Şimdi Ara

General Mobile Discovery - Güncelleme - 08.10.2013 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
23.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 58 de kaldı halbuki ne güzel ilerliyordu ne yapcaz şimdi bekleyelim mi?
  • Güncelleme mmükemmel beyler tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de 60.64 de kaldı kafayı yicen neden böyle oluyor bu :S
  • Güncellemeyi sabah 6 bucukta jet hızıyla indirip kurdum. İlk dikkatimi çeken ortadaki discovery logolu ana menü, yani uygulamalar tuşu değişmiş. Onun dişinda kullanımda pek fark yok gibi. Bir de telefon hala tamamen Türkçe degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superminator -- 9 Ekim 2013; 14:14:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paganini58

quote:

Orijinalden alıntı: mobyydick

arkadaşlar guncelleme yaparken hala 39 mb lık en eski güncellemeyi görüyor telefon ve indirmiyor %0 da kalıyor.dosyayı indirim sd karta atıyorum ve manule güncelleme yapıyorum " geçersiz dosya, lütfen etkin günceleme paketini yeniden seçin ve güncelleyin" die bi uyarı veriyor ve güncellemiyor. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varmı ? Teşekkürler

Aynı sıkıntı bende de var birisi bir yol gösterse çok güzel olacak arkadaşlar

39 mb lık eski güncellemeyi önce yaptıktan sonra tekrar sistem güncelleştirmeye girin yeni güncellme görünecektir.Manuel yapılmamasının nedeni de bu.Yani ilk güncellemeyi yapmadan 2.güncelleme manuel olarak yapılınca geçersiz paket yazıyor.

• @emrdmr1 Benim cihazımı daha dün aldım en son gelen kargodan çıkartılıp verildi bana. Üzerinde ki sürümü kontrol ettiğimde bu günellemeden önceki güncellemeyi aldığını gördüm. Cihazım 16 gb versiyonu siyah ve hiç bir şekilde manuel güncelleme yapamadım. Mecbur sabredip bekliyoruz. Dün bu zamanlar başladığım güncelleme download dosyası şu an itibari ile hala %88 de sanırım beklemekten başka bir çaremiz kalmadı sizin önerilerinizden sonra ...
  • Paganini58 P kullanıcısına yanıt
    çok fazla indirme olunca ister istemez yavaşladı tabi. beklemenizi tavsiye ederiz.
  • kardeşim selamun aleykum 2 sorum olacak birincisi telefonuma root yetkisi sizce vereyim mi vermeyeyim mi 2.cisi ise indirdikten sonra usb ile güncelleme mümkünmüdür usb ile sd kart içine atıp oradan telefonla o dosyaya tıkladığım zaman güncelleme gerçekleşir mi acaba ? teşekkür ederim
  • güncellemeden sonra yaşanan problem.

sistem güncelleme açılmak istendiğinde siyah ekranda kalıyor.

bu sorunu yaşayan var mı? çözümü nedir?
  • Sabah 09:00 da başlattığım güncelleme 16:00 da hala %50 deydi. İptal edip güncelleme dosyasını indirip yerelden güncelleme yaptım. Sıra telefonu yeniden root yapmada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter_06 -- 9 Ekim 2013; 16:32:34 >
  • Sistem guncelledikten sonra telefonunu actim ve sistem güncelleme uygulamasına girdiğimde karsima bembeyaz ekran geliyor çözümünü bilen var mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: koray94bjk

Sistem guncelledikten sonra telefonunu actim ve sistem güncelleme uygulamasına girdiğimde karsima bembeyaz ekran geliyor çözümünü bilen var mi acaba ?

fabrika ayarlarına dönmende fayda var.
  • beyler benim guncellemeden sonra sismem gjncellw.esi kismi acilmiyor sizce nedendir.

zip olarak indirim yukledim. yuklenirken androin simgesinde umlem isareti cikti sonra pil cikarttim yeniden baslattim ve bu eefer kurmaya basladi sanirim 4 den basladi yada hizli gecti fakat su anda sistem guncellemesi kismi calismiyor... simsiyah ekran duruyor.

yardimlarinizi bekliyorum.

• Yeni guncellemeden snra kamerada çekim yapmadan galeriye gecirmiyor

• quote:

Arkadaşlar telefondan da inmiyor, verdiğiniz linklerden indirdiğim dosya ile güncelleme yapmak istediğimde uyarı verip güncellemiyor nerede bir eksiklik var acababilgi verir seniz sevinirim ya da başka bir yöntemi cihaz siyah 16 gb modeli saygılar...

evet zip olarak indirdik ama nasıl kuracağız bunu telefona...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacikomadrid

quote:

Arkadaşlar telefondan da inmiyor, verdiğiniz linklerden indirdiğim dosya ile güncelleme yapmak istediğimde uyarı verip güncellemiyor nerede bir eksiklik var acababilgi verir seniz sevinirim ya da başka bir yöntemi cihaz siyah 16 gb modeli saygılar...

evet zip olarak indirdik ama nasıl kuracağız bunu telefona...

zipi sd karta atacaksınız, sistem güncelleme menüsüne gireceksiniz güncelleme aramadan soldaki seçenekler tuşuna basıp hariciden yükle deyip yukarıdan dosya sd kartın içinden zipi göstereceksiniz.

Benim cihaz rootlu olduğu için sp flash ile geri dönmem lazım lakin istediğim konuyu bulamadım. 30 küsür mb güncelleme buluyordu hani ozankardeşin mi cyberkhan'ın konusu muydu güncel halini yedeklemişlerdi romun o konuyu bilen varsa link verebilir mi?

• Mesaj bildirim olayı çözülmemiş mi beyler acil cevap bekliyorum bildirim ışıgı gibi bişey nasıl yapmazlar hala !
  • Bu yeni guncellemede zil sesini kendin de secemiyorsun galiba yerel disk bos diyor ???

• quote:

Orijinalden alıntı: cehesto

onu size özel msj atıym forumda onu paylaşmam suç olabilr :)

Bana da atar mısınız rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Fiber

quote:

Orijinalden alıntı: cehesto

onu size özel msj atıym forumda onu paylaşmam suç olabilr :)

Bana da atar mısınız rica etsem

Gönderdim hocam. :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.