Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon Chrome'da sinir edici boyutlarda takılmaya başladı. Donanım haberde her 2-3 konuda bir telefon kullanılamaz hale geliyor. Biraz bekleyince uygulamadan atiyor öyle düzeliyor. Gerçekten bıktırdı artık bu sorun. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Tahminlerime göre telefon donanım haberdeki smileyler sebebiyle takılıyor. Çünkü aynı sayfayı yenilersem yine takılıyor. Ne zaman gelse telefon direk takılıyor. Gerçekten illallah dedirdi artık umarım bir çözümü vardır. Ayrıca format da attım telefona hiçbir işe yaramadı. Guncellemesi de 7.0 şuan. Lütfen arkadaşlar bir cozum yoluna kavuşturun Gerçekten artık gına geldi dakka başı takılma falan.

Size 7.1.1 geldiginde kurun, chrome duzgun calisiyor 7.1.1 de... Suan 7.1.1 deyim chrome da problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fil Yutmus Boa Yılanı kullanıcısına yanıt
    Hocam buyrun

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-55-0-2883-91-release/chrome-browser-55-0-2883-91-2-android-apk-download/

Bu linkteki apkyı indirip güncelleyin Chrome u.

• Fil Yutmus Boa Yılanı kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende de vardı. 7.1.1 yukleyince düzeldi. Bir saattir chrome'dan donanım habere giriyorum. 9-10 sekme açtım tık yok çok şükür.

• CyBeRBoY kullanıcısına yanıt
    Bende motomo sert kılıf vardı o yapıyormuş şebeke internet sorununu , kılıf varsa telefonda çıkart dene bir bbakalim.

• CyBeRBoY kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum, bu sefer de bilgisayardan dosyaları micro sd karta atarken hatalar veriyor. Anlaşılan bu sorunu çözemeyeceğim. Teşekkürler.
  • Yeni güncelleme den sonra arama yapılırken telefon kendini rahatsız edilmeme moduna alıyor. Bunun sebebini bilen ve iptal için ne yapmamız gerektiğini bilen var mı?

• arkadaslar tekrar 6.0 güncellemesine nasil geri dönebilirim yardim. suan 7.1.1

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

nasil geri 6.0.1 geri dönebilirim yardim edebilirmisin suan 7.1.1

• Sim 1 ve sim 2 ye turk telekom hatti taktim ikisinde de lte seçili. Sim 2 de takili olan hat diğerinden 1 diş fazla çekiyor. Sizce bu normal mi?

Edit: bazen iki diş az çekiyor bazen de sim1 komple gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_conq -- 10 Aralık 2016; 18:27:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myking1453

quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

nasil geri 6.0.1 geri dönebilirim yardim edebilirmisin suan 7.1.1

Forum turkdevs te marshmallow en son surum mob30z derleme nolu fastboot romu kurun. Stock ve problemsizdir...

• Hala 2 telefona update gelmedi nasıl bir android one ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş bana da gelmedi hala yanlız değilsin. Ayar oldum bende galiba telefonda bir sorun var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfygtman.

Kardeş bana da gelmedi hala yanlız değilsin. Ayar oldum bende galiba telefonda bir sorun var.

Merak etmeyin ayin 14 une kadar gelecek. General mobile bu sekilde aciklamis...

• Banada gelmedi senin cihaz cift hatmı tekmi bide cihazı ne zaman aldığın var sana göre ikimizin ota güncellemesini hesaplayacağım google ota algoritma sını çözdüm de

• Yazdığım şey saçma bulunabilir ama bana fanatice arkadaşımız kızdı 14ünden sonra tam ota gelecek yani seçilmiş ve ota kontrolü yapmış kişilere geliyor google betada yazıyodu

• Ben kendi cihazımı hesapladım yayınlandıktan 4 gün sonra ve saat 21:00 da temmuz cihazı ama şu varki bir daha android one almam en kötü otaya sahip cihazlar onda google da almam google otayı maafetti otayı karıştırdı ve böyle düzensiz sürüm çıkartırsa tırtlar ve batar ve ben linux projem var tüm arm cihazlara aynı kernelden çalışabilecek şekide tek bir yazılımla bir android sağlayacaktım para kırabilirdim ama yerli projeye destek sağlıycam amacım google ı ve Windows u bitirmek zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Technomaniac Gm 4G

Yazdığım şey saçma bulunabilir ama bana fanatice arkadaşımız kızdı 14ünden sonra tam ota gelecek yani seçilmiş ve ota kontrolü yapmış kişilere geliyor google betada yazıyodu

Bir kere ben size kizmadim:) bu nerden cikti? Tam ota derken ne kastediyorsunuz? Bir degisiklik mi olacak guncellemede. Gerci olsa guzel olur ben simdiden sıkıldım 7.1.1 den

• Yarım yarım dağıtılıyordu onu diyordum fanatice gelelim diğer konuya google da artık iş yok YouTube da maafetti haa bu arada herkesin androidi veri çalıyor numaranızı lokasyonunuzu ve daha diğer şeyleri neyse .....

• Telefondan Donanımhabere girince telefon bir donuyor 2-3 dk içinde ekran siyah oluyor ana ekrana atıyor ve ayrıca bana hala 7.1.1 güncellemesi gelmedi en son 5 Kasım 2016 güvenlik güncellemesi gelmiş başka da gelmedi sistem güncel diyor ?
  • Benim telefon güncelleme aldıktan sonra kurulumda hata veriyordu bende 7.1.1 i elle kurdum.Forum one teamden stock romu indirdim öyle kurdum.Yoksa güncelleme fln alacağı yoktu telefonun.

Şu an için 7.0 daki takılmalar gitmiş durumda.Bildirim ışığı bildiğiniz gibi.Keyfine göre yanıyor.Işığı kullanamayacaksan niye koydun be kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.