Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canberki

quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

quote:

quote:

http://speedy.sh/Ab5Ah/DSC-0251.JPG

Cayır cayır bulmuş ya

wifi 3g hepsi kapalı idi açılır acılmaz başladı o sutunlar hareketlı olmaya... siz bence verin telpaya geri garanti için...

2 günlük aleti garantiye vermek de koyar insana ya.

birebir değişim isteyin bence çünki ayıplı ürün diye bir olay var... gerek kalmaz ama tüketici haklarını arayın sorun yaparlar ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Orijinalden alıntı: fatrix_88

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alper Deniz

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?
    çıldırcam biri baştan sona nalatırsa gerçekten çok memnun olurum.

Sd kartına at apk yı sonra telefonda üstüne tıkla kurar o zaten yani bende böyle oluyor. Birde o rar klasörünün içinde olması lazım apk dosyası.

peki abi için deki apkyı bilgisayardda çıkartıp sonra ssadece apk yı mı atacaz yoksa direkt rar. dosyasıyla tümünü mü?(benim bilgisayar rar. dosyası açmıyor.)

normalde apk yı atmalısın ancak rar atarsanda telefonda dışarı çıkarman lazım. bildiğim kadarıyla bunu yapan prg var ama ismini bilmiyorum. playde arat bi. Yani sadece apk kurulur rar la işin yok.

nerede çıkarabilirm ki?benim bilgisayar rar. açmıyor?

Yahu bilgisayar nasıl .rar açmıyor. Winrar, Winzip vs. birşey indirin açar. Ayrıca ES File Explorer yazın Google Play'e ve kurun. Başka birşey yapmanıza gerek yok o program sayesinde de .rar'dan çıkartabilirsiniz istediğiniz dosyayı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler Modern Combat 4 u indirdim. Sd dosyalarini hafiza kartina attim belirtilen konuma. Apk yi kurdum. Oyun aciliyor siyah ekranda apkmania yaziyor tekrar basa atiyor. Tekrar ayni sekilde oluyor durmadan tekrarlaniyor.

Yardim eder misiniz

yav abi şu apk nasıl kuruluyor.mesela apk maniddaki bazı oyunar rar. dosyası oluyor.onlar nasıl apk ya çeviriliyor?

Sd kartına at apk yı sonra telefonda üstüne tıkla kurar o zaten yani bende böyle oluyor. Birde o rar klasörünün içinde olması lazım apk dosyası.

peki abi için deki apkyı bilgisayardda çıkartıp sonra ssadece apk yı mı atacaz yoksa direkt rar. dosyasıyla tümünü mü?(benim bilgisayar rar. dosyası açmıyor.)

normalde apk yı atmalısın ancak rar atarsanda telefonda dışarı çıkarman lazım. bildiğim kadarıyla bunu yapan prg var ama ismini bilmiyorum. playde arat bi. Yani sadece apk kurulur rar la işin yok.

nerede çıkarabilirm ki?benim bilgisayar rar. açmıyor?

Direkt rar dosyasını sd karta at. Google playde androzip isimli uygulamayı kur. Bu uygulama ile rarın içindeki apk dosyasını sd karta çıkar. Sonra Apk dosyasına tıkla. O kurar. Ama ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin vermeyi unutma.
  • siyahı olan varsa bari buna mı benziyor bir sölesin?
  • elinde siyah model olan resim ata bilirmi telefon da yok piyasada
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://speedy.sh/Ab5Ah/DSC-0251.JPG

Cayır cayır bulmuş ya

wifi 3g hepsi kapalı idi açılır acılmaz başladı o sutunlar hareketlı olmaya... siz bence verin telpaya geri garanti için...

2 günlük aleti garantiye vermek de koyar insana ya.

birebir değişim isteyin bence çünki ayıplı ürün diye bir olay var... gerek kalmaz ama tüketici haklarını arayın sorun yaparlar ise

Hala usanmadan GPS kastırıyorum. Hatta birazdan sokağa çıkıp deniyeceğim galiba kafayı taktım.
  • quote:

Beyler tekrar soruyorum. Telefona uygun ROM bulabileceğim bi yer var mi?

Maalesef şu an bulunmamakta hocam.

Stokta 6 adet siyah mevcut 585 TL :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77389564&p=1#77392762

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtabdullah

siyahı olan varsa bari buna mı benziyor bir sölesin?

çok mu mat ????
  • quote:

quote:

quote:

Yardim eder misiniz

Bak şimdi buyuk boyutlu oyunlarin bi apk dosyasi olur birde sd dosyalari olur. İlk once sd dosyalarini(buyuk boyutlu olan) hafiza kartinda belirtilen konuma at. Sonra apk dosyasini telefona at ve kur. Bu kadar basit :) Anlamadiginiz bir yer varsa sorun karisik oldu biraz.

abi ben apk maniada nova 4 e baktım.partlar halindeydi bu partlar nasıl telefona nasıl atılacak ve kuruluma nasıl başlanacak?
  • canberki C kullanıcısına yanıt
    hocam gerek yok bence yarın görütün verin ayıplı ürün telefon sorunsuz değiştirirsiniz.. birde nerden aldınız telefonu..? rengi nedir..?
  • Arkadaşlar 7 dklık video çektim. Discovery le discovery videosu çektim fakat 7dk olmasına rağmen 1 gb :) biraz ufalttım kusura bakmayın, kalite biraz düştü. Şu an youtube a yükleniyor.
  • Arkadaslar bazi arkadaslar pcde rar dosyasini cikaramamis b1 free archiver en kullanisli program tablette rar dosyasini disari aktarmak icin 5 6 program denemistim zamaninda en iisi bu ikincisi sd datalari android/data/klosor obb dosyalarini android/obb/oyunun obb icinde oldugu klasor klasorun adi uyusmasi icin obb dosyasini klasorle beraber obb klasorunun icine atin en son apk yi kurun.bazi oyunlar 12 mb 5 mb yazar o wifiden update eden apklerdir kurup acin ve veriyi indirsin.bilgisayarda rar dosyalarini acmak daha kisa surer ve dosyalari pc olusturup rarlari acip dosyayilemek daha kolay olur tablette sadee apk yi kurmak yeterli olur apk yi bi yerden datayi baska bi siteden indirmeyin ya versiyon tutmaz yada lisans hatasi alirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 5 Temmuz 2013; 0:51:55 >
  • quote:

hocam gerek yok bence yarın görütün verin ayıplı ürün telefon sorunsuz değiştirirsiniz.. birde nerden aldınız telefonu..? rengi nedir..?

Beşiktaş Avea bayisinden aldım rengi beyaz. Kasa açıklığı falan hiçbirşey yok taş gibi alet. Benchmark testleri de normal. Bir GPS sıkıntı çıkardı onu da çözsem ne mutlu.
  • elden almak istiyorum umarım bir an önce gelir teknomarketlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın Radyoda RDS özelliğ var mı? Varsa eğer RDS çalıştıran apk var mıdır ? Malum sabah işe giderken Ego otobüsünde radyo keyfi başka oluyor

Hocam var mı yok mu tam bilgim yok fakat radyodan bir görüntü belki cevap olabilir ;

edit: hocam paylaştığınız ipucuları ilk sayfaya önerilen uygulamaların altına ekledim çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 5 Temmuz 2013; 0:55:16 >
  • canberki C kullanıcısına yanıt
    ben olsam vermezdim ilerde kullanamak amaçlı :D ama çok rahatsız iseniz bence verin garantiye... elektronik işi şans işi cidden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

arkadaşlar 2 sorum olacak,

1.si geliştirici seçeneklerini aktif ettim ama geliştirici seçenekleri bölümüne giriyorum hala 1 tane ayar var değişen bişey olmadı.

2.si ana ekran ekleyebiliyorum ama silemiyorum

2.Soruna cevap ;
    Ana ekranda iki parmağında pinctozoom(zoomout) hareketi yap çıkan pencerede aktif ekranların gözükür her ekranın sağ üst köşesinde küçük çarpı var ona tıkla işlem tamamdır

teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yardim eder misiniz

Bak şimdi buyuk boyutlu oyunlarin bi apk dosyasi olur birde sd dosyalari olur. İlk once sd dosyalarini(buyuk boyutlu olan) hafiza kartinda belirtilen konuma at. Sonra apk dosyasini telefona at ve kur. Bu kadar basit :) Anlamadiginiz bir yer varsa sorun karisik oldu biraz.

abi ben apk maniada nova 4 e baktım.partlar halindeydi bu partlar nasıl telefona nasıl atılacak ve kuruluma nasıl başlanacak?

Partlari ayri ayri indir bir rari acinca hepsinin icindeki veriler bir dosya olarak cikacak onu bilgisayardaki olusturdugun bi klasore at ve ap yi ayriindir onuda klasorun yaninda dursub data klasorunu ac obb se obb telefondaki obb klasorune data ise data kasorune at apk dosyasinida herhangi biyere at telefonda sonra usb cikar telefondan apk yi kur hemen acma kuruldumu tamam de cik sonra icondan giris yap

• quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

elden almak istiyorum umarım bir an önce gelir teknomarketlere.

aynen, görmeden almak istemiyorum telefonu. bilgisi olan var mı hiç vatana teknosaya falan gelir mi ki bu? Gerçi vatana geleceğini sanmam bunda %25 indirim yapamazlar
  • paradox1453 kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam. Yükleyince haberdar edersen sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.