Şimdi Ara

General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
45
Favori
209.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yunusclk

S.a arkadaşlar romu yüklerken proloader secenegindeki tıkı kaldırmayı unutmusum telefon açılmıyor hiç bi şekilde tepki vermiyor acil yardım!!
    ,

yeniden dene...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Denedim ama her seferinde hata verdi malesef son çare garantiye göndercem.
    Yaparlarmı, yapmazlarmı bilmiyorum
  • bende proleader ı kaldırmayı unuttum lutfen bırısı yardımetsın
  • 4032 hatası alanlar gionee e3 sotck rom indirip onu kursunlar kesin çalışıyor
    sadece 16 gb olanlar yapsın
  • Merhabalar

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın. En son geçen sene kullanmıştım Discovery. Geçenlerde yine döndüm. Güncel romlardan haberim yok. Discovery1 16GB modeli için rom tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.
  • ben bu hataları alıyorum neden olabilir
     General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım] General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım]

• Merhaba arkadaslar. Telefon discovery yazisinda takili kaliyor. Sp flash tool ile yazilim atamiyorum usb bozuk.
    Hafiza kartindan cwm yuklenebiliyor mu? Veya orjinal recovery ekranindan stock rom veya telefonu calistiracak herhangi bi rom yuklenir mi? Telefon 4gb hafiza kartim var 2 gb.

DÜZENLEME:
    Telefonun usbsini tamir ettirip videodaki gibi spflashtool ile sorunu çözdüm. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olması adına mesajımı silmiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=Ibcox-Vsj60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madlive -- 5 Kasım 2015; 19:40:21 >
  • arkadaşlar bu telefonun en güncel orijinal rom sürümü nedir..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

ben bu hataları alıyorum neden olabilir
     General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım] General Mobile Discovery Orjinal ROM ve Custom ROM'lar & Kurulum [Resimli Anlatım]

ayni hatayi bende aliyorum.
    arkadaslar 4 gb modeli rom yuklerken brick oldu. siyah ekran geliyor tel kapaniyor sonra tekrar siyah ekran geliyor. yukardaki prgramla yuklemeye calistigimda genelde bu hatayi aliyorum. hata vermeyince yuzde birde kaliyor hata veriyor. nolur yardim edin. nasil kurtaricam teli

• Merhaba bilgisayarım w8 işletim sistemi olduğu için general mobile usb driverlarını tanıtamadım.. yaptığım araştırmalara göre w8 usb driver yokmuş..! telefonum 4.4.2 kitkat işletim sistemine sahip ve 4.4.2 kitkat işletim sistemli general mobile cihazlara usb bağlamadan root atılamıyor.. cihaza lanet bir virüs bulaştı bu virüsten kurtulmam için yeni rom atmaktan başka çare yok.. reset hard reset her yolu denedim ama virüs silinmiyor.. şimdi ben bu cihazı çöpe atmadan önce.. cihazı 4.4.2 kitkat işletim sistemi ile usb ye bağlamadan ( framaroot >> 4.4.2 de çalışmıyor.) framaroot gibi benzeri program rootlayıp.. flashlayarak room atma şansım var mı.. Tek sorun bu.. windows 8 işletim sistemi usb driver görmüyor.. tek istediğim general mobile discovery 4.4.2 kitkat işletim sistemli cihazı nasıl rootlarım..

• against_34 A kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki videoda anlatıyor ancak driverlerini kurman gerekli..!

• linkler ölü, rehbe resimlerinin çözünürlükleri çok düşük hocam. düzeltilirse birkaç gün sonra lazım olacak bu konudaki adımlar bana
    Edit: lanet bi cihaz olmuş, allah üretenlerin bin belasını versin. preloader seçeneğini kaldırmasam spflash cihazı tanımıyor. onu açık bırakınca brick oluyor uğraş dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerGiyotineBurnunuSokma -- 4 Nisan 2017; 5:15:2 >
  • merhaba gm discovery telefon için sp flash tool ile sadece kendı romu atılabılıyor. farlkı romlar nasıl atılabılır.. her yontemı denedım ama malesef olmadı.. yardımcı olurmusunuz.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.