Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dikkatli bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Android One OTA linkleri veya imaj dosyalarini kendi sitelerinde yayinlama Android One larda ozellikle bizimkilerde dahi malesef yoktur .

Android One hicbir zaman donanim hari yazilimsal olarak tam manasiyla herseyiyle yayinlamayacak kapali STOCK Android ROM lardir .

Nexus cihazlari gibi imaj dosyasi veya donanim bilesen driver kaynak kodlari filan Android ONE larda yoktur malesef .

O yuzden bir Nexus cihazi gibi hizmet alamaz. Sadece gunceleme ayni aylarda aliyor o kadar ...

TELPA General Mobile ile de gorustum sahsen Nexus lar gibi hizmetimiz yok paylasmiyoruz dediler ...

Çok bilmiş konuşmanın acı sonuçları arkadaşım. Az evvel cihazıma N beta sürümünü yükledim. Hani o hiç bir zaman yayımlanmayacak dediğin factory image dosyası da ;

Bu da kaynak linki :http://developer.android.com/preview/download.html

Demek ki öyle herşeyi biliyor gibi HİÇ BİR ZAMAN, ASLA demeyeceksin. General Mobile an itibari ile Nexus gibidir herşeyiyle.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firesea -- 11 Mart 2016; 9:07:29 >
  • Dün akşam Android N Beta Sürümü için kayıt yapmıştım, sabah güncellemeyi denetledim ve şu an Beta Sürümü indirme uyarısı geldi ... Ne yapsam ki?

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firesea -- 11 Mart 2016; 9:51:11 >

• Arkadaşlar google sayfasında bizim telefon gelmiş ancak dual mı tek sim için mi belli değil.
  • Çok hafif kasmalar var. Genelde ayarlar menüsünde kasma oluyor.

• Technomaniac Gm 4G T kullanıcısına yanıt
    İkisi de var.

• Merhaba, birkaç saat sonra telefonu kargodan teslim alacağım. Baslangicta sim kart takmadan kod kullanarak ölü piksel testini nasil yapıyorduk? Ayrica birkac sorum var cevaplarsaniz sevinirim?

Telefona sim takmadan neleri kontrol etmeliyim?
    Hangi guncellemeleri yapmaliyim? En stabil hangisi?

Belki merak eden olur, telefonu hepsiburadadan, koycebine saticisindan kargo dahil 670 liraya aldım.

• ens1806 E kullanıcısına yanıt
    Sabah yükledim. Hafif kasma var ama bir formatla gider. Hiçbirşey silinmedi. Sıfırlasak yağ gibi akar.

• Valla helal olsun general mobile biz daha 6.0.1 i otadan alamadik siz android 7 i beta olarak aliyosunuz

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Andoid One gerçekten harika.

• Bende betaya katildim. Guncelleme uyarisi hemen geldi. Fakat suan Wi-Fi olmadigi icin indirme imkanim yok. Yarin belki.

• Hastamisiniz neden beta ile ugrasiyorsunuz. Android sisteminin yuzde2 6.0da keyfini cikarin bunun zamani gelince 7yi de yukleriz. Zaten 7 muhtemeneln son guncelleme olacak 4g ye. Okadar acele etmeyin yani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece yukledim betayi gayet hoş,ama daha ham test sureci cunku,simdilik ayarlar kısmında sikinti var.biraz telefon donuyir gibi oluyor.merak etmeyin begenmezseniz eski surume gecebiliyorsunuz

• Kurdum sdk lara göz gezdiriyorum geliştiriciler için neler yeni iyice kavradıktan sonra Doze On The Go ile alakalı açıklama yazacağım buraya. Doze'dan farkı telefon cebinizde ve hareket halindeyken dahi Doze modu aktifleştirebiliyor. 6.0 da bu yoktu sadece sabit durduğu zamanlar doze mode aktif oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooL_ROMEO -- 11 Mart 2016; 10:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

telefona uymaz brick olunca gorursun geldiğini

Google gönderiyor kardeş ne saçmalıyorsun.Kayıt olduk Google amca yolladı.Sıfır sıkıntı

ha kusura bakma bende yeni gordum bilmiyordum da ben yuklemiyecem :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu wifi nin çok şarj çekme sorununu çözen var mı anasayfadakileri yaptım değişen bişey yok hala

• Google Play Store bende duruyor fakat bu ekran hoş olmamış mı?
  • Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Çok tatli olmuş :) Benimde iniyor. %50 civarinda. Hadi bakalim.

• Android n için nasıl kayıt oluyoruz, bilen bi arkadaş açıklayabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.