Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ELİTE & LİTE KULLANICI YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes yorumlarını yazabilir mi ?

• Kullanıyorum eliteyi çok iyi ve hızlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben merak ettim ve inceledim.Tamam çok iyi özellikleri var ama bir lg g2 kadar bile değil. Tamam 4K kayıt bile var ama iletişim sistemi hala 3G. Artık yeni tellerin hepsi 4G. Ayrıca veri aktarım hızı ve ekram ppi yı biraz düşük geldi bana.Tabi yorumları okudukça bilgilenicez.
  • Telefon gayet güzel arkadaşım kullanıyor çok mennun
  • Telefon performans açısından güzel herkes LG G2 ile kıyaslıyor ama Elite G2 kadar ısınıp performans kaybetmiyor. Bence donanımsal olarak bir eksiği yok ama yazılımsal olarak düzeltilmesi ve stabilitesinin biraz daha artırılması bu telefonu çok daha kullanışlı yapacaktır düşüncesindeyim.
  • Ben kullanıyorum. Cihazdan genel olarak memnunum fakat ahize sesi çok az. Ses son seviyede olmasına rağmen görüşme esnasında karşı tarafı duyabilmek için neredeyse telefon kulağıma kaçacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ben merak ettim ve inceledim.Tamam çok iyi özellikleri var ama bir lg g2 kadar bile değil. Tamam 4K kayıt bile var ama iletişim sistemi hala 3G. Artık yeni tellerin hepsi 4G. Ayrıca veri aktarım hızı ve ekram ppi yı biraz düşük geldi bana.Tabi yorumları okudukça bilgilenicez.

4k kayıt yok, sadece oynatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ben merak ettim ve inceledim.Tamam çok iyi özellikleri var ama bir lg g2 kadar bile değil. Tamam 4K kayıt bile var ama iletişim sistemi hala 3G. Artık yeni tellerin hepsi 4G. Ayrıca veri aktarım hızı ve ekram ppi yı biraz düşük geldi bana.Tabi yorumları okudukça bilgilenicez.

4k kayıt yok, sadece oynatıyor

O zman kötü. Neden diyecek olursan telefon kıyaslama sitelerinde video çözünürlüğü 4K diye belirtmiş.Dememişki sadece oynatır record edemez diye.
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    yahu önce düşünün sonra yazın. türkiye'de 4g mi var ki 3g-4g muhabbeti yapıyorsun?

bir de cidden merak ediyorum 4k çekim yapmaktaki amaç ne? sanırım beyazperdede oynatacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revision -- 21 Haziran 2014; 3:53:51 >
  • Hayret bu konuyu basmamış çöpcüler. Burdan biz kullanmayanların yorumları yerine kullanıcıların yorum yapması daha faydalı olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

yahu önce düşünün sonra yazın. türkiye'de 4g mi var ki 3g-4g muhabbeti yapıyorsun?

bir de cidden merak ediyorum 4k çekim yapmaktaki amaç ne? sanırım beyazperdede oynatacaksınız..

Evet haklısın 4g yok ama bu teknoloji öyle hızlı ilerliyorki 4g ye geçme olayı öyle hayal falan değil artık. Kaldıki daha yeni bir tel çıkarıyorsan en son teknolojiyi içereceksin. Ama adamlar telefona fiyat bicerken 4g teknolojisi ve 4k çözünürlük içeren telefonlarla neredeyse aynı istiyorlar.

Birde şu 4K olayını anlamıyorum. DSLR makinelerde bile bu özellik doğru dürüst yokken telefonlara bunu koyma arzusu neden.Sanırım arz talepden kaynaklanıyor.Bu arada benim 4k yokmuş dememde firmanın telefon özelliklerinde 4K var diyerek yanılmaları.Halbuki yokmuş.Ama beyazperdede oynatacak olanlarda olabilir :)

• ayın 20 ünde elazığ teknosa mağzasın dan ücretini peşin ödeyerek aldığım elite pazartesi 23 ünde elime ulaştı
    gün boyu ınceleme fırsatım olmamıstı gece evde detaylı ıncelediğimde telefonun üst led ışığı ve ekran arasındaki birleşim çizgisinde boşluk olduğunu fark ettim bildiğin üstten bastırıldığında kapanan bir boşluk
    bugun yani 24 ünde geri götürdüm ve değişim için aldılar piyasada beyaz modeli olamadığı içinde bekleyeceğim sanrım bir süre
    bu şekilde defo larlar karşılaşanlar olmuş mu? bir bilginiz var mı?
    ve en son olarak bu şekilde bilgilendirmeler de yaparsanız telefonu ilk aldıkları zaman iyice incelemeleri için sonra çok üzülüyor insan.
  • bende discovert elite kullanıyorum telefon gayet iyi sadece pil ömrü biraz daha uzun olabilirdi onun dısında telefon cok süper 4.4.2 kit kat la daha stabil bir telefon olacak 10 üzerinde 7.5
  • son model donanım en eskı model yazılım..
    amiral gemisine hıc mı hıc yakısmıyor...
  • Salı günü değişime gönderdiğim telefonumu cuma günü teslim aldım gelen cihaz da herhangi bir problem yok

fakat şunu sormak istiyorum hiçbir program kurmadan direk antunu kurdum ve aldığım puan 33956

netteki incelemelerde daha yükseklerini görmüştüm

siz kaç puan alıyorsunuz acaba?

Onun dışında hiç bir problemim yok telefonla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: daidolas

Salı günü değişime gönderdiğim telefonumu cuma günü teslim aldım gelen cihaz da herhangi bir problem yok

fakat şunu sormak istiyorum hiçbir program kurmadan direk antunu kurdum ve aldığım puan 33956

netteki incelemelerde daha yükseklerini görmüştüm

siz kaç puan alıyorsunuz acaba?

Onun dışında hiç bir problemim yok telefonla ilgili

Hocam niçin yolladınız değişime
  • BlackNigga kullanıcısına yanıt
    3 mesaj üstte sebebim yazıyor
  • Birkaç gündür kullaniyorun çok memnunum ama batarya telefona yetersiz kaliyor

• Beyler lite versiyonu almak istesek bulma şansımız var mı?

• kinay16 K kullanıcısına yanıt
    Vodofonede lite versiyonunu rahatlıkla bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.