Şimdi Ara

General Mobile Discovery için Sıcak Fırsatlar (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.153
Cevap
52
Favori
222.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bende YNS Mağzacılıktan Enpara ile sipariş verdim.
  • 31 Araşıkta Enpara bitmedi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

31 Araşıkta Enpara bitmedi mi

evet %20 iadesi bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 1 Ocak 2014; 11:01:12 >
  • bazı arkadaşlar yazmış enparayla şuna geldi diyede para iadesi bitti ne fiyata almıssanız o.
  • O yazan arkadaşlar31 aralikta aldi hocam iadelerini alirlar

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanncl

4 gb lar beyaz 16 gb lar siyah kutuda geliyor hocam.

Merhaba ben de az önce bir tane sipariş verdim ***** ÇAKIR adına. İlgilenirseniz sevinirim.
  • blackmourning B kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam

• cep telefonuna otv zammı gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Arkadaşlar yeni parti ürün alan arkadaşlar ekranın IPS olup olmadığını test edebildi mi acaba ? Bende bugün sipariş vermeyi düşünüyorum ama bu konu beni biraz kararsız kalmama sebep oluyor.

aynen bende bunu merak ediyorum. Tam almaya karar verdim ekranların ips olmadığı söyleniyor. Bir video da iki ekranı karşılaştırdılar gerçekten yeni cihazların ekranı yandan bakınca renkler karışıyor. Böyleyse almak istemiyorum açıkcası. uyuz olurum enayi yerine koymaya çalışıyorlar.
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    o TFT ekranlar sadece bi seri de kullanılmış..yeni ve ya eski seri olarak ayırmak doğru olmaz..benim bildiğim sadece bi seri de böyle bir sıkıntı olmuş..yeni alan arkadaşlarım var yns'den,n11'den, telefon bayilerinden ama hiçbirinin ekranı TFT değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Arkadaşlar yeni parti ürün alan arkadaşlar ekranın IPS olup olmadığını test edebildi mi acaba ? Bende bugün sipariş vermeyi düşünüyorum ama bu konu beni biraz kararsız kalmama sebep oluyor.

aynen bende bunu merak ediyorum. Tam almaya karar verdim ekranların ips olmadığı söyleniyor. Bir video da iki ekranı karşılaştırdılar gerçekten yeni cihazların ekranı yandan bakınca renkler karışıyor. Böyleyse almak istemiyorum açıkcası. uyuz olurum enayi yerine koymaya çalışıyorlar.

Artık ürünleri gelen arkadaşlar bu konuda bir inceleme yapıp imkan dahilinde videolu şekilde paylaşırlarsa seviniriz. IPS ekran yoksa bende ürünü normal satış fiyatının altında satarım. Enpara ile aldığım için zarar etmem hemde bunu bilerek alan arkadaş ucuza almış olur.

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni serimi?Ekran koruyucusu üzerine yapışık mı geldi? Soket sorunu halledilmişmi?
  • batarist B kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum ambalajını ve telpa etiketini açmadım. Üzerindeki seri no ile faturadaki aynı siyah orjinal bir kutu.AmA bu firmadan alan diğer arkadaşlar yeni seri olduğunu söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Hocam yeni serimi?Ekran koruyucusu üzerine yapışık mı geldi? Soket sorunu halledilmişmi?

ben eskisinide aldım , yenisinide. yenisinde ekran koruyucu üstüne onun üstünde reklam naylonu var:D
    yenisinde birde ön tarafa general mobile yazıyor. soket sorunu dediğiniz ne herkes bunu konusuyo , ne geçen ay aldıgım eski tipte nede yeni aldıgımda göremedim öyle bi sorun.
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Anlatılanlara göre yeni seri olması gerekiyor. Siyah kutuda, içindeki bütün aksesuarlar beyaz olarak geldi. Telefonun rengi siyah. Ekranda ekran koruyucusu vardı ve GENERAL MOBILE yazıyor. Bu koruyucunun üzerinde ekranın ortasında, telefonun genel fonksiyonlarını tanıtan bir çıkartma vardı. Daha önce galaxy s3 kullanıyordum, şarj soketi konusunda ondan bir farkını göremedim. Kolay oturuyor ve kablosu yumuşaktı.
  • 16 gb en uygun nekadara alabiliyorsunuz ?
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    osmanyasar @ hocam, "Siyah kutuda" demişsiniz ! Ben bi kaç gündür telefonculara bakıyorum ama hiç siyah kutu olanını görmedim ! Hep beyaz kutuydu ) içinde ki telefon siyah - beyaz farketmez ) Siz nerede gördnüz siyah kutu olanını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarist

osmanyasar @ hocam, "Siyah kutuda" demişsiniz ! Ben bi kaç gündür telefonculara bakıyorum ama hiç siyah kutu olanını görmedim ! Hep beyaz kutuydu ) içinde ki telefon siyah - beyaz farketmez ) Siz nerede gördnüz siyah kutu olanını ?

onlar 4 gbdır

• inexo kullanıcısına yanıt
    "onlar 4gbdır" derken, Siyah mı, beyaz kutudan mı bahsediyorsunuz ?

BEn hem 4gb hem de 16 gb vaktım. Hiç siyah kutu göremedim. Acaba eski parti ürünlerini mi gösterdiler bana ???
  • Şu anda benim gördüklerim 4gb olanlarının hepsi beyaz kutulu.16gb olanlar ise hepsi siyah kutulu olarak geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.