Şimdi Ara

GENDEN PROTEİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu birçok yerden dinledim ama konuyla soru çok başka geliyor. Sadece palmeden çözsem yeterli olur mu ? Bir an önce denemelere geçmek istiyorum da

• Hocam mantıgını anlamanız lazım yoksa gumlersınız bitki gibi mantıksız bi konu değil aras hocaya bakabilirsiniz veyahut selın hoca özel ders konseptli çizerek anlatmıs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aras hocadan dinledim kalbi kadar temiz sayfaya da çizdi anladım da sorularda bazen tökezliyorum. Aslında protein sentezinde sorun olmuyor genelde ama ondan öncesini karıştırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Itsclobberintime

Hocam aras hocadan dinledim kalbi kadar temiz sayfaya da çizdi anladım da sorularda bazen tökezliyorum. Aslında protein sentezinde sorun olmuyor genelde ama ondan öncesini karıştırıyorum

ondan öncesi şey mi 3üssü5üssü okazaki falan anlamlı iplik kısmı falansa buralar müfredatta cok muallakta olan kısımlar yayınevleri de pek kurcalamıyo ösymnin de soracagını düşünmüyorum acıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onları gayet iyi anladım hocam bu nükleik asit kısmı sanırım benim yapamadığım nükleik asitlerin sözel kısımları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.