Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
24.107
Cevap
239
Favori
830.168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
Giriş
    352 Mesaj
    Arkadaşlar google sayfasında bizim telefon gelmiş ancak dual mı tek sim için mi belli değil.
    |
    |

Çok hafif kasmalar var. Genelde ayarlar menüsünde kasma oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Giresunlufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkisi de var.

|
    |
    Technomaniac Gm 4G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefona sim takmadan neleri kontrol etmeliyim?
    Hangi guncellemeleri yapmaliyim? En stabil hangisi?

Belki merak eden olur, telefonu hepsiburadadan, koycebine saticisindan kargo dahil 670 liraya aldım.

Sabah yükledim. Hafif kasma var ama bir formatla gider. Hiçbirşey silinmedi. Sıfırlasak yağ gibi akar.

|
    |
    ens1806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Yarbay
    5841 Mesaj
    Valla helal olsun general mobile biz daha 6.0.1 i otadan alamadik siz android 7 i beta olarak aliyosunuz

Andoid One gerçekten harika.

|
    |
    VioLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Bende betaya katildim. Guncelleme uyarisi hemen geldi. Fakat suan Wi-Fi olmadigi icin indirme imkanim yok. Yarin belki.

|
    |
    Hastamisiniz neden beta ile ugrasiyorsunuz. Android sisteminin yuzde2 6.0da keyfini cikarin bunun zamani gelince 7yi de yukleriz. Zaten 7 muhtemeneln son guncelleme olacak 4g ye. Okadar acele etmeyin yani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Kurdum sdk lara göz gezdiriyorum geliştiriciler için neler yeni iyice kavradıktan sonra Doze On The Go ile alakalı açıklama yazacağım buraya. Doze'dan farkı telefon cebinizde ve hareket halindeyken dahi Doze modu aktifleştirebiliyor. 6.0 da bu yoktu sadece sabit durduğu zamanlar doze mode aktif oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooL_ROMEO -- 11 Mart 2016; 10:47:07 >
    |
    |

"Everything around you that you call life was made up by people that were no smarter than you.
    And you can change it, you can influence it…"
  • Yarbay
    2185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

telefona uymaz brick olunca gorursun geldiğini

Google gönderiyor kardeş ne saçmalıyorsun.Kayıt olduk Google amca yolladı.Sıfır sıkıntı

ha kusura bakma bende yeni gordum bilmiyordum da ben yuklemiyecem :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Google Play Store bende duruyor fakat bu ekran hoş olmamış mı?

Çok tatli olmuş :) Benimde iniyor. %50 civarinda. Hadi bakalim.

|
    |
    Mustafa Erpek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

İnsanlari yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoleon Bonaparte
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    bunu stock roma geçmeden yüklemek mümkün mü ?
    |
    |

Aksine bu linkteki General Mobile 4G linki yenidir bilindigi gibi once yoktu ! .

Ayrica ben dahil bircok kisi bireysel veya topluca eminim Android One da ilk ciktigi gunden beri imaj dosyalari neden yayinlanmiyor diye sikayetleri talepleri olmustur.

Belli ki TEST surumu icin hic olmazsa imaj dosyalari yayinlanmis.

Onemli olan hep dedigim gibi Nexus cihazlari gibi imaj ve donanim bilsenlerin de dhil oldugu tam kaynak kodlarin yayinlanmasidir ama halen yok .

Anlayamadigin idrak edemedigin sey bu ...

TELPA General Mobile i bizzat aramis hatta Profilo AVM deki merkezine gitmis gorevlilerle gorusmus biri olarak aci gercekleri ifade ediyorum .

Ayrcia Android One kapsaminda Donanimsal Radyo yani internetsiz radyo mecbur olmasi gerekirken neden sonradan kaldirildi !? TRT bandrolu odememek icin ..

Sonucta bu urun YERLI DEGIL . Merkezi e New York ta.

Turkiye ulke Muduru gibi kavramlar Samsung LG Sony gibi firmalar gibi ayni mantikla calisiyorlar.

Olaya genis acidan etraflica ele alirsan tamamen hakli oldugumu ifade ederim .

Gelmis burda TEST icin sadece imaj dosyalari yayinlanmis diye sanki Android 6.0.1 ve oncekilerine donuk imajlarin arsivi ve ayrica driver bilesen kayna kod binary leri de varmis gibi Nexus gibidir fark yoktur DEMEK TUKETICI YANILTMAKTIR ! ...

KESKE OLSA DA ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 11 Mart 2016; 12:22:37 >
    |
    |
    Jamiryov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1343 Mesaj

Hocam tamam devam et sen kendini haklı görmeye, gerçekler burada ortada. Link de verdim. Sen hala bıdı bıdı ediyorsun

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14338 Mesaj

https://developers.google.com/android/nexus/images

https://developers.google.com/android/nexus/drivers

Hani nerde Nexus gibi ilgili dosyalar ?!! ...

Android One icin boyle Image ve Binary dosyalari arsivlenmedigi surece Nexus gibi degildir .

Zaten aynisini beklemek yersiz olurdu .

Sen bidi bidi dedigin seyleri anlamamissin.

Radyo guncelleme ile geldi sonra da edebiyen Kernel ile calismamasi icin yamalandi TELPA istegi dogrultusunda TRT ye birkac dolar odememek icin di ... Yoksa Google Android One icin Donanimsal Offline Radyo uygulamasi vardir yardim dosyalari Turkcesinde bile halen var !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 11 Mart 2016; 12:47:18 >
    |
    |
    Jamiryov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.