Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YNS den son alan arkadaşlar, ekran değerlendirmesi yapabilir misiniz? IPS mi normal TFT mi? Yandan üstten bakınca renkler değişiyor mu? Siyahlar gri oluyor mu?
  • orhanncl kullanıcısına yanıt
    YAKLAŞIK 1 SAATTİR ARIYORUM. MEŞGUL DÜŞTÜĞÜNDEDE KİMSE CEVAP VERMİYOR.
  • General Mobile basliginda, Mart ta yeni modelin gelecegi soyleniyor. fotolari da var ve cihaz guzel. 800-900 civari olacakmis. acelesi olmayan beklesin bence. yeni telefon daha şık ve pili 2000 lik olacakmis. htc one a benzettim kasasini ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

General Mobile basliginda, Mart ta yeni modelin gelecegi soyleniyor. fotolari da var ve cihaz guzel. 800-900 civari olacakmis. acelesi olmayan beklesin bence. yeni telefon daha şık ve pili 2000 lik olacakmis. htc one a benzettim kasasini ben

bahsi geçen telefon şu

http://www.buyincoins.com/item/39508.html
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5920&idPhone2=5359

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedium

YNS den son alan arkadaşlar, ekran değerlendirmesi yapabilir misiniz? IPS mi normal TFT mi? Yandan üstten bakınca renkler değişiyor mu? Siyahlar gri oluyor mu?

Ben de bu sorunun yanıtını merak ediyorum. @siouks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 2 Ocak 2014; 12:36:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

General Mobile basliginda, Mart ta yeni modelin gelecegi soyleniyor. fotolari da var ve cihaz guzel. 800-900 civari olacakmis. acelesi olmayan beklesin bence. yeni telefon daha şık ve pili 2000 lik olacakmis. htc one a benzettim kasasini ben

o tel de güzelde ekran hd olduğu için daha fazla pil tüketir ve oyunlarda gmd ye göre daha çok kasar. 720p olsaydı daha iyi olurdu.

• quote:

YNS den son alan arkadaşlar, ekran değerlendirmesi yapabilir misiniz? IPS mi normal TFT mi? Yandan üstten bakınca renkler değişiyor mu? Siyahlar gri oluyor mu?

IPS hocam bana da geldi bi tane

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

quote:

YNS telefonlarına ulaşılamıyor neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

quote:

YNS telefonlarına ulaşılamıyor neden acaba ?

Ben sabah 9 dan beri arıyorum cevap veren yok.
  • Merhabalar, arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum bir tanıdığıma ancak kafamda soru işaretleri var. Kronik olarak herkeste çıkan problemleri var mı? Telpa normalde ürünleri hızlı tamir eder ancak bazı yerlerde 1 aydır telefon tamirde diye yazılar görüyorum.

Özelliklere baktığımda bu fiyata hatta biraz daha üstüne en iyi fiyat ancak ben kullananların da yorumunu merak ediyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Saygılar.
  • Konu YNS konusu olmuş.

Kardeşim 50 lira ucuz alacaksınız diye bekle babam bekle. Yok ekranı şöyle mi-böyle mi.
    Ver 50-60 lira fazla al n11'den, 2. gün elinde.
  • hangi kılıfı kullanmamı önerirsiniz?
  • su an n11 ustunden en uygun nasıl alırız. 50 tl hedıye cekım var kargo ıle gelmıstı.

• Bu yns Aydın'daymış yahu anca gördüm.Ben de Aydın'da yaşıyorum zaten acaba gidip elden alabilir miydim daha önce diye düşünmedim değil vallahi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excaliburr -- 2 Ocak 2014; 15:48:37 >
  • Arkadaşlar yns den ürün bugün elime ulaştı

• Arkadaşlar faturayı görünce geldi aklıma:

Biz bu telefon için 100 TL (2014'te 120 TL) ÖTV vermiyor muyuz? ÖTV dâhil fiyatın %18'ini de KDV olarak ödüyoruz. VERGİNİN VERGİSİ Mİ OLUR? PES...

• Arkadaşlar bilmedigim için size soruyorum.
    General Mobile 2'nin prototipi cıktı diyorlar sizce videodaki telefon
    General Mobile discovey 2 midir?

http://www.youtube.com/watch?v=8J0pbGXrn04
  • üye olmak için Distribütör ID alanına ne giriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hull

Arkadaşlar bilmedigim için size soruyorum.
    General Mobile 2'nin prototipi cıktı diyorlar sizce videodaki telefon
    General Mobile discovey 2 midir?

http://www.youtube.com/watch?v=8J0pbGXrn04

sorumun cevabını bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.