Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (643. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DUYURU

Konu içerisinde aksesuar satacak arkadaşlar link yerine almak isteyenler p.m ile ulaşabilir ifadesini kullanmalarını rica ediyorum.

@sidra @yildize @webcin
    Aslında bir süredir bu linklere müsaade ediyordum fakat konuda reklam yoğun bir şekilde olmaya başladı lütfen alıntılardaki linkleri kaldıralım.

Siteye gelince arkadaş uğraşmış yapmış konuyu hazırlarken aksesuaları ilk bulduğumda benimde aklıma gelmedi değil fakat uğraşacak vaktim yoktu ticaret dünyasıdır yapılabilir arkadaşa iyi satışlar dilerim.
  • digitürkplay den canlı tv izleyebilen var mı arkadaşlar ? girdiğim zaman flash player yok diyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: sidra

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: yildize

arkadaşlar silikon discovery kılıfları burda satışa sunulmuş. şeffat kılıf yerine silikon kılıf alın daha sağlıklı.

not: link paylaşımı yasak mı bilmiyorum yasaksa lütfen uyarın

Adamlardaki ticari zekaya bak!
    Ne zaman siteyi açtın, kılıfları ayarladın...

Vay anasını be...

Bende bu siteden aldim kiliflari.Herhangi bir sorun yasamadim.Sitenin sahibi forumda mrsilver nickli arkadas
    Aldigim kiliflarin resimlerini bir onceki mesajima ekledim.

Vallaha bravo ne diyim...

Ne demek istedigini tam anlayamadim hocam?

Hocam bir kılıf için bu kadar kısa sürede sadece kılıf için internet sitesi açmış ve satış gerçekleştiriyor...
    Yani bravo diyorum herkes yapamaz, malum bir sürü alışveriş siteleri v.s. varken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Hocam Evo 3D kullandım 2-3 ay. Sonra kaybettim telefonu ve Discovery aldım. Discovery'nin performansı çok daha üstün bence. Ama iş kameraya gelirse Evo 3D bence takla attırır :) Ayrıca incelik ve ağırlık konusu senin için önemliyse Evo 3D kesinlikle alma. Discovery'nin 1.5 katı ağırlığa ve kalınlığa sahip :)

s.aleykum, dostum sende siyah var galiba, piyasada beyaz var ama bana çocuk işi gibi geldi, siyah alıcam ama siyahını alan bir kişi memnun olmadığını söylemiş..siyah nasıl duruyor memnunmusun, beyazmı alayım yoksa bekleyip siyahmı alayım ?
  • cevap için teşekkürler peki 32gb team class 10 bulabiliceğim bi site veya link var mı elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ghot

quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Hocam Evo 3D kullandım 2-3 ay. Sonra kaybettim telefonu ve Discovery aldım. Discovery'nin performansı çok daha üstün bence. Ama iş kameraya gelirse Evo 3D bence takla attırır :) Ayrıca incelik ve ağırlık konusu senin için önemliyse Evo 3D kesinlikle alma. Discovery'nin 1.5 katı ağırlığa ve kalınlığa sahip :)

s.aleykum, dostum sende siyah var galiba, piyasada beyaz var ama bana çocuk işi gibi geldi, siyah alıcam ama siyahını alan bir kişi memnun olmadığını söylemiş..siyah nasıl duruyor memnunmusun, beyazmı alayım yoksa bekleyip siyahmı alayım ?

Elimde siyah var memnunum bir de siyah kılıf kara şimşek gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QoaLa

digitürkplay den canlı tv izleyebilen var mı arkadaşlar ? girdiğim zaman flash player yok diyor :(

İlk sayfa 10. mesaj rootların hemen üstünde flash player kurulumu anlatılmıştır.
  • arkadaşlar telefonu teknik servise yollamıştım 6 ölü pikselden dolayı telefona müdahale etmişler daha önceden gördügüm ışıkta bile gözüken 2 ölü pixel gözükmüyor artık fakat telefonda feci derecede ekrana ne renk koyarsam koyayım bulutlanma var
  • siyah beyaz arasında kalanlar oluyormuş.
    siyahı gerçekten tavsiye etmem, görmüş incelemiş biri olarak gerçekten çok sıkıcı yapıyor telefonu, her yer siyah olan bir telefon ne kadar süre zevk verebilir ki bir insana, beyaz olan gerçekten çok şık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V1TR10L V kullanıcısına yanıt
    hızlı al da uygun ben aldım tel gelmedi ama onu aldık :D
    http://www.hizlial.com/team-32-gb-class-10-micro-sdhc-flash-kart-sd-donusturucu-hediye-tmmsd32gc10/03.006.9338.0045

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karnivor84 -- 31 Temmuz 2013; 18:32:50 >
  • arkadaşlar siyah silikon kılıf+ ekran koruyucu 16 tl kargo bedava isteyenler pm atabilir
  • ürün baya iyi gibi gözüküyor acaba burada telefon için okuma kadar yazma hızıda onemli mi?

@Karnivor84
  • Beyaz discovery ile benide kullanıcı kulübüne ekleyin 22 temmuzda telpamarketten geçtiğim ön sipariş şu dakika ile elime ulaştı fakat ne kargo takip numarası göndermişlerdi sitede hala hazırlanıyor yazıyor yoğunluktan heralde.

@Storm Worm
  • Ekledim hocam hayırlı olsun.
  • benimde telefon gelmedi ama dün sipariş ettiğim sandisk for android 32gb class 10 hafıza kartım geldi

http://www.novabazar.com/32GB-MICRO-SD-ADP-C10-ULTRA-ANDROID-SANDISK-SDSDQUA-032G-U46A_236860.html#0

kargo dahil ve havale komisyonu dahil toplam 58tl aldım tavsiye ederim adamlar ups yolluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkvtx

benimde telefon gelmedi ama dün sipariş ettiğim sandisk for android 32gb class 10 hafıza kartım geldi

http://www.novabazar.com/32GB-MICRO-SD-ADP-C10-ULTRA-ANDROID-SANDISK-SDSDQUA-032G-U46A_236860.html#0

kargo dahil ve havale komisyonu dahil toplam 58tl aldım tavsiye ederim adamlar ups yolluyor

aynı modeli n11 den 65 tl ye almıştım.Pc den 1 gb bir dosyayı atarken 6 mb/s yi geçmiyor aktarım hızı.Normal mi bilmiyorum,telefon daki performansı iyi ama.
  • Beyler ben siyah sipariş ettim ama bazı üyeler beyaz daha güzel daha şık gibi şeyler söylüyor.Kararsız kaldım Siyah mı?Beyaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

quote:

Orijinalden alıntı: kA0s42

Arkadaşlar Merhaba , bir kaç sorum olacaktı yanıtlarsanız memnun olurum.
    -SD kartımda bulunan müzikleri , telefondaki uygulamalardaki müzik yazan yere tıkladığım zaman göremiyorum. bunun bir ayarı var mıdır? yani müzik çalar içerisinde dinleyemiyorum görünmüyor bile. Ancak dosya gezgininden girersem oradan müziği tıklayıp görebiliyorum.
    -Önerebileceğiniz bir hava durumu widgeti varmıdır?
    Yardımcı olursanız memnun olurum , şimdiden teşekkürler...

1-Müziklere girin sağ üstte ayarlar için bir yer olacak oraya tıklayınca açılan seçeneklerden tara demeniz yeterli.
    2-HD Widgets , Android Weather & Clock Widget

Hocam çok Teşekkür ederim yardımınız için. Bir sorum daha olacaktı aynı şekilde galeriye girdiğim zaman galeride sd kartta klasor içinde olan fotoları gorebılıyorum ama klasor dısında dagınık olarak duran fotoları goremıyorum. Bununda bir çözümü varmıdır acaba???
  • Beyler yeni partinin kulaklıkları beyazmış herhalde. Bende kırmızı var ama telefon beyaz olduğu için beyaz kulaklık istiyorum, sıfır gibi duruyor daha. İstanbul’da değiştirmek isteyen olursa PM ile ulaşsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

quote:

Arkadaşlar Merhaba , bir kaç sorum olacaktı yanıtlarsanız memnun olurum.
    -SD kartımda bulunan müzikleri , telefondaki uygulamalardaki müzik yazan yere tıkladığım zaman göremiyorum. bunun bir ayarı var mıdır? yani müzik çalar içerisinde dinleyemiyorum görünmüyor bile. Ancak dosya gezgininden girersem oradan müziği tıklayıp görebiliyorum.
    -Önerebileceğiniz bir hava durumu widgeti varmıdır?
    Yardımcı olursanız memnun olurum , şimdiden teşekkürler...

1-Müziklere girin sağ üstte ayarlar için bir yer olacak oraya tıklayınca açılan seçeneklerden tara demeniz yeterli.
    2-HD Widgets , Android Weather & Clock Widget

Hocam çok Teşekkür ederim yardımınız için. Bir sorum daha olacaktı aynı şekilde galeriye girdiğim zaman galeride sd kartta klasor içinde olan fotoları gorebılıyorum ama klasor dısında dagınık olarak duran fotoları goremıyorum. Bununda bir çözümü varmıdır acaba???

Onun hakkında tam bilgim yok hocam şimdi karıştırdım bulamadım her hangi bir klasör içinde olan bütün fotoğrafları buluyor bu durumda ana dizine fotoğraf atmamak yeterli zaten her programın ve fotoğraf kaydedilen yerin bir klasörü var.
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.