R

Teğmen
01 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Anakartım msi b550 gaming edge wifi için 2*16 gb ram almak istiyorum. İşlemcimide 5800x alacağım. Overclock yapmayacağım onun işin sadece biostan xmp yi açıp kullanacağım. Gskill 2*16gb 3600mhz cl16 düşünüyordum fakat birkaç yerde bu ramlarin sıkıntı yarattığını okudum bu yüzden gskill 2*16gb cl16 3200mhz veya gskill 2*16gb cl18 3600mhz almayı düşünüyorum. Bu iki ramden birini alırsam xmp yi açınca sıkıntı yaşarmıyım acaba ben anakart uyumluluğunu falan anlamadım msi sitesinde. Bu anakarta uyumlu başka ramda olabilir tavsiyesi olan varmı

2k çözünürlüğünde oyun pc toplamak istiyorum.
İşlemci 8700k
Ekran kartı 1080ti(2.el düşünüyorum)
Ssd m2 kart sadece olsun istiyorum. Bu ve diğer parçalara link vererek yardımcı olurmusunuz. (Sıvı soğutma düşünmüyorum güzel bir fan işlemciye yerleştirmem yeterli bana). Kalan parçalar uygun fiyatlı olursa sevinirim monitörde sgync özellikli 27 inc istiyorum
Reeder w100i tablet alırken mağaza çalışanlarının reeder markasının teknik servisini kötülemelerini dikkate almadan tableti aldım ama o kadar çok pişmanımki dinlemediğime.

Fabrika kaynaklı sorun olan bataryanın hızlı tüketilme sorunu yüzünden 3 defa tabletimi gönderdim sorunu çözmeden ve değişim istememi dikkate almadan geri yolluyorlar yazılım güncellendi diye. Tüketici haklarına gittim 4. Kez yollayıp iade veya değişim istememi söyledi sonkez. Yine dikkate alamazlarsa yasal işlem başlayacak.

Bu başlığı açtımki bu markayı seçmeden bilin nasıl bir marka aldığınızı veya alacağınızı
Haziran ayında çıkacak denildi, internette araştırdım bulamadım, çıktımı ve türkiyeye ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 199
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.410 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.