Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yazacaklarım sahih bilgi değil, şu ana kadar okudum sadece. Henüz telefonu edinemedim. Çift sim ve tek sim arasındaki farklar hakkında bilgilendirme bekliyorum ben de. Yalnız okuduğum ve aklımda kalanlarca yanıtlayayım; Android 6 yüzünden değil, muhtemelen cihaz yüzünden problem olmuştur. Bildiğim kadarıyla Android bir alt sürümü destekleyecek şekilde ilerliyor. Geri çevirme şansı var. Güncellemeler gelecek yazılmıştı önceki sayfalarda ya da diğer okuduğum forumların birinde. Güncellemelerle stabil hale gelmesini bekliyoruz zaten, gelmemesi yanlış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoorno

Hocam yazacaklarım sahih bilgi değil, şu ana kadar okudum sadece. Henüz telefonu edinemedim. Çift sim ve tek sim arasındaki farklar hakkında bilgilendirme bekliyorum ben de. Yalnız okuduğum ve aklımda kalanlarca yanıtlayayım; Android 6 yüzünden değil, muhtemelen cihaz yüzünden problem olmuştur. Bildiğim kadarıyla Android bir alt sürümü destekleyecek şekilde ilerliyor. Geri çevirme şansı var. Güncellemeler gelecek yazılmıştı önceki sayfalarda ya da diğer okuduğum forumların birinde. Güncellemelerle stabil hale gelmesini bekliyoruz zaten, gelmemesi yanlış olur.

Saol hocam cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar su sistem arayuzu ayarlayicisinin anahtar işareti çıkmıyor bende.bunun bir çözümü var mi.hanı su pil yüzdesi gece modunun falan olduğu yer

• Android n indirdikten sonra yeniden başlatınca hata verdi, pili çıkarıp taktım şimdi indirmeyi yeniden baslattim

• Şu ana kadar stabilite sorunu yaşadığınız bir uygulama var mı ?

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Dostum fotoğrafları kaldırırmısın beta fotosu paylaşmak yasak.

• CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    Uygulama fotoğrafını kaldırdım. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nickli1 N kullanıcısına yanıt
    Chrome dhmobil fotograflar

• Android N'de bildirim paneli çok hoş olmuş bence. Gelen bildirimlerin birleşmesi çok iyi olmuş. Bölünmüş ekran güzel çalışıyor ama ekran ufak olduğu için pek kullanışlı değil. Ayarlar menüsünde başlıkların altında ufak ufak bilgilerin yazması gerçekten güzel. En çok bildirim panelini sevdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 11 Mart 2016; 20:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

N sürümü için telefonu sıfırlamak şart galiba çünkü sıfırlamadan biraz kullanayım dedim stabil değildi takılmalar oluyordu sıfırladım yağ gibi aktı sorun yok.

Sıfırlamadan bile gayet iyi aslında. Sıfırlamak istemiyorum. Çok sorun yok.

• Bugün bende yukledim arkadaşlar herhangi bir sıkıntı yok tek aklıma takılan instagram açınca resimdeki gibi yazılar çıkıyor aynı sorunu yaşayan var mi acaba
    Bu mesaja eklenen görseller:

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• Çift ekran olayı yıllardır Samsung telefonlanda var, pek kullanmadım bu zamana kadar.

Pil ve dokunmatik hassasiyeti, yada stabileteden bahsedin, fark var mı 6,0,1 e göre ?
  • hocam sönük vs dedinizya ekran iptal ettim mart i yukledim 6 dayim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

N sürümü için telefonu sıfırlamak şart galiba çünkü sıfırlamadan biraz kullanayım dedim stabil değildi takılmalar oluyordu sıfırladım yağ gibi aktı sorun yok.

Aslında böyle önemli sürüm geçişlerinde en mantıklısı sıfırdan yüklemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

hocam sönük vs dedinizya ekran iptal ettim mart i yukledim 6 dayim :D

Yeniden başlatınca düzeldi. Çok merak etmiyorsanız yüklemenizi önermiyorum zaten. Ben meraktan yükledim. Memnunum şimdilik.

• quote:

quote:

quote:

Aslında böyle önemli sürüm geçişlerinde en mantıklısı sıfırdan yüklemek.

Aynen öyle. Ama şuan çok az takılma olduğu için gözüme batmıyor.

• Bende şimdi yukledim format attım bide format atınca bazı yerlerde telefon İngilizce kullandi format atmadan önce türkçe oluyordu ornek olarak bildirim çubuğuna mesaj geldiğinde hepsini sil yaziyodu format atmadan. attıktan sonra clear yazıyor yanı o battı gözüme su anlık bide klavye titreşimi artmış benim hissettiğim.
    Bildirim paneli çok güzel olmuş
    ayarlar değişik olmuş biraz ama kullana kullana alışabilecek durumda geliyorsunuz şimdilik bu kadar diyeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

hocam sönük vs dedinizya ekran iptal ettim mart i yukledim 6 dayim :D

Yeniden başlatınca düzeldi. Çok merak etmiyorsanız yüklemenizi önermiyorum zaten. Ben meraktan yükledim. Memnunum şimdilik.

Simdilik kalsin sdn nin incelemesini izledimde bazi hatalar var beta sonucta normal e geldiğinde yüklerim artik normal surum haziran temmuz gibi gelirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Bu mesajı kapatma imkanı yok sanırım, her açılışta çıkmakta.

Hocam galiba snapchat kullanıyorsunuz. Uygulamda hala sorun var mi düxelttiler mi yoksa nkendiniz bir cozummu buldunuz

• Android n de radyo calisiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.