Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26272628262926302631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 aydır sorunsuz kullanırken benimde şarj soketi gidiverdi şarj bitti telefon kapandı böyle olunca hafiften bi pişmanlık gelmedi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Telefonun açma tuşuna bastığımızda kilit ekranının gelmesi 5 saniyeyi buluyor.General amca noldu sana alaalla :/...

Aynı sorun bendede vardı uygulamalar açılmıyor, faceye girmiyor, kit ekranı bitürlü gelmiyordu. Tele format attım hiç bir sorun kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Beyler telefonda hiçbir sorun yoktu 2 gün öncesine kadar mesela sahadanı açıyorum girerken siyah ekranda kalıyor uygulama yanıt vermiyor diyor facebook filan aynı cpu kısıtlama ve güç tasarrufu açık değil kapatıp açınca az düzelir gibi oluyor sonra yine aynı oluyor bugün sd kartı ve telefonu tamamen fortmatladım ama sorunum çözülmedi

İşte ben de bundan bahsediyodum.Aynı durum aynı zamanda bende de mevcut.Format felan işe yaramıyor demişsiniz doğru.Antutuyu ölçtüm 14555 civarı çıktı.Performans taklit çin malı telefonlardan bile çok düşük. Garanti yolu görünüyor.

Bende de aynı şeyler oldu.6-7 gün önce başladı. Telefon kitleniyor, face açılmıyor. Ya programlar geç açılıyor yada telefon kitleniyor. Yarın fabrika ayarlarını deneyip microsd karta format atacağım bakalım ne olacak.

• armo07 kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna deneme bende sadece benim telefonda var sanıp herşeyi sildim düzelmedi
  • Facebook yukluyken telefon kullanilmaz hale geliyor. Facebooku calisan programlar kismindan durdurduğumda telefon rahatliyor. Facebookun son guncellemesini yukleyince boyle oldu bende de. 1 haftadir kafayi yiyorum, kullanamiyorum. Facebooku kaldirinca her sey düzgün...

• 4.2.1. sürümünü ilk sayfadaki yöntemle root yapabiliyor muyuz? Artık yapılamıyor diye duydum.

Ve başka güncelleme geldi mi acaba?

• bu kürüstür telefonu satın gidin asus zenfone 5 alın daha uygun fiyata daha iyi telefon

hiç bir halta yaramaz diyemem fakat o kadar hataları var ki gm nin bu saatden sonra gm telefon alınmaz
  • Son güncellemeden sonra RAM kullanımı %55-65 civarından inmiyordu tabi telefon yavaşlıyordu. Ana sayfadaki Google Play Store wigdetini kaldırdım bir de Du Booster vardı onu da telden kaldırdım yerine Memory Booster adlı uygulamayı yükledim artık %45-55 arası RAM çok iyi oldu. Telin kendi optimizasyon widgetini kullanıyorum...

• Gmd 16gb lik son guncellemeyi indirmelimiyim onerir misiniz
    Saygilar

• mustafa0709 M kullanıcısına yanıt
    hangi güncelleme kardeşim. gm discovery'e aylardır günceleme çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

hangi güncelleme kardeşim. gm discovery'e aylardır günceleme çıkmadı

Mesajlar hatasi duzeltildi
    Ana ekran araclarinin verimi artirildi
    Sistem verimi,performans,pil kullanimi gelistirildi

27 mb lik guncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa0709 -- 8 Ekim 2014; 13:52:20 >
  • Bu cihaz retrica kullanırken niye sapıtıyor onu da hala anlamış değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    zen5 in pil sorununu duymayan bir sen kaldın herhalde sayemde sende duymuş ol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

bu kürüstür telefonu satın gidin asus zenfone 5 alın daha uygun fiyata daha iyi telefon

hiç bir halta yaramaz diyemem fakat o kadar hataları var ki gm nin bu saatden sonra gm telefon alınmaz

Ben de Pilinin sorunlu olduğunu yeni duydum ama detayını bilmiyorum.
    Yalnız 5" ekran ve köşeli kasa olduğu için Discovery gibi tek elle kullanılamayacak gibi geldi (1 karışım 24 cm geliyor) rahat edemedim Zen 5 ile...

Şuan en iyi alternatifler 800 TL'ye LG D405 L90 veya Casper Via V5 bence...

• 4 GB discoveryde ara ara şarj olmamaya başladı. Garantiye ücretsiz nasil yaptiririm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu en düşük ses ayarını nasıl iyice düşürebilirim ?Çok yüksek çıkıyor ekolayzer falan denedim anlamadım bir şey ?
  • beyler hafıza kartı alıcam ama anlamam lütfen bi yardım edin . şu iki ürün arasında kaldım

http://www.n11.com/sand...quan-032g-g4a-P32592838

http://www.n11.com/sand...qua-032g-u46a-P11791462

okuma hızı olarak 1.secenekteki 48 mb/s , 2.si 30 mb/s diyor.

sd kartlardaki okuma hızı tam olarak neyi ifade ediyor ? video izlerken kasma takıntı yapmaması için hızı yüksek olan kartı tercih etmek ne kadar dogru olur ? arasında 10 tl fiyat farkı var 2 ürünün . sizce değer mi ?

cevaplarınızı beklıyorum arkadalar en kısa zaman sıparıs vermek ıstıyorum cunku
  • mustafa0709 M kullanıcısına yanıt
    anlaşılan cihazı yeni aldın veya son güncellemeleri takip etmedin. eski bir güncelleme. mutlaka yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Arkadaşlar şu en düşük ses ayarını nasıl iyice düşürebilirim ?Çok yüksek çıkıyor ekolayzer falan denedim anlamadım bir şey ?

"Ses seviyesi güçlendir"i Off konuma alsanız yeter ama Zil Sesi de azalır.
    "Ayarlar / Ses ve Titreşim / DTS etkisi" içinde.

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    O kapalı zaten ona rağmen yine çok yüksek gece kullanamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 26272628262926302631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.