Şimdi Ara

General Mobile’dan 100 milyon TL’lik “yerli ve milli” cep telefonu yatırımı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
14.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toplasan 15m$ dan hallice - çinde ilk 10 dışı üretici blile yıllık bunun 2 katı yatırımı vardır :D

• Gm 5 plus zedeyim. Almayacam demiştim bir daha. Yine milli duygularım kabardı. Telefon değiştireceğimde amiral gemisi modelini incelerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    İnşallah akılları başlarına gelirde tüketim toplumu değil üretim toplumu oluruz. Ama 16 sene de onca badire atlatıp hala harcarsan kazanırız kafasıyla gidecekler gibi duruyor.
  • Ne güzel pardus var dı Tübitakta kendi kendimize yapıyorduk. sonra debian a geçildi. Eski sistem gerçekten siyasi kaygılar siyasi kavgalar eş dost kıyakları olmadan sürdürülebilse belki mobile de android alternatifi olabilirdi.
  • 10 Milyon TL'sini şarj ile ilgili problemlere ayırırsanız bir adım atmış olursunuz.

• Hocam bu işe girenler de elbet biliyor bunu ama bir anda tamamen bağımsız olmayı beklememek lazım. Huawei, Xiaomi vs. buralara bir anda gelmediler. Bir yerden başlamak lazım.
    GM hiç kullanmadım ama maalesef hakkında kötü yorumlar okumuştum (servis ve yazılım konusunda). Müşteri memnuniyetini yüksek tutarlarsa alıp yürüyebilirler bence.
  • Daha yazılım güncellemekten aciz firma 10 fabrika kursa ne kurmasa ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k çeken çamur grisi değil de canlı renk çeken kamera çıkarsınlar direk alırım ha şu an ihtiyacım olsa general mobile alırım da biraz daha üst sınıf çıkmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli üretim cep telefonundan ötv nin kaldirilmasi lazim

• Yerli bir çok elektronik üründen ötv nin kalkması lazım.

• Amiral gemisi üretmek daha mantıklı. Artık ara modellere çok fazla talep olmuyor hele ki bilinmeyen markaların ara modellerine. Alan en iyisini alırım diyor. Helal olsun önemli bir yatırım. Yakından tanıdığım bir şirket, malzeme kalitesi çok iyi değil ama fiyat performans açısından güzel cihazları var.

• Xiomi.huwai.oneplus.oppo.maizu.dodge.be bu telefonları seviyorum abi şuan elimdeki telefon xiomi,

• bunlara da gün doğdu, su akarken küpünü doldurmaca.

• Her şey tamam da neyin argesini yapıyorlar onu merak ettim. Ürettikleri bir şey yok ki sadece montaj yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aselsan cam üretecek !!! kamera üreecek !!! cpu da üretirse mediateki geçen iyi olur.. onları toplasınlar sonra..

• bir yandan gökten yağan yağmuru para ile satıyor devlet.. 2005e göre su fiyatı o biçim katlamıştı 4.5tl olmuştu.. 2006dan 2014e hesap yaptım.. dolar kuruna göre bile çok pahalıydı... belediyeye mesaj attım zam değil indirim yaptık dedi sonra bir daha msg attım baktım bloklamışlar.. artık susasım geliyor hiç konuşmak ve yazmak istemiyor içim...

• Ya illa karalıcaklarya “anteni fijiden geliyeeahh” ulan oğlum koskoca Mercedes tüm parçalarını kendi üretim tesislerindemi üretiyor? Bak çalıştığım fabrikada far üretiliyor ve ford renault hyundai gibi markaların farları Türkiyede üretiliyor hemde bizim fabrikanın marka etiketi ile o zaman bu firmalarda fransız amerikan değil yerli değil!

• Isterse 100 trilyon TL'LİK yatırım yapsın rezalet firma. Babamda Türk markası falan diye aldı bunu beni dinlemeyip telefon 3 defa servise gitti tamir olmadan geldi. En son bir daha yolladım dilekçe yazıp yine olmazsa dava açarım diye ana kartı değiştirip sorunu çözdüler. Sonuç olarak 1 yıl telefonu kullanamadik yerine Başka telefon aldık. Eminim bir daha almayi düşünmeyecek babam

• Önce Huawei şirketine baksınlar. Adamlar büyük bir telekom şirketi. 2007'de Cebit hannover'de 15 otobüs Huawei logosu gördüm. Adamlar telekom sektöründe öncü oldular bu süreç zarfında. Büyük gelişme yaşadılar. Mobil sektöre sonradan daldılar. Gayet de iyi gidiyorlar bence. Kendi işlemcileri vb var. Hatta Çin'de whatsapp yasak. Line ile haberleşiyor herkes. Ama VPN ile whatsapp erişimi sağlanabiliyormuş.

Ben bu gelişmeyi olumlu görsem de ne yalan söyleyeyim sütten ağzı yanan misali üfleyerek ilerlemekte fayda görüyorum. Amiral gemisiymiş vs. Yapmayın gençler. Her şey yüksek işlemci yüksek GPU , CAT 16 felan değil. İhtiyaca uygun cihazlar üretmeli GM.

İddialı bir cihaz da yapabilir, orta segment de. Giriş segmenti de. 3-5 model yeterli. Bekleyelim görelim.
  • Zamanında Nokia, Volvo vs. satılırken izlemeselerdi keşke...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.