Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girip arama kısmından kamera diye aratırsanız seçenek çıkıyor. Yeri değişmiş sadece, kaldırılmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kef

Ayarlara girip arama kısmından kamera diye aratırsanız seçenek çıkıyor. Yeri değişmiş sadece, kaldırılmamış.

Teşekkürler halletım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek simde 7.1.1 güncellemesi akşam oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar özür dilerim çok acele oldu konuyu okuyamıyorum hemen telefon almaam lazım bu telefonun kronik sorunu var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba. Başım dertte. Telefonun dahili hafızası dolunca içindeki dosyaları micro sd karta atıyım diye micro sd kartın içindekileri bilgisayara attım ve micro sd kartı biçimlendirdim. Şimdi ise micro sd kartı bilgisayar görmüyor ayrıca bilgisayardaki dosyaları tekrar micro sd karta kopyalayamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicotr -- 9 Aralık 2016; 13:1:2 >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Ekran sararması, fiziksel tuşların bozulması.

• 7.1.1 Güncellemesi hala gelmedi deli ederler adamı. Bu Google'ın da Türkiye için yaptığı hiçbir yenilik yok birader. Google uygulaması o kadar güncellendi değişen hiçbirşey yok. Google Play Müzik değişti hala Türkiye'de kapalı.

• Arkadaşlar tek sim olup güncelleme alan oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciyesimiz

Arkadaşlar tek sim olup güncelleme alan oldumu ?

Bana gelmedi

• Tek sim kart benim telefonda ama hala 7.1.1 güncellemesi gelmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcz_no

format işlemi uzun süren bir işlem zaten, eğer format işlemi devam ederken pili çıkardığın için, işletim sistemi çökmediyse, recoveryden wipe data /factory reset yoluyla tekrar format at belki düzelir. recoverye girmek için tel kapalı iken, ses yükseltme ve güç tuşuna basılı tutarak aç, komut yok diyen Android robot gelince tuşları bırak, güç tuşuna basılı tutup ses yükseltme tuşuna bir kere bas bırak. format işlemi ve sonrasında telin açılması normalden uzun sürer, o yüzden şarj azsa tel şarjda takılı olsun ve hemen açılacak diye beklentiye girme.
    olmazsa stock rom atarsın yada servise yollarsın. Geçmiş olsun.

Olayın format uzunluğu ile alakası yoktu. 30 dk Tepkisiz bekliyordu.. Komut yok hatasında yaptığım power tuşuna basılı tutup ses açmaya basınca wipe data partitions gibi işlemler devam etti. Sistem temiz kurulum yaptı. Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

Benim kamera da açılınca mavi ekran veriyor. Arka kamera ya geçmiyor

Bağlanma hatası veriyor

Napsam acaba ?

• nicotr kullanıcısına yanıt
    sd kartı telefonda, harici olarak tekrar biçimlendirmeyi dene, belki dahili olarak biçimlendirmiştir.

• Arkadaşlar merhaba, GM 4G telefonumda sorunlar bitmek bilmedi. Tuşu zor basıyor, ekran sarardı hadi bunlar neyse derken şimdi de internetinde problem var. Gerek dışarda mobil veriden bağlanırken gerek de evde WIFI'dan bağlanırken zaman zaman kopmalar yapıyo whatsapptan mesajlar geç iletiliyor geç geliyor, internet sayfalarını olsun internetle çalışan uygulamaları olsun internet yok diyip açmıyor. Sonra kendiliğinden düzeliyor 5-10sn içinde. Bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözebilirim?
  • Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon Chrome'da sinir edici boyutlarda takılmaya başladı. Donanım haberde her 2-3 konuda bir telefon kullanılamaz hale geliyor. Biraz bekleyince uygulamadan atiyor öyle düzeliyor. Gerçekten bıktırdı artık bu sorun. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Tahminlerime göre telefon donanım haberdeki smileyler sebebiyle takılıyor. Çünkü aynı sayfayı yenilersem yine takılıyor. Ne zaman gelse telefon direk takılıyor. Gerçekten illallah dedirdi artık umarım bir çözümü vardır. Ayrıca format da attım telefona hiçbir işe yaramadı. Guncellemesi de 7.0 şuan. Lütfen arkadaşlar bir cozum yoluna kavuşturun Gerçekten artık gına geldi dakka başı takılma falan.

• Fil Yutmus Boa Yılanı kullanıcısına yanıt
    Firefox kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebim59 -- 10 Aralık 2016; 4:11:2 >
  • Tek sim güncelleme almadım hala. Alan var mı?

• Pil yüzdesini 6.0 da görebiliyorduk. 7.0 da görmenin bi yolu var mı.

• Ben forum one team de yayınlanan romla tek hatlı telefonun güncellemesini yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

Pil yüzdesini 6.0 da görebiliyorduk. 7.0 da görmenin bi yolu var mı.

Ayni sekilde ayarlayabilirsiniz 7.1.1 de dahil...

• 
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.