Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.152
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bak sana bana gelen ürünleri açıklayayım.
    16gb pembe ve 4gb beyaz n11 incehesaptan satın aldım.
    16 olan siyah kutuda reklam jelatini var general mobile yazılı üzerine yapışık olarak yoktu
    4 gb olan da beyaz kutudaydı reklam jelatini yoktu ama general mobile yazılı jelatin yapışıktı ancak ufak bir hava baloncuğu vardı çıkarttım.
    her ikisinden de ayrıca ekran koruyucu çıktı.
    4gb olanda ekran pembeleşmesi ve flaş sorunu yoktu ama güncelleme vardı, yaptıktan sonra pembeleşme oldu ve flaş gitti.
    16 olanda şuan hiç bir sorun yok. güncelleme var ama yapmadım.
    her iki kutudan da çıkan şarj aleti kablosu ve kulaklığı beyaz. ancak şarj kablolarını hiç açmadım. evde nokianın uyumlu kabloları var onu kullanıyorum.
    şarj soketi sorunu da şimdilik yok.
    alalı yaklaşık bir hafta oldu.
  • Bizim cihazlar yarın kargolanıyor mu sayın YNS satıcısı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Bizim cihazlar yarın kargolanıyor mu sayın YNS satıcısı ?

+1
  • cand_mag kullanıcısına yanıt
    +2
  • batarist B kullanıcısına yanıt
    n11 den aldım.
  • yns 'nin link'i bende açmıyor.
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    ben girebiliyorum bi sıkıntı yok
  • sorular pm den hocam.
  • Herkese merhaba.

Ben de yns den aldım. 15 Aralık Pazar sipariş verdim, 27 Aralık Cuma kargoya vermişler (10 iş günü oluyor sanırım). 30 Aralık Pazartesi kargo dağıtımdaydı ama ürünü getiremedi, bu da sürat kargonun "güzelliği" olsa gerek. Ürün dün elime ulaştı. Kutu jelatinliydi ve telpa güvenlik bandı açılmamıştı. General mobile yazılı koruma filmi üzerinde yapışıktı, ayrıca kutudan bir koruyucu film daha çıktı. Diğer sorunların ne olduğunu ve nasıl kontrol edildiğini bilmediğimden yapamadım.

Saygılar.

Orhan hocama ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siouks -- 1 Ocak 2014; 21:34:31 >
  • www.vitrindenal.com da 599 kdv dahil fiyatı. ilgienenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambomax

www.vitrindenal.com da 599 kdv dahil fiyatı. ilgienenlere duyurulur.

GENERAL MOBILE Discovery 4GB
  • Excaliburr E kullanıcısına yanıt
    doğrudur yazmayı unutmuşum..
  • Ben konuyu yeni farkettim ve 2 gün ile de 100 liralık indirimi kaçırmak kötü oldu hevesim kaçtı acaba yeni kampanyalar olur mu enparada ayrıca Orhan bey ben yns nin 16 gb için stok durumunu, neden ana satıcı olan telpadan bile ucuza sattığını ve sizin bu işten kârınızı merak ediyorum.

• adem1996 A kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar olur ama bu kadar büyük çaplı değil. Ürün sipariş ediliyor, ona göre telpadan sipariş ediliyor ve ürünler dağıtılıyor. Şanslıysanız eski partilerden fazla gelen ürün gönderiliyor. YNS de kazanç satılan ürün başına %5 dir. Ürünün türkiyeye geliş fiyatı 450 TL civarı telpanın yapmış olduğu açgözlülükten dolayı 699 TL ye satılıyor. Telpa da toptan satışlarda az miktar kâr ekleyip satıyor. YNS nin bu işten kazancı çok değil. YNS de dis. olarak çalışan iki arkadaşım var onlardan aldığım bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

Hocam bugün alsak ne zaman kargolanir

12-14 Ocak arasında kargolanır en geç hocam

www.ynsmagazacilik.com/885146

Distribütör id: 885146

Ürün linki:http://www.ynsmagazacilik.com/urun-detay.php?Id=1476

merhaba bu yns magazacılıkta telefon stoklarda gorunuyor satın aldıgımız taktırde normal sartlarda o gun kargoya verılmesı gerekmıyormu. 10 gun sonra gelmesı cok sacma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• adem1996 A kullanıcısına yanıt
    engineercaan arkadasim cevaplamis sorunuzu hocam. Kendisine tesekkur ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanncl -- 2 Ocak 2014; 8:59:11 >
  • makovad kullanıcısına yanıt
    Saçma birşey yok hocam kampanyali urun çok satiliyor dolayisiyla tedarikçi ve Yns urun gönderilerinin 10 is gününde anca yetiştire biliyor demekki ve urun aciklamasinda bunu belirtmiş almak isteyen de bunu bilerek aliyor kandirmaca yok hem 580 lira hem ayni gun kargo olsaydi sizce başka firmalar en basta da telpa 700 liradan nasil urun satacakti her gulun dikeni var bu durumda ya zamani sorun etmeyeceğiz ya da parayi sorun etmeyeceğiz ortasi yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanncl -- 2 Ocak 2014; 9:07:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

Saçma birşey yok hocam kampanyali urun çok satiliyor dolayisiyla tedarikçi ve Yns urun gönderilerinin 10 is gününde anca yetiştire biliyor demekki ve urun aciklamasinda bunu belirtmiş almak isteyen de bunu bilerek aliyor kandirmaca yok hem 580 lira hem ayni gun kargo olsaydi sizce başka firmalar en basta da telpa 700 liradan nasil urun satacakti her gulun dikeni var bu durumda ya zamani sorun etmeyeceğiz ya da parayi sorun etmeyeceğiz ortasi yok maalesef.

ilginç ve agresif bir yorum. Tşkler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makovad kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Estağfurullah aciklayici bir yorum yaptim kesinlikle agresiflik söz konusu degil

• YNS mağazacılık telefonlarına cevap verilmiyor. Problem mi var?
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.