Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayvacuk

O kapalı zaten ona rağmen yine çok yüksek gece kullanamıyorum.

GravityBoxdan Medya "muzik icin daha fazla ses seviyesi" ni etkinlestirip bi dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

O kapalı zaten ona rağmen yine çok yüksek gece kullanamıyorum.

Peki aynı yerde 3 bant ekolayzır var onları düşür yetmezse 2 tane yuvarlak düğme var onları da ayarla çok az sesi çıkması lazım...

• Herkese günaydın.
    Eşime telefon alacağım veya kendime alıp Discovery'mi eşime vereceğim ancak ne yaptıysam şöyle 700-1000 TL arasına Discovery ayarında bir cihaz bulamadım. Gönlümden 1 GB RAM üstü bir cihaz geçiyor yine yollar Discovery 2'ye çıkıyor.
    32 GB hafıza yeter aslında Batarya çıkmasa da olur dersem alınır mı D-2?

Başka hangi modelleri önerirsiniz?

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    bulaşma moto g falan al.malzeme çöp 5 aylık telefon 2 defa servise gitti 1 defa daha gidecek.
  • 1.sayfada anlatimi var

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Herkese günaydın.
    Eşime telefon alacağım veya kendime alıp Discovery'mi eşime vereceğim ancak ne yaptıysam şöyle 700-1000 TL arasına Discovery ayarında bir cihaz bulamadım. Gönlümden 1 GB RAM üstü bir cihaz geçiyor yine yollar Discovery 2'ye çıkıyor.

Huawei G700 discovery ayarinda fakat 2gb rami, 5 inc ve kasa/malzeme saglamligi bakimindan cok iyi telefon

• Arkadaşlar eşimin ve benim telefonumu şarj yeri sorunu, ekrandaki lekeler ve şarj tutmama sorunundan servise vermeyi düşünüyorum..Profilo AVM'deki yeni yere gitsem gün içinde alma ihtimalim varmı yoksa kargoyamı vereyim (Tuzlada oturuyorum)..
    Ayrıca ekranı önceki aylarda IPS ekranla değiştirmedikleri söyleniyordu bu ihtimal hala devam ediyormu?

• furlaka kullanıcısına yanıt
    aynı gün verdiklerini söylüyorlar.ben 15 günden aşağı alamadım(kargo ile). ekranı 2 defa değiştirdim ips takılıyor sanırım.
  • Huawei G700 al demişsin ama Kullanıcı Adın alma diyor n'apcam bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

bulaşma moto g falan al.malzeme çöp 5 aylık telefon 2 defa servise gitti 1 defa daha gidecek.

Discovery 2 zaten 16 GB sabitmiş aslında gayet yeterli ama sonra yetmezse diye düşündüm.
    Görüntü olarak D1'e göre çok daha sağlam gözüküyor.
    Ne oldu acaba Servislik anlatır mısınız?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

Discovery 2 zaten 16 GB sabitmiş aslında gayet yeterli ama sonra yetmezse diye düşündüm.
    Görüntü olarak D1'e göre çok daha sağlam gözüküyor.
    Ne oldu acaba Servislik anlatır mısınız?

Aslinda malzeme kalitesi çok super firma ortaya telefonun kaliteli bir markadan ciktigini ortaya koyuyor fakat bunlarin türkiye kolu yazilimda yatiyorlar. Yurtdisindaki modellerine çatir çatir guncelleme gelsin biz hala 1 yillik yazilim kullanalim
    Ozet geçersek malzeme kalitesi süper firma da öyle fakat türkiye kolu yatıyor yazılımda.

• quote:

Herkese günaydın.

xperia z
  • 4 çekirdek 1.2 ghz veya üstü işlemci
    1,5-2 GB RAM
    4,7-5,0 inç ekran
    720 veya üstü çözünürlük
    8 mp veya üstü kamera
    SD kart ve mümkünse Harici Batarya.

Var mı bu veya buna yakın bir Cep maksimum 1000 TL'ye?

Discovery-2
    Xperia Z
    Casper V5, v8c

Bunlardan hangisi daha iyidir sizce?
    Elimizdeki teli beğenmiyoruz ama Alternatif bulamadım bu bütçeye...

Asus zenfone 6, sony xperia sp, sony xperia m2, motorola moto g.Bu cihazlar hemen hemen her yönden daha iyi, sade çözünürlük veya kamera olayına takılmayın.Ben de discovery kullanıyorum ama bunlar daha iyi ŞU ANDA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 9 Ekim 2014; 20:57:46 >
  • Yahu şu telefona LG G2 deki gibi knock on off özelliği gelse mükemmel olur. Güç tuşu bozulacak bir süre sonra.
    D1 de rakiplerine göre işlemci hızı,ön ve arka kameralar,incelik,batarya gibi konularda çok iyi.bende moto g ile kıyaslayıp.sökülebilen batarya,artırılabilen hafıza ve ön kamera çözünürlüğüne bakarak almıştım ama her şey o değil.ilk android telefonumda anladım.

Telefonda kronik ekran sorunu var.bir süre sonra ekranda beyaz noktalar çıkıyor..ben bu sorun yüzünden 2 defa servise gönderdim.telefon daha 5 aylık, 1 ay serviste geçti
    Daha sonra da ekran sarı renge dönüyor
    Şarj girişi sorunu var.ben şarj aletini tablet şarjı ile değiştirdiğim için sorun yaşamadım ama orijinal sarj aleti ile kesin yaşayacaksınız.
    Ses kontrolü ve açma kapama düğmeleri çok kötü bir süre sonra içe gömülüyorlar.göndersem şimdi de onun için göndereceğim de erteliyorum.
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    Smart launcher yükle.onda o özellik var ben kullanıyorum.açma kapama düğmesi bozulmaya başladı zaten
  • Discovery zaten LG G3
    daha hiç bir mtkli telefona kernel gelmedi sen daha knock off diyorsun
    @yalnizca
    Nova Launcher Prime yükleyip greenify veya gravity boxla (rootgerekli degil) cozebilirsin

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Evet profilo avm servisindebir saat içinde anakart değişimi (şarj soketi arızasında) yapılarak teslim ediliyor...
  • Eşime aldığım GMD1 4gb brik oldu. Öğrenebildiğim kadarıyla Flashla orjinal rom atmaya çalıştım fakat sürekli 4032 hatası alıyorum. Servise de gönderemem çünkü yedek telefonum yok ve daha önce geri tuşu arızasından dolayı izmirde sanıyorum dokunmatiği değiştirdiler.
    Malesef çaresiz kaldım yardım edebilen olursa çok sevinirim.

NOT: Flashın sanırım her sürümünü denedim. Preloader problemi olmasından korkuyorum
  • 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.