Şimdi Ara

Genç için tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Maksimum bütçem 33.000 TL. Belirli bir kriterim yok gelen cevaplara göre düşüncem değişebilir. Benim için önemli olan gösterişli-çekici spor tarzda olması. Tek kapı ikinci planda. Siz olsanız ne alırdınız?

• İmpreza bak istersen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Focus 1, astra g alınıp kalan parayla, zamanla dökülen yerleri toplanabilir veya getz, punto tarzı araçlarda olabilir.

Benim tercihim 1.si olurdu. Bence özellikle focus 1 sürüş dinamikleriyle her gencin tadına bakması gereken bir araç.

Genç için tavsiye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETEC SE -- 21 Nisan 2018; 20:19:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişman olmazsın. Yol tutuş yakıt sağlamlık

Genç için tavsiye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Yankee

İmpreza bak istersen
    Hocam aklımda subaru ve mitsubishi lancer vardı öncelik olarak. 4x4 olmasının dezavantaji nedir sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

Hocam aklımda subaru ve mitsubishi lancer vardı öncelik olarak. 4x4 olmasının dezavantaji nedir sizce ?

Alıntıları Göster
    Punto tjet sport bak derim 1.4 turbo 120 beygir uçarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

Alıntıları Göster
    dezavantajı olmaz karlı havalarda daha iyi olur hatta
  • 1)Punto,

2)Son kasa makyajsız Fiesta bir kaç parça boyalı veya değişenli olabilir.

3)Peugeot 207

Bunların dışında fazla bir alternatif yok gibi.

• Vergide fark ediyor mu 4x4 olması. Kronik sorunları neler aceba ?

• 4x4 olması vergide fark ettirmez. Sonuçta binek araç alacaksınız.

4x4 olmasının dezavantajı fazla yakıt tüketimi ve 4x4 sisteminin kaybettirecek güçtür. Subaru ve mitsubishide kolay kolay 4x4 ile sorun yaşamazsın ancak sorun yaşaman durumunda tamiri çok masraflı olur. Büyük şehirlerde yaşamıyorsun bu araçların ustasını zor bulur tamirat ve bakımları zor yaptırırsın. Bazı yedek parçaları pahalı olabilir. Son olarak 1.5 awd ler pek performanslı değil. 2.0 lt hacimlilere bakılmalı.

Avantajları 4x4 ün getirdiği güvenlik yol tutuşu ve kar çamur vb her ortamda gidebilme. Subaru ve mitsubishilerin alt yapısı wrc deneyiminden dolayı çok daha sportiftir ve kullanımı daha keyiflidir.

• Ben de yaz sonu araba almayı planlıyorum ve aklımda Alfa Romeo 147 var. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki ama bana göre 147 gösterişli ve çekici bir araç, bir araştır derim ben.
  • 207 yada citroen c4 derim

• öncelikle impreza sonra lancer bakardım.
  • Arkadaşlar Son olarak honda civic ataca yöneldim. Kafamda artık bu marka modeli var. Peki sizce belirttigim bütçe ile honda civic'in hangi modeli,motoru, serisine yönelmeliyim?

Edit: Bu arada yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiGe38 -- 4 Mayıs 2018; 21:49:15 >
  • hocam cidden temiz bir civic o paraya zor ve düşük model olacak muhtemelen. Ben bu civarlara getz tavsiye ediyorum bi ara çok araştırmıştım kendim için çok güzel araç 2010 model falan alabilirsiniz 30 civarına. ister dizel ister benzinli performans olarak tatmin eder. En azından modelli ve km si iyi olur
  • İyi akşamlar

Peugeot 206+ 1.4 Dizel
    Toyota Corolla
    Suzuki Swift
    Km düşük bulabilirsen Ford Mondeo
    Civic tavsiye etmem piyasası çok uçuk o paraya 1.4 Alırsın ancak o da seni tatmin etmez bence, illa honda dersen Jazz olabilir fiyat performansa göre gayet iyi bana göre daha eskiyede binerim dersen İntegra ya da Prelude olabilir performans üzmez.
    Arkadaşların dediği gibi Subaru ve Mitsubishi olabilir.
    Temiz 1.9 Dizel Renault Megan-1 (ön yargı olmasın 1 milyon devirdik Megan 1 ile )
    10 bin liranda cebine kalır.
    Passat 1.8 T
    Passat 1.9 TDI
    Audi A4 1.8 T
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

• Getz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.