Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26262627262826292630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gionee yayınladı o fotoyu november da dağıtacaz dedi general mobile herhangi birşey demedi. ben birkaç sayfa önce paylaşmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliii -- 6 Ekim 2014; 1:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asaletsizatlet

Arkadaşlar Android telefonlar ve discovery şarj full olduktan sonra elektriği kesiyor mu otomatikmen ? Sabaha kadar şarjda Takili kalsa nasil olur.

Sikinti olmaz.Sarj almayi keser

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsungtaki gibi güzel bir rehber uygulaması bilen var mı ? Sağa sürükleyince arasın yeter. Rehbere giriyorum VK hesabından hotmail hesabına kadar bütün kişileri gösteriyor. Her defasında sim kartı seçmek zorunda kalıyorum.
  • SwiftKey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Arkadaslar kitkat beta kullaniyorum, kendi cektigim fotolari duvar kagidi ayarlamak istedigimde ekrana cok buyuk geliyor sizce ne yapmaliyim tesekkurler.

Backgrounds adlı uygulamayı deneyin hocam.

Hocam programa baktimda benim sorunum kendi cektiklerim ekrana sigmiyor bu program hazir duvar kagidi sunuyor sanirim.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaslar kitkat beta kullaniyorum, kendi cektigim fotolari duvar kagidi ayarlamak istedigimde ekrana cok buyuk geliyor sizce ne yapmaliyim tesekkurler.

Backgrounds adlı uygulamayı deneyin hocam.

Hocam programa baktimda benim sorunum kendi cektiklerim ekrana sigmiyor bu program hazir duvar kagidi sunuyor sanirim.

Kendi çektiğiniz görseli duvar kağıdı olarak ayarla dedikten sonra backgroundsı seçin oradan ayarlamaları yapın.
  • telefona eşittir (=) mesajı gelince kapanıyor arkadaşlar bunun bir çözümü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: jowood1

telefona eşittir (=) mesajı gelince kapanıyor arkadaşlar bunun bir çözümü var mı

Son güncellemeyi yükleyin
  • jowood1 J kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile düzeldi.Son güncellemeyi yükleyin.
  • Beyler telefonda hiçbir sorun yoktu 2 gün öncesine kadar mesela sahadanı açıyorum girerken siyah ekranda kalıyor uygulama yanıt vermiyor diyor facebook filan aynı cpu kısıtlama ve güç tasarrufu açık değil kapatıp açınca az düzelir gibi oluyor sonra yine aynı oluyor bugün sd kartı ve telefonu tamamen fortmatladım ama sorunum çözülmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Son güncelleme ile düzeldi.Son güncellemeyi yükleyin.

teşekkürler dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Beyler telefonda hiçbir sorun yoktu 2 gün öncesine kadar mesela sahadanı açıyorum girerken siyah ekranda kalıyor uygulama yanıt vermiyor diyor facebook filan aynı cpu kısıtlama ve güç tasarrufu açık değil kapatıp açınca az düzelir gibi oluyor sonra yine aynı oluyor bugün sd kartı ve telefonu tamamen fortmatladım ama sorunum çözülmedi

İşte ben de bundan bahsediyodum.Aynı durum aynı zamanda bende de mevcut.Format felan işe yaramıyor demişsiniz doğru.Antutuyu ölçtüm 14555 civarı çıktı.Performans taklit çin malı telefonlardan bile çok düşük. Garanti yolu görünüyor.

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Hocam facebook grubunda 4 5 kişi var ve hepsi bayramdan 2 gün önce başladığını söylüyor bendede hiç birşey yoktu bayramda elime bir aldım facebook girmiyordum bayadır bi açtım siyah ekranda kaldı sonra hata filan herşeyi denedim çözemedim
  • yav bu gidgat xiksada hemen yuklesek telefon ucsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne tesadüf :/...
    Bende de aynı gün başladı facebook açıyorum bir dakika yazısı çıkıyor bekletiyor öylece.Program açsam önce siyah ekran sonra yanıt vermiyor yazısı çıkıyor.Klavyede dokunmatikte geç algılıyor.Daha yazacaklarım var ama bakalım sebebini öğrenebilecekmiyiz.
    Asıl kafama takılan antutu 13000 lerdeyken İYİ yazısı çıkıyor.Şimdilerde 15000 üzeri ama Ha Ha(çok kötü) diye beni uyarıyor.

• Telefonun açma tuşuna bastığımızda kilit ekranının gelmesi 5 saniyeyi buluyor.General amca noldu sana alaalla :/...

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Telefonun açma tuşuna bastığımızda kilit ekranının gelmesi 5 saniyeyi buluyor.General amca noldu sana alaalla :/...

CCleaner ile telefonu temizledikten sonra Nova Launcher kurun hocam ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum 9. ayım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Telefonun açma tuşuna bastığımızda kilit ekranının gelmesi 5 saniyeyi buluyor.General amca noldu sana alaalla :/...

CCleaner ile telefonu temizledikten sonra Nova Launcher kurun hocam ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum 9. ayım.

Her ikisini de aylardır kullanıyorum.Onlarla ilgili değil.tşk

• Gmd 16gb lik son guncellemeyi indirmelimiyim onerir misiniz
    Saygilar

• Pixelphone pro yada Exdialer bu konuda sınıfının en iyileri. Hatta samsung kullanıcıları özellikle bu ikisini tercih ediyor. Samsung un Touchwiz arayüzü ve rehberi berbat

• 
Sayfa: önceki 26262627262826292630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.