Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2824. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28222823282428252826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Selam arkadaşlar benim bir sorunum var.

Facebook veya instagramda videoları açtığım zaman karıncalı gösteriyor ve herhangi bir ses gelmiyor. Bunu nedenini ve çözümünü bilen var mı?

İlk sayfadaki yazıları kontrol ettiğimde böyle bir soru cevap ile karşılaşmadım.
  • Orjinal batarya nereden alabiliriz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Orjinal batarya nereden alabiliriz ?

Telpa'dan alabilirsiniz. Discovery bataryası 49 Lira görünüyor listede.

Telpa Yedek Parça Listesi
  • Selam. İzmir içi Dis. mini2 ekran değişimi yaptırabileceğim güvenilir bir yer varmıdır? Perçayıinternetten alsam kendim yapabilirmiyim.

• Arkadaşlar uygulamaları güncelleyemiyorum 10 gb boş alan var nerde hata yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r.yılmaz kullanıcısına yanıt
    Yanlış yere bakıyorsun , sistem kapasitesi yazan yer uygulama yüklenebilen alan,orda 95 mb kalmış. 10 gb boş yer ise video, müzik vs için. O yüzden yüklenmiyor. Repartition yaparsan düzelir

Ayrıca GM'nin kendi yazılımı da berbat , custom rom kurmanı öneririm

https://forum.turkdevs.com/konu/rom-art-gidgat-ultimate.155/

Ben bunu kullanıyorum , memnunum
  • Beyler bildiğiniz üzere ana sayfadaki yan sayfalara geçiş var hani.Ben duvar kağıdı ayarlarken resmin yarısı ana sayfada diğer yarısı yan sayfada gözüküyor.Nasil düzeltilir bu durum?

Tek sayfa bıraktım:Diğerlerini silip öyle denedim.Sonuç aynı resim sadece bir parçası gozukuyor.

• Merhaba. Discovery quadro4 e orijinal rom attım ama titreşim oluyor telefon açılmıyor. Sebebi nedir acaba? Yanlış rom yüklemiş olabilir miyim? Sadece bir iki sitede vardı quadro rom onların ikisini de denedim.
  • Arkadaşlar merhaba

Benim tel discovery 4gb

Bugün teli pcye taktım çıkarırken telden usbyi kapat dedim. Yaklasık 1 saat sonra tel "damaged sd kart" uyarısı verdi. Yeniden başlattım yine aynı hatayı verdi. Dedim aha s.ctik kart gitti. teli pcye tekrar taktim sadece telin hafizasini gordu. Pcye sadece sd karti takinca pc gördü

Tele baska kart taktim actim kapadim yeniden baslattim tel bu kartta da "damaged sd kart"uyarısı verdi

Kartlardan hic bir sorun yok yani

Tele nolduysa kart gormuyor

Not: Kapatım açtığımda bu güç ve ses tuşlarıyla girilen iki menüde de sd kart görülüyor. Birinde sd kartta kalan alan. Ddiğer menüde dosyalrın isimleri. Yazilimsal bisey oldu ama anlamadim.

Not2:Tel rootlu

Nolur yardim edin

Bunu nasil cozeriz ararkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azygo85 -- 10 Mayıs 2017; 19:1:38 >
  • ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitaphaber -- 15 Mayıs 2017; 10:59:45 >
  • Arkadaşlar 4.4 sürümünü güncelleme merkezi çalışmadığı için yükleyemiyorum. Resmi bir rom merkezi var mı indirip yükleyelim?

• İlk defa antutu testi yaptim baya geride kalmisiz artik

• Discovery 4gb var ahize sesini arttırmak için patch buldum. Install from sd card yapmam lazım recovery moda nasıl giriliyor. Beceremedim bir türlü.

• Arkadaslar sistem guncellenmiyor.Ağ hatası veriyor.Cozumu var mi?

• sizce bu telefona şuan ikinci elde 200 tl verilirmi
  • pazarlık et eski bir telefon neticede ama bir incele telefonu bir problemi varmı diye
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef.Performanstan öte dışarıda güneşli havada ekran görünmüyor, ram yetersiz güncelleme dahi yapamaz olmuştum paraya kıyıp Asus zenfone 3 4/64 e geçtim. Ama 2 aydır hala alışamadım GM discovery nin bazı sade ve kullanışlı özelliklerini arıyorum
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    Mobile uncle tools u dene önceki sayfalarda anlatımı var. Cayır cayır öttürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

pazarlık et eski bir telefon neticede ama bir incele telefonu bir problemi varmı diye

Aklimda aslinda j7 2016 var ama benimkilerinin ustunu tamamlayacagi yok suan samsung galaxy ace kullaniyorum neyine yetmiyor diyorlar bende de 450 lira para var adam akilli 2. El telefon bulamadim pazarlik edip te 200 liraya dusurdum discovery i bide arti olarak 32 gb kart masrafi var

• Bu telefon 32 gb dan fazla hafiza kartini desteklemiyormu benim gibi muzik delisi bi insan icin 32 gb asiri az

• 
Sayfa: önceki 28222823282428252826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.