Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefona uygun ROM'ları nereden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

gps testi umarım dogru yapmışımdır arkadaşlar....
  • Acaba sizin teldemi bir sorun var. Baskalarida test ederse sevinirim benim hem iceri hem disari wifi + veribaglantisi kapali buldu.

Bende es file explorer oneririm aynen katiliyorum kullanisli ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: up2012

quote:

Orijinalden alıntı: Alper Deniz

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

Bendede oyl oldu wifi acik gir ilk oyuna girerken sonra gerek kalmyor wifi

Aynen hocam wifiyi açtım duzeldi. Saolasin. Oyun akici bir sekilde calismaktadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Kullanıcı kulubü düzenlendi ön sipariş vermiş olanlarıda ekleyebilirim.Daha önce igo gps de bir sıkıntı olmadığı söylenmişti.

Teşekküler.
  • siyah discovery si olanlanlar resim ekleyebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatrix_88

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?
    çıldırcam biri baştan sona nalatırsa gerçekten çok memnun olurum.

Sd kartına at apk yı sonra telefonda üstüne tıkla kurar o zaten yani bende böyle oluyor. Birde o rar klasörünün içinde olması lazım apk dosyası.

peki abi için deki apkyı bilgisayardda çıkartıp sonra ssadece apk yı mı atacaz yoksa direkt rar. dosyasıyla tümünü mü?(benim bilgisayar rar. dosyası açmıyor.)
  • siyah discovery resimleri nerde anlamıyorum yok mu Tüekiyede bu ürün hala kimsede?
  • Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

http://speedy.sh/Ab5Ah/DSC-0251.JPG

Cayır cayır bulmuş ya
  • Arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın Radyoda RDS özelliğ var mı? Varsa eğer RDS çalıştıran apk var mıdır ? Malum sabah işe giderken Ego otobüsünde radyo keyfi başka oluyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?

Sd kartına at apk yı sonra telefonda üstüne tıkla kurar o zaten yani bende böyle oluyor. Birde o rar klasörünün içinde olması lazım apk dosyası.

peki abi için deki apkyı bilgisayardda çıkartıp sonra ssadece apk yı mı atacaz yoksa direkt rar. dosyasıyla tümünü mü?(benim bilgisayar rar. dosyası açmıyor.)

normalde apk yı atmalısın ancak rar atarsanda telefonda dışarı çıkarman lazım. bildiğim kadarıyla bunu yapan prg var ama ismini bilmiyorum. playde arat bi. Yani sadece apk kurulur rar la işin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Acaba sizin teldemi bir sorun var. Baskalarida test ederse sevinirim benim hem iceri hem disari wifi + veribaglantisi kapali buldu.

Bende es file explorer oneririm aynen katiliyorum kullanisli ;)

Valla dediğim gibi bugün arkadaşın telefonuyla da denedim(onunki de beyaz ve 2.parti) bulamadı. Yarın açık hava çayır çimen gezeceğim.
  • innocent_ kullanıcısına yanıt
    Ben bu konuya mesaj atmadım hiç ne oluyor la
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberki

quote:

Cayır cayır bulmuş ya

wifi 3g hepsi kapalı idi açılır acılmaz başladı o sutunlar hareketlı olmaya... siz bence verin telpaya geri garanti için...
  • Beyler tekrar soruyorum. Telefona uygun ROM bulabileceğim bi yer var mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canberki

quote:

Cayır cayır bulmuş ya

wifi 3g hepsi kapalı idi açılır acılmaz başladı o sutunlar hareketlı olmaya... siz bence verin telpaya geri garanti için...

2 günlük aleti garantiye vermek de koyar insana ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

siyah discovery si olanlanlar resim ekleyebilir mi ?

+1, bir göremedik şu aleti
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yardim eder misiniz

normalde apk yı atmalısın ancak rar atarsanda telefonda dışarı çıkarman lazım. bildiğim kadarıyla bunu yapan prg var ama ismini bilmiyorum. playde arat bi. Yani sadece apk kurulur rar la işin yok.

nerede çıkarabilirm ki?benim bilgisayar rar. açmıyor?
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.