Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Orijinalden alıntı: Alper Deniz

quote:

quote:

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?
    çıldırcam biri baştan sona nalatırsa gerçekten çok memnun olurum.

Bak şimdi buyuk boyutlu oyunlarin bi apk dosyasi olur birde sd dosyalari olur. İlk once sd dosyalarini(buyuk boyutlu olan) hafiza kartinda belirtilen konuma at. Sonra apk dosyasini telefona at ve kur. Bu kadar basit :) Anlamadiginiz bir yer varsa sorun karisik oldu biraz.

abi ben apk maniada nova 4 e baktım.partlar halindeydi bu partlar nasıl telefona nasıl atılacak ve kuruluma nasıl başlanacak?

abi orda mısın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?
    çıldırcam biri baştan sona nalatırsa gerçekten çok memnun olurum.

Bak şimdi buyuk boyutlu oyunlarin bi apk dosyasi olur birde sd dosyalari olur. İlk once sd dosyalarini(buyuk boyutlu olan) hafiza kartinda belirtilen konuma at. Sonra apk dosyasini telefona at ve kur. Bu kadar basit :) Anlamadiginiz bir yer varsa sorun karisik oldu biraz.

abi ben apk maniada nova 4 e baktım.partlar halindeydi bu partlar nasıl telefona nasıl atılacak ve kuruluma nasıl başlanacak?

Bence senhttp://www.gezginler.net/indir/winrar.html buradan indir. O partlar inince birini aç ve içindekini (partlı olduğuna göre data dosyasıdır o) bilgisayara çıkart zaten eksik part yoksa tek parça halinde çıkacaktır o. Sonra onu ara kabl ile bağladığın telefonunun sd kartına atacaksın. Özel bir konumu var diye biliyorum ancak neresi bilmem. Ardından da apk yı kur. işlem tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

elden almak istiyorum umarım bir an önce gelir teknomarketlere.

aynen, görmeden almak istemiyorum telefonu. bilgisi olan var mı hiç vatana teknosaya falan gelir mi ki bu? Gerçi vatana geleceğini sanmam bunda %25 indirim yapamazlar

Darty ısrarla getirmek istemiyor fakat media markt ve saturn stok talebinde bulunmuş diye bir duyum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

ben olsam vermezdim ilerde kullanamak amaçlı :D ama çok rahatsız iseniz bence verin garantiye... elektronik işi şans işi cidden...

Şimdi sokaktan geliyorum don atlet bir şekilde. 2 tane uydu gördü hiçbirine bağlanamadı ve sinyal kalitesi çok zayıftı fakat gördü ya o da birşeydir. Kafanızı şişirdiğim için kusuruma bakmayın. Galiba bizim buralara pek uydu uğramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

quote:

quote:

aynen, görmeden almak istemiyorum telefonu. bilgisi olan var mı hiç vatana teknosaya falan gelir mi ki bu? Gerçi vatana geleceğini sanmam bunda %25 indirim yapamazlar

Darty ısrarla getirmek istemiyor fakat media markt ve saturn stok talebinde bulunmuş diye bir duyum var.

En çok vatan getirtsin istiyorum aslında adamların 1 kere sorun çıkardığını görmedim bu garanti işlemlerinde. Sırf bu yüzden çoğu şeyi vatandan alıyorum. Teknosa vb. yerlerden kulaklık telefon vs. alan arkadaşlarımı biliyorum ışık sızdırmasına müşteri memnuniyetine falan hiçbir şeye bakmıyor adamlar anca ekran çatlak çıkarsa değiştiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Android cihazlarda olmazsa olmazım bir kaç uygulamayı yazayım.

Bence Tuneln radio ve quickpic de eklenmeli.
  • Arkadaslar oyun kurmadan once kesinlikle sd kart bolunde andrid dosyasi ve icine obb ve data dosyasi olusturun tabi yoksa apk kurulumu gerceklestiremez

• Hocam izninizle ilk sayfaya ekliyorum.Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: canberki

quote:

ben olsam vermezdim ilerde kullanamak amaçlı :D ama çok rahatsız iseniz bence verin garantiye... elektronik işi şans işi cidden...

Şimdi sokaktan geliyorum don atlet bir şekilde. 2 tane uydu gördü hiçbirine bağlanamadı ve sinyal kalitesi çok zayıftı fakat gördü ya o da birşeydir. Kafanızı şişirdiğim için kusuruma bakmayın. Galiba bizim buralara pek uydu uğramıyor

Binalarin yuksek olmasida sikinti yaratabilir havanin bulutlu olmasi bile etken

• quote:

quote:

bugün ****abzonda gezerken teknosa,bimeks,gold,vatan,avea,vodafone ve turkcell e baktım ancak hiçbirinde yoktu telefon.abimde başka bir şehirde bi bayide afişini görmüş bakmış ancak stokta yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 5 Temmuz 2013; 1:22:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Android cihazlarda olmazsa olmazım bir kaç uygulamayı yazayım.

Ekleme yapayım.

- Mixzing
    - Android Assistant
    - TuneIn Radio
    - Adobe Air
    - Cam Scanner
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

quote:

Binalarin yuksek olmasida sikinti yaratabilir havanin bulutlu olmasi bile etken

Bugün belediye otobüsünde Kavacık-Ataşehir karayolunda denemiştim bağlanmamıştı. Neyse yarın daha detaylı test yaparım.
  • telefon forumda bayağı tutulmuş galiba gerçekten alınabilir mi ? internette gezinme ve dokunmatik performansı samsung kadar iyi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

telefon forumda bayağı tutulmuş galiba gerçekten alınabilir mi ? internette gezinme ve dokunmatik performansı samsung kadar iyi mi ?

Samsung Galaxy S3 mini'den iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

telefon forumda bayağı tutulmuş galiba gerçekten alınabilir mi ? internette gezinme ve dokunmatik performansı samsung kadar iyi mi ?

İlk sayfayı kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim aradığınız tüm soru ve cevaplar orada.

• canberki C kullanıcısına yanıt
    s3 miniyle kıyas yapmanız çok saçma . s3 den tek farkı kamerası
  • bu telefon benim kafamı bile karıştırdı s4 almayı düşünüyordum şimdi diyorum israf mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackale7

Eğer forumu veya mesajlarımı okursanız 2 gün öncesine kadar Samsung Galaxy S3 mini kullanıcısı olduğumu görürsünüz. Ben Samsung marka bir tek Galaxy S3 mini modelini kullandım ve arkadaşın Samsung kadar iyi mi sorusuna istinaden bu cevabı verdim.
  • Çift sim ile kullanan arkadaşlar var batarya günü rahat çıkarıyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackale7

Eğer forumu veya mesajlarımı okursanız 2 gün öncesine kadar Samsung Galaxy S3 mini kullanıcısı olduğumu görürsünüz. Ben Samsung marka bir tek Galaxy S3 mini modelini kullandım ve arkadaşın Samsung kadar iyi mi sorusuna istinaden bu cevabı verdim.

anladım fakat forumu düzenli takip eden biri olsanız s3 mini bahsi geçmiycek denli bi telefon olduğnu anlayabilirdiniz . neyse kusura bakmayınız
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.