalı diyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midnightblue -- 31 Temmuz 2013; 23:04:48 >
  • Aynen katılıyorum siyah-siyah uyumuna.Yeni mi aldınız hocam telefonu?
  • Huawai'nin Camera Apk'sını yükledikten sonra Fotoğraf çekimlerinde hissedilir bir şekilde noise azalması oldu.

Başka arkadaşlarında program tavsiyeleri alabilirim.

Merak edenler için birkaçtane fotoğraf
  • Arkadaslar beyaz ve siyah kullanmis biri olarak kesinlikle siyah derim belirli bir yas da uzerindeyseniz siyah alin gercekten cok şık ve karizmatik.

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.