Şimdi Ara

General Mobile Discovery - Güncelleme - 08.10.2013 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
23.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba benim telefonumda güncelle dediğimde AĞ PROBLEMİ diyor elle güncellme yapmak istediğimde telefona atıyorum o zamanda geçersiz dosya diyor sizce ne yapmalıyım
  • Tele yeni güncelleme gelmiş.
  • Selam arkadaşlar bende gm discovery kullanıyorum 16gb olanından güncellemeyi sorunsuz olarak yaptı. 32 gb hafıza kartı da taktım sorunsuz şekilde çalıştırıyor sandisk class 10 biraz makinayı zorladım kasma v.s yapmıyor gayet hızlı ve seri internet girişine zaten söz edilemez gayet güzel. oyunlarda donma v.s de yaşamadım bence fiyatına göre alınabilecek bir telefon
  • Merhabalar en son yaptığım güncellemeDen sonra cameradaki flash falan kalkmış görünce sinirlendim ve stock rom yüklemeye çalıştım,ama ilk denemem başarılı olmadı telefon brick oldu siyah ekran ve açılmama sorunu baş gösterdi (bataryayı çıkarma kısmına dikkat etmemiştim)meğerse bataryanın çıkması gerekiyormuş bende çıkarmadığım için romu yüklemeye çalışırken açılır kapanır gibi oldu ve sorun olmuştu daha sonra tesadüfen bataryayı çıkarınca stock rom yüklendi.(öfke ile kalkan zararla otururmuş)

S4 romunu yüklemeyi düşünüyorum ama ondada bazı forumlarda sıkıntı ve problemler olduğunu okudum ve galiba s4 romu için telefonu root etmek gerekiyor ve ben root ve unroot olayından pek anlamadığım için şimdilik biraz bekleme taraftarıyım,paylaşımlarıdan faydalandığım @cavit arkadaşımıza teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 1 Aralık 2013; 19:52:50 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.