Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz )
24.106
Cevap
239
Favori
830.038
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
Giriş
    758 Mesaj
    Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon Chrome'da sinir edici boyutlarda takılmaya başladı. Donanım haberde her 2-3 konuda bir telefon kullanılamaz hale geliyor. Biraz bekleyince uygulamadan atiyor öyle düzeliyor. Gerçekten bıktırdı artık bu sorun. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Tahminlerime göre telefon donanım haberdeki smileyler sebebiyle takılıyor. Çünkü aynı sayfayı yenilersem yine takılıyor. Ne zaman gelse telefon direk takılıyor. Gerçekten illallah dedirdi artık umarım bir çözümü vardır. Ayrıca format da attım telefona hiçbir işe yaramadı. Guncellemesi de 7.0 şuan. Lütfen arkadaşlar bir cozum yoluna kavuşturun Gerçekten artık gına geldi dakka başı takılma falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Firefox kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebim59 -- 10 Aralık 2016; 4:11:2 >
    |
    |
    Fil Yutmus Boa Yılanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Tek sim güncelleme almadım hala. Alan var mı?

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

Pil yüzdesini 6.0 da görebiliyorduk. 7.0 da görmenin bi yolu var mı.

Ayni sekilde ayarlayabilirsiniz 7.1.1 de dahil...

|
    |

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon Chrome'da sinir edici boyutlarda takılmaya başladı. Donanım haberde her 2-3 konuda bir telefon kullanılamaz hale geliyor. Biraz bekleyince uygulamadan atiyor öyle düzeliyor. Gerçekten bıktırdı artık bu sorun. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Tahminlerime göre telefon donanım haberdeki smileyler sebebiyle takılıyor. Çünkü aynı sayfayı yenilersem yine takılıyor. Ne zaman gelse telefon direk takılıyor. Gerçekten illallah dedirdi artık umarım bir çözümü vardır. Ayrıca format da attım telefona hiçbir işe yaramadı. Guncellemesi de 7.0 şuan. Lütfen arkadaşlar bir cozum yoluna kavuşturun Gerçekten artık gına geldi dakka başı takılma falan.

Size 7.1.1 geldiginde kurun, chrome duzgun calisiyor 7.1.1 de... Suan 7.1.1 deyim chrome da problem yok.

|
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj

Hocam buyrun

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-55-0-2883-91-release/chrome-browser-55-0-2883-91-2-android-apk-download/

Bu linkteki apkyı indirip güncelleyin Chrome u.

|
    |

Aynısı bende de vardı. 7.1.1 yukleyince düzeldi. Bir saattir chrome'dan donanım habere giriyorum. 9-10 sekme açtım tık yok çok şükür.

|
    |

Bende motomo sert kılıf vardı o yapıyormuş şebeke internet sorununu , kılıf varsa telefonda çıkart dene bir bbakalim.

|
    |
    CyBeRBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah dostum, bu sefer de bilgisayardan dosyaları micro sd karta atarken hatalar veriyor. Anlaşılan bu sorunu çözemeyeceğim. Teşekkürler.
    |
    |
    CyBeRBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

nasil geri 6.0.1 geri dönebilirim yardim edebilirmisin suan 7.1.1

Edit: bazen iki diş az çekiyor bazen de sim1 komple gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_conq -- 10 Aralık 2016; 18:27:09 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: myking1453

quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

nasil geri 6.0.1 geri dönebilirim yardim edebilirmisin suan 7.1.1

Forum turkdevs te marshmallow en son surum mob30z derleme nolu fastboot romu kurun. Stock ve problemsizdir...

|
    |

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Hala 2 telefona update gelmedi nasıl bir android one ya

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Onbaşı
    33 Mesaj

Kardeş bana da gelmedi hala yanlız değilsin. Ayar oldum bende galiba telefonda bir sorun var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Canbotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mstfygtman.

Kardeş bana da gelmedi hala yanlız değilsin. Ayar oldum bende galiba telefonda bir sorun var.

Merak etmeyin ayin 14 une kadar gelecek. General mobile bu sekilde aciklamis...

|
    |

Banada gelmedi senin cihaz cift hatmı tekmi bide cihazı ne zaman aldığın var sana göre ikimizin ota güncellemesini hesaplayacağım google ota algoritma sını çözdüm de

|
    |
    Canbotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.